Домакини 87/ С лятно настроение

  • 40 192
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
Светла ѝ памет на жената Cry

Аз днес съм рожденичка.Няма да празнувам (нали са 40) но ето нещо мъничко от мен

# 76
  • Мнения: 6 082
Честит празник, Елислава!
Аз тази мода с не празнуването не я разбирам.

# 77
  • Мнения: 3 848
Какво нещо е животът...
В един пост ще поздравя Ели за роджения й ден - да си жива, здрава, щастлива и обичана!:bouquetf:

И сега ще изкажа съболезнования на Марулетка - да почива в мир свекърва ти! Много ви се насъбра напоследък, но оттук нататък само хубави неща да ви спохождат! Подкрепяй тм, сигурно му е много тежко.

# 78
  • Мнения: 39 572
Честит празник, Ели! Обичана, здрава и щастлива бъди!

# 79
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Честит празник, Ели! Да си жива и здрава, много радости и щастливи мигове ❤️

Не я разбирам модата с непразнуването на 40-те, все пак това е единственото 40, което посрещаме от тая страна на тревата 😁

При мен горе-долу една и съща - работата е супер, колегите са жесток екип ❤️ Напълнихме басейна, даже водата от жегите е на чай и се изпаряват някакви страшни количества, та доливам през 2-3 дни. Още ми е странно, че уикендите наистина мога да почивам 😁 Нямам работа за наваксване, нямам изостанали проекти, нямам курсове и крайни срокове...

# 80
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
А,и 40 дни на бебе се прави.В миналото тогава са ги кръщавали,днес само чиста молитва се чете в повечето случаи (а моите деца не съм ги водила да им четат,нито пък питки им правих-и двете неща бяха на кръщенетата им).
То искам -неискам няма с кой да празнувам и още от дете  съм свикнала.Ама тортата не я пропускам,пък и съм свалила 4 килца,та може да си хапна...

# 81
  • при късмета
  • Мнения: 24 096
марулета, светла й памет на жената! Тя се отърва повече от вас Hug

Ели, честита да си, още много юбилеи!

Ние леем бетон на вилата

# 82
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Съболезнования марулета и за двете загуби.
Ели Честит Рожден Ден.Здраве и щастие желая.
Наглеждам ви веднъж дневно като имам време и обещавам в понеделник да се разпиша по подробно.Иначе всичко е наред/ имам и хубави новини и лоши преживявания да споделя/

# 83
  • София
  • Мнения: 9 884
Ели, честит празник!
Здраве и много усмивки! ❤️


Плами, радвам се, че се отби. 🥰
Чакам с нетърпение да пишеш за хубавите новини, а дано лошите преживявания са някъде назад и забравени.

Марулетке, съжалявам! ❤️

# 84
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Така явявам се набързо.
Хубавата новина е,че младите си купиха парцел за строеж на къща в село на 16 километра от Варна.Съседно е на къщата на родителите ми и ще ги дели една ограда живот и здраве.Синът завърши успешно първи курс и вече очаквам да се върне.
Отмененото пътуване до Колумбия беше заменено с екскурзия до Испания и Португалие за петима ни.Няма да се даваме,я.
Погребах много близка колежка ,за която се наложи да се грижим в болницата до самият и край. На 48 години беше .Това живота е толкова несправедлив ,че.....
Засега толкова.

# 85
  • при късмета
  • Мнения: 24 096
Добро утро!

Плами, радвам се за младите, явно зетя добре се приспособява. Сега и сина ще изкара едно море вкъщи и на есен на ново. Съжалявам за колежката!
Ангелче, радвам се, че ти харесва работата, дано си си намерила колегите, както се казва
Аз 40 май си ги празнувах, не съм много сигурна.
Доста работа свършихме на вилата. Площадката отпред е до края на къщата вече и терасата е изцяло. Направихме и бетона на бъдещото барбекю. Така ще е по-удобно да качваме бетона отзад за банята. Като гледам тук какво глътна, за там не знам какво ни чака. Как за едни 50 метра не може да влезе там бетоновоз, щяхме да сме приключили вече. Другата седмица мъжа ми е заявил отпуска и поне с бетона и зидарията се надявам да сме готови. После от нивото на 2 етаж нагоре ще дървена конструкция и гипскартон, та по-бързо ще върви. А той е направо каталясал. Миналия уикенд останахме да помогне с работата на брата на катастрофиралия приятел и през седмицата ходи след работа. Тази седмица май пак ще има какво да помага, ама няма начин, от някъде трябва да идват пари. Приятелката ми още е там в интензивно, ту добри, ту не толкова са новините, откачихме вече.
Гушки на всички Hug

# 86
  • Мнения: 11 649
Добър да е денят ви Kissing Heart
Поздравявам всички, нищо че на патерица Heart
Ходенето до шоуто завърши успешно! Не очаквах да се справя толкова добре за цял ден. Страшно много народ имаше, предполагам, че миналата година е имало повече, че тогава не успях да купя билети, но толкова много хора не е имало в "пред ковид" годините. Много, много съм доволна!
Купиха ми шевна машина GrinningGrinningJoy
За да не ви показвам за пореден път снимки на крави, прасета, овце Grinning ви представям най-скъпото ми, което също много се забавляваше на шоуто Joy

Скрит текст:

# 87
  • Мнения: 39 572
Ех, Лейди, скъпо, та скъпо, ама каква е тая дегизировка?
Плами, добре ви се подреждат нещата в семеен план, все така да е!

# 88
  • при късмета
  • Мнения: 24 096
Добро утро!

Калинче, показала си ни най-хубавото от шоуто
марулетка, обади се
Аз ще се боядисвам днес, отиде половината ден. Поспах днес и съм в час

# 89
  • Мнения: 3 848
Добро ви утро!

Днес ни докараха мебелите от Икея. Налагаше се да допълним наличната мебелировка с някой друг артикул. На два пъти идваха, ще кажеш че сме поръчали целия магазин. После дойдоха да ги сглобят, че си бяхме платили за сглобяване. Тук е много улеснено - всичко е онлайн. Три часа сглобяваха, нищо кой знае какво, ама важното, че приключиха и си взеха всичките кашони и опаковки, че не знам къде щяхме да ги изхвърляме. Само два шкафа не сглобиха, че били от отдел кухня, а тях ги сглобявали други екипи и на тях се плаща отделно. ММ предложи ние да си сглобим, а да не се разправяме и с още едни майстори. Те наистина са два най-прости шкафа, които ще използвам за съхранение. Нямат чекмеджета, нито някакви механизми, мисля, че ще се справим сами.

Калинка - леле, колко е порастнал наш Кратун! Чуден младеж!

Плами - защо се провали пътуването до Колумбия? Не че Испания и Португалия не са готини... И честито на щерката и зетя за мястото и плановете за къща!

Марулетка - какво е дереджето при вас?

Ма ко - а аз трябва да отида да ми измият косата, че тук нямам нито козметика за коса, нито сешоар. Все още са нейде из Индийския океан.

Ангелче -  а ти се притесняваше за работата! Виж как добре ти се получава и с колегите, и с почивните дни.

Имам само една метла тук. Изметох мръсотията от сглобяването на мебелите, ама няма лопата да го събера. Мда...

Последна редакция: вт, 18 юли 2023, 11:59 от Смърфиетка

Общи условия

Активация на акаунт