Домакини 87/ С лятно настроение

  • 40 941
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • при късмета
  • Мнения: 24 138
Смърфи, винаги ме развеселяват твоите задгранични истории. Човек не забелязва предмети от ежедневието, докато не му потрябват. Иначе, аз икея и тук не ги харесвам, и стъклени маси ти доставят разглобени, а ти си сглобявай Joy Не, че е кой знае колко сложно де

# 91
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Смърфииии как се смях с твоята метла 🤣 Ползвай "студентска лопатка" а.к.а. лист хартия - от ненужен формуляр или листовка 😂 А работата ми не е това, което исках, но на този етап съм повече от доволна.

Лейди, колко много е порастнал! Ти как си?

# 92
  • Мнения: 3 857
Смърфииии как се смях с твоята метла 🤣 Ползвай "студентска лопатка" а.к.а. лист хартия - от ненужен формуляр или листовка 😂 А работата ми не е това, което исках, но на този етап съм повече от доволна.

Хаха, а туЙ нЯщо от де да го взема? Joy Нищичко си нямаме ниЙ тук... поне докато не дойде багажът! Събрах го със салфетки (туЙ си го купихме) и после с мокри кърпички. JoyJoyJoy
Относно работата - добро начало е за това, което искаш и ще получиш в последствие. Wink

Ма ко - книга, нееее, цяла поредица с истории мога да издам. Joy

# 93
  • Мнения: 9 239
Смърфиета, разказвай,моля те , всичко!!!
   Тук съм . Ходих до Плевен сутринта ,върнах се и сега работя. Занимавам се с наследяването на фирмата , която беше на дядо ми. Сложна работа, защото сме и по ДДС, една тъпа овца в търговския регистър се прави на господ.Не знам какво иска и дали си е задник по принцип или само на работа, но днес щях да я хвърля през прозореца заради тъпото си отношение към мама, която се разплака от срам и неудобство от тази жена.
   Ще има още да ходя , сигурно.

# 94
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Привет дами.Как сте в тая жега?
Ами Смърфи какво да ти кажа.Направих резервация за полетите и оставаше само да ги платя на другият ден,но щерката и зетя решиха да звъннат на баща му за последно и да кажат кога пристигаме.Той  ги посъветвал да не тръгваме точно тази година, защото обстановката в страната била много нестабилна и опасна.По негови думи.Зетя след като затворил на баща си звъннал на приятели и роднини, млади хора, щот баща му бил паника малко,и се оказа,че и те ни съветват да не отиваме.Политическата ситуация била наистина много лоша и не се препоръчва пътуване до Колумбия.Мислихме , мислихме и решихме,че няма нищо спешно в това посещение и не искаме да рискуваме,все пак цялата фамилия щяхме да сме.Според приятелите на зетя има вероятност и границите да затворят и летищата.Е при това положение няма да се набутам в почти военна зона,че и децата с мен.Набързо избрахме дълго мечтаната дестинация Португалия и Испания,за 8 дни ,с полет от София за петима ни.

# 95
  • Мнения: 3 857
Добро утро! Днес при нас е почивен ден, мюсюлманската нова година е!

Плами - не знаех за ситуацията в Колумбия… не сме се чували отдавна с приятелите там. Дано всичко се размине… а иначе избраните дестинации са разкошни, много ще ви харесат.

И кафе за добро утро от високо:

# 96
  • Мнения: 39 789
Ехаааа, по какъв начин Смърфи ми е презентирала кафето!
Добро утро!

# 97
  • Мнения: 6 177
Добро утро!
Втори ден отпуска, вчера ВиК ми организираха почивка от понеделник в 19 до вчера в 15 ч. бяхме без вода. Почивах с книжката, вечеря направих като я пуснаха.

# 98
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Добро утро.Бързам да почерпя преди да хукна към работа.Синът днес навършва 20 години.Навърши всъщност ,в 05:50 е роден.
Малее кога порасна ....

# 99
  • Мнения: 39 789
Честит да е младежът, Плами! Да има късмет! На това казвам почерпка!

# 100
  • Мнения: 3 857
Честито да ти голямото вече момче, Плами! Жив и здрав да е и да сбъдва мечтите си!
💐

# 101
  • Мнения: 6 177
Честит празник, Плами 76!  Много здрав и успех във всичко да има.

# 102
  • при късмета
  • Мнения: 24 138
Добро утро!
Страхотно кафе
Плами, да ви е жив и здрав младежа, да сбъдва мечтите си!
марулетка, на държавните служители не се плаче. Като си сигурен в това, което искаш и как трябва да стане им го показваш ясно и ги насмиташ. Само такива простотии ви липсват сега
И аз днес имам повод да почерпя, 15 годишнина от сватбата

# 103
  • Мнения: 39 789
Горчиво, Ма Ко!

# 104
  • Мнения: 9 239
Честит да е синът на Плами! Да следва мечтите си и да е щастлив!
 Макич, още мнооого по 15 да се слушате и обичате!

Общи условия

Активация на акаунт