Алея на славата - сериал на НОВА ТВ

  • 39 824
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 569
Толкова са прости и Али и Калина - досега никоя да не усети какъв боклук е Лагадинов. Чак трябва да празнува Калина, че се отърва от него, ама тя от честолюбие се бута. Али пък голямата приятелка - заради голямото си его не може да признае дори пред себе си, че Лагадинов има специално отношение и я бута не заради великите и умения на готвач.
Семействата и на Али и на Милен са тотален хаос - затова им объркаха животите на децата си. Родителите на Али живеят зад маската на лицемерието - уж всичко им е наред, оказа се пълен провал. Родителите на Милен нямат толкова претенции да са от хайлайфа, там си беше ясно отначалото, че няма никакво семейно щастие. Едно признавам на сценария - децата приличат на родителите си. Али си стана копие на майката, но все пак и от баща си има - държи си съпруг за престиж, ама грам не и пука за него. Милен тази нервност и арогантност си носи от Марта, а наклонностите да се движи на ръба на закона, но все пак да е по-ларж и да има човещина - от Драго. Мисля, че Драго беше единствения, който прие Тина сърдечно и детето и също.

# 676
  • Мнения: 10 785
В старите бг филми ме дразнеше отношението на мъжете към жените - като към слугини, придружено от съответните подвиквания, говорене на 'ма', че и шамари.
В съвременните, включително в Алея, ме дразни, че няма многопластови отношения между партньорите. Всички се карат, мразят, прецакват. Непрекъснато.

# 677
  • Мнения: 481
Ясно е, че Милен и Али ще се вземат , въпрос на серии е

# 678
  • Мнения: 1 948
Ясно е, че Милен и Али ще се вземат , въпрос на серии е

Аз мисля, че любовта им ще завърши трагично.

# 679
  • Мнения: 575
Аурата на ЛаГадинчо ги е омаяла. Искат лаври. Слава. Пари. Ще се избият по женски заради тая Гад🙄
Как пък скочи баща му и му разреши всичките проблеми, много ме е яд.
Тео добре се махна от Али самовлюбената примадона - кариеристка.
Милен да не продължава да омайва Леда, че нали уж не я ще?!?
А пък онези четиримата, бъркат ми в здравето.
Милен и Али?!
Ако има поне мъничко акъл, няма да се спъне два пъти в един и същи камък, нали?!?

# 680
  • Мнения: 5 846
Днес е последният снимачен ден. Ще участва и Христо Мутафчиев. Оооох. На кой ли баща (дядо) ще играе.
Може той да го играе брат на баща му, и да има някакъв дял в земите. Де да знам. Искам нещо да вгорчи живота на Гадинов окончателно.

# 681
  • Мнения: 25 902
Наистина, много бързо се самоуби баща му. Имаше още възможности в тази сюжетна линиям
Христо Мутафчиев ми харесва, чакам с нетърпение да внесе свежест.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 122
Може би появата на Мутафчиев да е знак за още един сезон и развитие на историята. Това е слабото място на сериалите - разтягане като локум.

# 683
  • София
  • Мнения: 8 179
От погледът на Деян Донков ме побиват тръпки. Имам чувството, че играе себе си.

# 684
  • Мнения: 5 846
Ох, извинявам се. Тъй е като работя и хвърлям бърз поглед замалко какво ново. Има един от екипа, като две капки вода са с Мутафчиев.
Иначе Миленчо ще го тупалкат яко към края.

# 685
  • Мнения: 4 569
Със сигурност ще има нов сезон. Остават 9 епизода, а главните още няма изгледи да се събират.

# 686
  • Мнения: 25 902
Със сигурност ще има нов сезон. Остават 9 епизода, а главните още няма изгледи да се събират.
Изобщо не държим да се събират.

# 687
  • Мнения: 4 569
Ние не, но сценаристите съм убедена, че държат Joy Иначе язък за основния мотив на сериала: "Те обаче ще се превърнат във фон на една разтърсваща любовна история между двама млади готвачи" Joy

# 688
  • Мнения: 25 902
Някак не съм разтърсена от тази любовна история...неуспешен напън на сценаристите.

На Милен повече му подхожда Леда.

# 689
  • Мнения: 739
И аз не искам да събират Али с Милен. След всичко няма как да очакваме хепи енд и щастлив живот заедно . Твърде захаросано и нереалистично ще е.

Общи условия

Активация на акаунт