Една тема за сериалчетата...

  • 3 306
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Майката на Малкълм е моят идол!

Хахаха, най-големият брат и жена му също са адски забавни. Има страхони сюжетни решения, тънка ебавка със системата, доста възпитателни моменти за семейните взаимоотношения и възпитанието. Майката на периоди тотално изтрещява, но ме кефи каква манипулаторка е и че рядко могат да я изпързалят. А актьорът, който играе бащата е страхотен професионалист, вероятно е театрален актьор, страшна игра с тяло, прилича понякога на някакво нарисувано персонажче комично.

Бащите на Дарма и Грег също внасят свежест в техния сериал, но се изтърка тая линия на противопоставяне на напушеняка хипар и богатия собственик на корпорация...Изтърка се и това с муфтенето за пари в Женени с деца и темата за недоклатената съпруга... А Нети според мен е българската Дарма, понякога много ми прилича като поведение на нея, има снимки и с по-къса коса, където е сходна, висока е също като Дарма.

Извинявай Лени, че дърдоря извън топика на темата ти.. Като цяло най-социален за мен е Спешно отделение, във всяка серия много теми са засегнати, наркотици, спин, взаимоотношения,прецакване, солидарнодт, системата на здравеопазването, социалните в САЩ, родители-деца, недоизказано приятелство и любов, липса на време и т.н. Вероятно този за Грей е подобен, гледала съм една две серии само.

Предложения как да накарам мама и свекървата да спрат да гледат Отдаденост?  Wink

# 16
  • Мнения: 6 167
Малкълм нема да го пипате.
И на Реймънд майка му, също. Twisted Evil

Мен ме притеснява по-скоро, че хора над 30тте са герои на сюжети за тинейджъри..

Как успях да го вкарам това в едно изречение и аз не знам. Mr. Green


# 17
  • Мнения: 6 155
Сега се сетих - най-любим ми е ТЯ и ТОЙ  Grinning

# 18
  • Мнения: 7 114
Цитат
Предложения как да накарам мама и свекървата да спрат да гледат Отдаденост?
 Като преминат на нещо по хард (Дър и Кр)  Mr. Green
Симпсън, Малкъм, Тя и Той. Могат да се смилат лесно и не пречат на форумстването.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Предложения как да накарам мама и свекървата да спрат да гледат Отдаденост?  Wink

 hahaha  а моите - Дързост и красота?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ооо, верно - майката на Реймънд!!! Умирала съм да се хиля с тая жена.
А по въпроса защо такива 30 годишни са герои на тийн сериалчета...сигурно това е универсалната и най-благодатна възраст, а са странни, инфантилни и нереални, за да забавляват. Ако са уравновесени 30 годишни, кой ще ги гледа?

# 21
  • Мнения: 2 070
Малкълм нема да го пипате.
И на Реймънд майка му, също. Twisted Evil

Мен ме притеснява по-скоро, че хора над 30тте са герои на сюжети за тинейджъри..

Как успях да го вкарам това в едно изречение и аз не знам. Mr. Green




Абе не са точно над 30тте - Приятели минаха 30тте и сериите се промениха, почна да има връзка между тях, стана си сериялско, промениха се малко като хора, серияла вече не е толкова смешен, лично мен старите серии повече ме забавляват. Проблемите на хората в Али - верно там са малко недорасли и се учат на неща, които би трябвало да са минали в годините си между 20-30, прекалено много психологизъм вкаран насила, прекалено много излишни житейски страхове за възрастта им. Ама то си е човещинка. За Дарма и Грег се чудя тия хора защо вече не правят и раждат деца, Тя и той също, там акцента уж е на връзката и взаимоотношенията, ама ми е неестествено, защото и в двата сериала са на детеродна възраст, добре обезпечени и материално тъй да се каже, общо взето изградени и като характери. Един преподавател по антропология, социолог до някъде, ни обясняваше за голямата разлика в понятието младост в различните общества. На Запад млади са хората до към 40-45 години, тук минем ли 30тте и почваме да се оплакваме, че едва ли не ни е свършил живота, порастнали сме, улегнали сме. Донякъде беше свързано и с материалната обезпеченост, колкото по-добре си толкова повече неща, характерни за "младежкото" можеш да си позволиш - по-модерни дрехи, излизания, кино, информация, спа процедури и т.н. А при нас в повечето случаи "излишните" пари след 30тте отиват за децата. Не знам, това е просто една теория.

И аз не давам да пипате Малкълм, за сега по нищо не ми е паднал в очите, много се забавлявам.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Майката на Малкълм е моят идол!
И моята Peace Много ме радва този сериал.
Фенка съм на Приятели, Реймънд и на Анатомията на Грей Heart Eyes
Монк не е лош, но според мен бързо ще омръзне, толкоз параноя в един човек  ooooh!

# 23
  • Мнения: 920
Един сериал, който мога да гледам безброй пъти - Военно-полева болница.

# 24
  • Мнения: 1 424
Мен подобен тип сериали ме кефат  Mr. Green Гледам ги когато нямам какво да правя и ми действат много разтоварващо  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 461
Моите фаворити са Приятели и Отчаяни съпруги! Но въпросът за посланията е интересен... Бях чела , че в реалността, героите в Приятели, с професиите си не биха могли по никакъв начин да си позволят да наемат такива апартаменти в Манхатън.... И да се мотаят по цял ден в тях:) А за Отчаяни съпруги...там само Иди май работи, което също е интересно, защото досега е продала 2 къщи.... Сюзън е уж писателка, разведена, не съм видяла да работи...интересно как поддържа такава къща, и т.н.

# 26
  • Мнения: 2 254
Един сериал, който мога да гледам безброй пъти - Военно-полева болница.
  За  M*A*S*H  ли иде реч???

# 27
  • Мнения: 293
Лени. Не знам. Че и Кари е много неуравновесена.. несигурна, а в Сексът и градът е по-дърта от нас (с тебе).

Аз да си напиша за Малкълм... отбелязах си кои не са от моята група Close

До Реймънд отдавна не съм стигала, ло-шо!

Аааа. А бе, все не мога да отворя на място дума за Барнаби, може ли в твоята тема? Party
Писах някъде - английска провинция, кастинг, операторска работа и дрън-дрън, но така и не вървеше да допълня: Барнаби не е герой, изсмукващ от гигантския си мозък решението на престъплението. Ей тва ме кефи в Мидсъмър. (да, много, много убийства, то остана ли жив човек в това графство? провинция? , а бе, квото е там, но гледах inside по Холмарк, та като се опитали да поспрат с убийствата, се оказало, че зрителите си ги искат Grinning Да, и аз вече си очаквам убивството, като го гледам Crazy )

# 28
  • Мнения: 920
Един сериал, който мога да гледам безброй пъти - Военно-полева болница.
  За  M*A*S*H  ли иде реч???
Аха.

Като отворихте дума за английски сериали - Ало, ало и Фолти тауърс. Многу ме кефят.
Мидсъмър също много ми харесва - липсва бруталноста и жестокостта на американските филми. Проследяват се мисли, малко в стил Поаро.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:05 от Г-жа Смутена-Засрамена

# 29
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз също съм страшен фен на сериали.Просто умирам!В момента съм на вълна ОС . Страшно ме кефи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт