За тези,които питаха къде изчезна Алекс от Шоуто...

  • 7 883
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
За тези,които питаха къде изчезна Алекс от "Шоуто на Слави" ->
Ето малко информация,на която попаднах днес :
http://life.dir.bg/2007/01/18/news1202070.html

# 1
  • Мнения: 11 747
Аз благодаря за инфото,защото на мен ми беше много любопитно!Да питам-все пак тя наистина ли е била близка със Слави или не!По жълтата преса много се писа,ама нали не трябва да и вярваме!Ако някой знае наистина,виждал ги е заедно или нещо такова - да ми каже,моля!! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 491
И на мен ми любопитно какви са им били отношенията?

# 3
  • Мнения: 607
Аз снощи забелязах,че единия китарист от Ку-ку бенд е сменен с някакав нов.Нещо чули ли сте защо?Иначе и на мен ми е интересно да разбера за отношенията между Слави и Алекс.

# 4
  • Мнения: 2 891
Мернах на заглавната страница на нощен труд, че са я засякли в "Син сити"

# 5
  • София
  • Мнения: 900
По ред причини, които нямаше как да са съвпадение,
от близо година чета вестник "Шоу"
Има и фира, но поне няма злост и измислици  Peace

Май миналата седмица публикуваха интервю с таткото на Алекс.
Живеела в нова кооперация, с постоянно пребиваващ познат джип - С7878
Има снимки на Алекс - доста неглиже  #Crazy
ако искате довечера ще разровя, че и адреса го има  Wink
Тва напрао си беше за темата клюкарици  Joy

# 6
  • Мнения: 11 747
mina33,нали тука е клюкарника давай повече инфо! HugИскаш да кажеш,че освен че са имали връзка,дори все още имат!На мен всъщност не ми трябва адрес,просто ми е любопитно има ли наистина връзка между тях,че толкова много се говори и писа за това,вече години наред,чак не може да повярвам че е измислица,но не знам и дали е истина! newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Хм е къв Белград като припка на всички светски събития или може би си идва специално заради тях newsm78.

# 8
  • София
  • Мнения: 900
Пине, даже пишеше, че чакат бебе  Peace
Та интервюто с татето беше за това.
Той не потвърди, но ............... и не отрече Thinking

# 9
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Аз снощи забелязах,че единия китарист от Ку-ку бенд е сменен с някакав нов.Нещо чули ли сте защо?Иначе и на мен ми е интересно да разбера за отношенията между Слави и Алекс.
От една-две седмици е новият - на мястото на Николай Арабаджиев, но не знам защо е тази смяна. Ако някой има инфо, да казва.

# 10
  • Мнения: 2 237
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.
А за Александра.....ми де си взимат със Слави ако се обичат и това е.

# 11
  • Мнения: 7 120
К`ъв Белград  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 998
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.

Вярно е. Тя мина конкурс за преводач към ЕС и сега са в Брюксел Simple Smile

# 13
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 861
За Николай Арабаджиев моето инфо е,че е заминал със съпругата си в чужбина,която се намерила там работа.Обаче колко е вярно....да каже някой по-запознат.

Вярно е. Тя мина конкурс за преводач към ЕС и сега са в Брюксел Simple Smile

И по-добре за него !
Понякога ми се иска всички ценни, качествени хора да се махнат от Слави... Но пък това би означавало да не ги видя вече..  Sad

# 14
  • Мнения: 1 673
Много искам Слави най-сетне да се ожени, ама да пусне снимки или запис на сватбата, че и ние, клЮкарките, да намажем! Blush

Алекс е толкова магнетична! Мисля, че ще бъдат много хубава двойка.

Каквото и да прави Алекс, желая й да успее, да не потъва в прах и да не изчезва от хоризонта на известните, защото е готина и е хубаво човек да я гледа!

# 15
  • София
  • Мнения: 1 477
Алекс и Слави преди 2г. със сигурност бяха заедно, поне на фестивала в Албена си спяха в един апартамент:)  И аз прочетох, че чака бебе от Слави... МНого ми беше симпатична преди да се изруси и да се "напомпа" със силикон. ... Гледах нейни снимки от това лято във Варна, никак не ми хареса новият й "имидж"  Sick

# 16
  • Мнения: 374
я пуснете снимки да я видим в новия и имидж  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 897
Мернах на заглавната страница на нощен труд, че са я засякли в "Син сити"

Аз пък имам информация от първа ръка,че често го посещава това място Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 673
Ей това май е снимка от лятото:
http://www.bulphoto.com/image.php?img=38199

# 19
  • София
  • Мнения: 900
 #Crazy
събра ми погледа тая снимка  #Crazy  Shocked

# 20
  • Мнения: 5 622
Прочетохте ли коментарите под статията?Там доста хора опровергават написаното..Не е в никакъв Белград и ходела с бившето гадже на МАги Желязкова ли беше...  newsm78  ooooh!

# 21
  • Мнения: 5 622
Аз пък не мога да разбера- всеки втори вече има силикон, но от никъде не изтича инфо кой къде си го е слагал...КАк успяват да запазят тази тайна не знам  newsm78

# 22
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 861

Уф толкова изкуствено изглежда вече....  Stop

# 23
  • Мнения: 11 747
Ох,аз я харесвам във всякакъв имидж! Hug
И вече не ходи със Слави,така ли? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 897
Алекс в натуралния си вид ми харесваше повече.Виждала съм я на живо-определено промяната й не е към по-красиво,според мен Thinking

# 25
  • Мнения: 2 978
С червена коса ми харесваше повече. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 195

Лелеееее ,   #Crazy  че тя тука като циганка направо ... ужасна снимка  ooooh!

Истината май е ,че свестнита хорица го напускат...Дали наистина е толкова стиснат и това да е причината ?  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 713
Не ми харесва руса и напомпана, туй то.  Crossing Arms
 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 039
познавам я лично, на живо е хубава всякак
не е тайна, че Слави харесва руси жени с големи гърди, каквито тя преди нямаше...

# 29
  • Мнения: 677
не е тайна, че Слави харесва руси жени с големи гърди...
Кои са другите,които визираш?
Че Мегито немаше цици бе..А бая се задържа..

Пък и не е голяма философия да харесваш руси с големи..
Всички обичат попкорн  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 6 039
ами за моя мъж това не е от значение, но Слави си е цицоман, така да го нарека, момичето няма избор

# 31
  • Мнения: 677
Пак не каза коя друга е такъв тип..

# 32
  • Мнения: 13 512
По ред причини, които нямаше как да са съвпадение,
от близо година чета вестник "Шоу"
Има и фира, но поне няма злост и измислици  Peace

Май миналата седмица публикуваха интервю с таткото на Алекс.
Живеела в нова кооперация, с постоянно пребиваващ познат джип - С7878
Има снимки на Алекс - доста неглиже  #Crazy
ако искате довечера ще разровя, че и адреса го има  Wink
Тва напрао си беше за темата клюкарици  Joy
И аз го четох това.Пишеше,че е бременна от слави и че  баща и нито потвърдил, нито отрекъл.

# 33
  • Мнения: 677
Няма факти,няма снимки..
Слухове само..
И предишни гаджета-руси и с големи няма..
Лягам си..

# 34
  • Мнения: 13 512
ами за моя мъж това не е от значение, но Слави си е цицоман, така да го нарека, момичето няма избор
е,сигурно няма значение за мъжа ти, защото твоите хич,ама хич не са от малките. Laughing

# 35
  • Мнения: 6 039
ами за моя мъж това не е от значение, но Слави си е цицоман, така да го нарека, момичето няма избор
е,сигурно няма значение за мъжа ти, защото твоите хич,ама хич не са от малките. Laughing
Няма факти,няма снимки..
Слухове само..
И предишни гаджета-руси и с големи няма..
Лягам си..


може и така да е

е как да няма руси, всички са тъмни и после стават руси..............както и да е
личият им живот си е тяхна работа

тъй като я познавам, не е коректно да я изтипосвам тук в подробности

# 36
  • Мнения: 13 512
Няма факти,няма снимки..
Слухове само..
И предишни гаджета-руси и с големи няма..
Лягам си..

е как да няма,бе? Ами Блондито? Ааааааааааааа... я и ги виж в темата за циците? само с теб ли ще се занимавам аз- да те просвещавам,ааааааааа

# 37
  • Мнения: 677
Като си се хванала-ще си довършиш работата до край..
А Малена пък-каза-не каза,познавала-непознавала..Пфуу..Никва клюкарка не е..
Половинчата работа ей..Семейна черта..

# 38
  • Мнения: 6 039
Като си се хванала-ще си довършиш работата до край..
А Малена пък-каза-не каза,познавала-непознавала..Пфуу..Никва клюкарка не е..
Половинчата работа ей..Семейна черта..


освен да се регистрирам с друг ник, и да кажа всичко което знам newsm78 Joy

# 39
  • Мнения: 4 546
Като си се хванала-ще си довършиш работата до край..
А Малена пък-каза-не каза,познавала-непознавала..Пфуу..Никва клюкарка не е..
Половинчата работа ей..Семейна черта..


освен да се регистрирам с друг ник, и да кажа всичко което знам newsm78 Joy
и така става  Wink

# 40
  • Мнения: 1 533
Като си се хванала-ще си довършиш работата до край..
А Малена пък-каза-не каза,познавала-непознавала..Пфуу..Никва клюкарка не е..
Половинчата работа ей..Семейна черта..


освен да се регистрирам с друг ник, и да кажа всичко което знам newsm78 Joy

Недей, да не те бамнат за втори акаунт. Просто влез анонимна! Grinning Идеята е добра, не се отказвай  Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 2 163
освен да се регистрирам с друг ник, и да кажа всичко което знам newsm78 Joy
smile3521

# 42
  • Мнения: 4 202
Недей, да не те бамнат за втори акаунт. Просто влез анонимна! Grinning Идеята е добра, не се отказвай  Whistling
В клюкарника май не можеше анонимно  newsm78
Но Малена, измисли нещо все пак, че тука ще се пукнем от любопитство  Crazy


С Алекс съм учила в едно училище, тя беше една година след мен, изглеждаше доста невзрачна, не съм чула тогава някой да я намира за хубава.
Ама ей на порасна момичето и станА убавица  Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, не знам друго, освен, че господинът Трифонов хич не е моногамън, мискининът му. Нормално де, извевстност, властност, туй-онуй...
Дай Боже да са вземе с тая дама (или друга, знам ли) и да нароят една челяд, да живей спокойни старини!

# 44
  • Мнения: 0
Николай Арабаджиев,наистина е в чужбина-Белгия.

# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
А вчера що го нямаше Евгени, да не би да е зает покрай Мюзик Айдъл?

# 46
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 861
А вчера що го нямаше Евгени, да не би да е зает покрай Мюзик Айдъл?

Да, той е главно действащо лице на всеки един кастинг из градовете където се провеждат - лично прослушва и после обявява оставащите за втори кръг Wink Ти записа ли се?

# 47
  • Мнения: 1 685
Тази тема що така е отишла на задна страница?

# 48
  • Мнения: 13 512
Тази тема що така е отишла на задна страница?
А защо да е на първа? някакви новини ли има за нея?

# 49
  • Мнения: 490
Аз нЕма нужда да чета вестници , то тука всичко си пише ?
А времето утре какво ще е?

# 50
  • Мнения: 13 512
Аз нЕма нужда да чета вестници , то тука всичко си пише ?
А времето утре какво ще е?
те даже вестниците оттук четат, за да ги пишат:-)

# 51
  • Мнения: 5 622
Мюзик айдъл нещо като Стар академи ли ще бъде?

# 52
  • Мнения: 6 417
Глория, Йорданка Христова, Дони, Нети  Shocked  и Маестрото са в журито, което избира кои 12 от 40-те кандидата ще остане на финала. Като гледам кои са в журито вече ми е ясно какви песни ще се пеят. Водещи са Иван и Андрей от "Сблъсък" Shocked

# 53
  • Мнения: 10 758
Аз нЕма нужда да чета вестници , то тука всичко си пише ?
А времето утре какво ще е?
Преобладаващо Mr. Green

# 54
  • Мнения: 13 512
Е,няма такава гавра! Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 5 713
Че какво й е на Нети от към певчески способности?  Пяла е навремето в Радио хора и е била сред най-добрите.
По- скоро, за мен, на Глория не й е там мястото.

# 56
  • Мнения: 13 512
Нети изобщо, ама изобщо не може да пее! Глория не мога да кажа, защото не се сещам за гласа и- може и да съм я чувала.

# 57
  • Мнения: 677
Е Росен Петров да не би да може да танцува..А е шеф на денс жури все пак,а?

# 58
  • Мнения: 13 512
Росен петров е ценител,ако разбираш какво искам да кажа, а Нети е нищо! Даже вече не е и Дони и Нети..

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Даже вече не е и Дони и Нети..

Знаех си, че, ако повися повечко в тази тема, ще науча нещо. Сега ще ми кажете, че не е новина...

# 60
  • София
  • Мнения: 4 018
! Даже вече не е и Дони и Нети..

да бе...не е вярно!

# 61
  • Мнения: 119
алекс е страхотна мадама! има гласови възможности, които при слави не се развиват.желая и щастие, което да включва и семейство, и кариера на певица.а силикона и не ми харесва  Naughty

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
А вчера що го нямаше Евгени, да не би да е зает покрай Мюзик Айдъл?

Да, той е главно действащо лице на всеки един кастинг из градовете където се провеждат - лично прослушва и после обявява оставащите за втори кръг Wink Ти записа ли се?
Мня. По принцип идеята ми харесва и е точно нещо, в което бих участвала, но самата идея да вися там цял ден по кастинги и блабла... Не ми се занимава.

# 63
  • Мнения: 1 685
Тази тема що така е отишла на задна страница?
А защо да е на първа? някакви новини ли има за нея?
Я виж, че като се придвижи и претърпя развитие, че и други клюкинки се разясниха.

# 64
  • Мнения: 1 312
! Даже вече не е и Дони и Нети..

да бе...не е вярно!

А? Shocked
Какво станало?Да не са се разделили?

# 65
  • Мнения: 5 713
Нети изобщо, ама изобщо не може да пее!
Твое мнение. Simple Smile
Аз твърдя обратното. И чак пък да е нищо...всеки е нещо малко или много.

# 66
  • Мнения: 6 417
Тепърва чакайте скандали около "Мюзик айдъл"  Mr. Green  и то точно заради журито.

# 67
  • Мнения: 2 013
Глория, Йорданка Христова, Дони, Нети  Shocked  и Маестрото са в журито, което избира кои 12 от 40-те кандидата ще остане на финала. Като гледам кои са в журито вече ми е ясно какви песни ще се пеят. Водещи са Иван и Андрей от "Сблъсък" Shocked

Тцъ. Без Нети и без Маестрото. Слави ще е в журито с Глория, Йорданка Христова и Дони.

# 68
  • Мнения: 6 417
Е, да де, Маестрото е креативен директор или както му е там зафлинтифлюченото заглавие Shocked

# 69
  • Мнения: 2 013
Е, да де, Маестрото е креативен директор или както му е там зафлинтифлюченото заглавие Shocked

Да, нещо такова е. Доколкото аз схванах ще останат 40 песни и оттам нататък ще се гласува с СМС-и.
Аз пък мисля, че журито е добре подбрано - Йорданка Христова си е класа от старата генерация, може би само Лили Иванова има по-дълга и успешна кариера и гласови данни, но с нейния нрав не става за жури. Дони е един от най-добрите съвременни поп изпълнители, Глория е "мерцедесът на чалгата", а Слави бил имал усет за откриването на нови таланти. В крайна сметка целта е да се открие талант, който да получи договор със звукозаписна компания (не на Слави, а друга, международна) и да стане звезда.

Доколкото разбирам, конкурсът ще търси глас и затова няма ограничения в музикалните стилове. А по-нататък ще трябва да пеят различни неща.

# 70
  • Мнения: 6 417
Колкото "5 stars" станаха звезди. Лора Владова пее в пиано-бара на "Библиотеката", Светльо само се жалва, че няма кой да му издаде диска... А Лили Иванова е отказала на "Мюзик айдъл".

# 71
  • Мнения: 2 013
По повод Нети - днес я гледах в Ах, този джаз в Народния. Пее, не е да не пее. Не е и титан в тази област. Но пък постановката ме разочарова много, тръгнахме си в антракта - като си гледал филма, опитът той да бъде направен на сцена ти се вижда доста слаб. Без да си кажем дума по време на представлението с мъж ми бяхме единодушни, че е слабо, а и актьорската игра не е особено добра и единодушни, че е по-добре да си тръгнем.
Очевидно не сме дорасли за мюзикъл на театрална сцена. Преди 10 г. имах шанса да гледам Котките на Бродуей и още не съм го забравила.
Извинете за лирическото отклонение, ама ми се щеше да споделя с някого...

# 72
  • Мнения: 2 013
Колкото "5 stars" станаха звезди. Лора Владова пее в пиано-бара на "Библиотеката", Светльо само се жалва, че няма кой да му издаде диска... А Лили Иванова е отказала на "Мюзик айдъл".

Аз пропуснах да гледам предишните музикални конкурси, та не знам как са се развивали там нещата. Знам само, че в другите страни айдълите са много популярни и често от там тръгват успешни кариери. Дано и тук се появи някое самородно злато.

# 73
  • Мнения: 89
Глория е "мерцедесът на чалгата",
Бреййййййййй а стига бе чак пък толкоз  hahaha Joy Joy

# 74
  • Мнения: 1 616
Преди 10 г. имах шанса да гледам Котките на Бродуей и още не съм го забравила.
Извинете за лирическото отклонение, ама ми се щеше да споделя с някого...

Е за това искрено ти завидях... Wink
Иначе и аз се надявам да открият талант сред участниците и да му помогнат да пробие, а не да си направят шоуто и да ги захвърлят, както направиха с певците от "5 старс" и "Стар Академи"... Confused

# 75
  • Мнения: 2 013
Глория е "мерцедесът на чалгата",
Бреййййййййй а стига бе чак пък толкоз  hahaha Joy Joy

Туй за мерцедесът беше моя интерпретация, но погрешно го сложих в кавички. Но смисълът беше тоя - важното присъствие на Глория в поп-фолк жанра през последните 10-ина и повече години.

# 76
  • Мнения: 6 417
Те талант ще открият, ама целта е да си гушнат парите от есемесите, не да правят звезди. Аз "Стар академи" и "5 старс" вече ги забравих. Марин като спечели какво стана с него? Броди депресиран по улиците и пак си е върнал старите габарити. Shocked

# 77
  • Мнения: 6 206
Иначе и аз се надявам да открият талант сред участниците и да му помогнат да пробие, а не да си направят шоуто и да ги захвърлят, както направиха с певците от "5 старс" и "Стар Академи"... Confused
Ако те бяха родени за звезди им трябваше малко публика и после нещата сами щяха да се наредят. А и двете бяха изнасилена работа, особено пък 5 старс.
Никой от двете предавания не е родена звезда, има такива и те си пробиват по своя път но метър уот.
За съжаление такива немаше, сега ще видим в Мюзик айдъл ще се намерят ли.

# 78
  • Мнения: 5 713
Марин като спечели какво стана с него? Броди депресиран по улиците и пак си е върнал старите габарити. Shocked
Ааааааа нееее.  Laughing
Ох как си го написала, стана ми смешно.
Преди 10-на дни беше в едно заведение с жива музика тук, в Бургас / " Европа " на " Александровска " за бургазлии Simple Smile /. Беше с компания и го поканиха да изпее 2 песни, поне докато бяхме ние там. Не ми се стори квадратен.

# 79
  • Мнения: 1 616

Ако те бяха родени за звезди им трябваше малко публика и после нещата сами щяха да се наредят. А и двете бяха изнасилена работа, особено пък 5 старс.
Никой от двете предавания не е родена звезда, има такива и те си пробиват по своя път но метър уот.
За съжаление такива немаше, сега ще видим в Мюзик айдъл ще се намерят ли.

Каспър, съгласна съм, че имаше и големи "недоразумения" в двете предавания, но имаше и талантливи деца. Имам предвид Дидо и Иво от "Стар Академи" - определено са обаятелни и можещи. Е, Дидо дръпна най-много от всички, но имаше късмета да бъде харесан от популярна и утвърдена българска група. Сам едва ли щеше да успее... А Иво се запиля с някаква измислена певица-продуцентка (Платино ли беше, каква - не помня) и - нищо... А има потенциал според мен...
Та талантът със сигурност не е самодостатъчен - трябва и печен продуцент, а точно това не им осигуриха, въпреки обещанията.

# 80
  • Мнения: 6 417
Мдааа, 120 кила си е направо прилично дебел Mr. Green

# 81
  • Мнения: 5 713
Ок, права си. Аз явно пак съм бляла или съм била пияна. Crazy Мъжът ми току-що потвърди думите ти. Simple Smile
Обаче да знаеш има още мегдан явно.  Joy

# 82
  • Мнения: 1 793
Тук са доста популярни тези шоута, макар че "Поп айдъл" вече няколко поредни години не се излъчва. И "Фейм академи" няма вече. Заместиха се от "Екс фактор" - пак за откриване на нови таланти. Дано в БГ наистина да успеят да открият талант и да му помогнат да пробие.
А това е победителката от "Екс фактор" миналата година:

http://www.youtube.com/watch?v=ZnsZm2SCl54

# 83
  • Мнения: 2 891
Тук са доста популярни тези шоута, макар че "Поп айдъл" вече няколко поредни години не се излъчва. И "Фейм академи" няма вече. Заместиха се от "Екс фактор" - пак за откриване на нови таланти. Дано в БГ наистина да успеят да открият талант и да му помогнат да пробие.
А това е победителката от "Екс фактор" миналата година:

http://www.youtube.com/watch?v=ZnsZm2SCl54


Да ти кажа честно, не ме впечатли това момиче, а песента, която и бяха дали е повече от скучна. Това не прави нашите по-добри разбира се.
п.п. Не, не съм прекалено критична! за тези които ще ме оплюят сега Wink

# 84
  • Мнения: 1 793
Тук са доста популярни тези шоута, макар че "Поп айдъл" вече няколко поредни години не се излъчва. И "Фейм академи" няма вече. Заместиха се от "Екс фактор" - пак за откриване на нови таланти. Дано в БГ наистина да успеят да открият талант и да му помогнат да пробие.
А това е победителката от "Екс фактор" миналата година:

http://www.youtube.com/watch?v=ZnsZm2SCl54


Да ти кажа честно, не ме впечатли това момиче, а песента, която и бяха дали е повече от скучна. Това не прави нашите по-добри разбира се.
п.п. Не, не съм прекалено критична! за тези които ще ме оплюят сега Wink

Няма за какво да те плюят.  Simple Smile  Всеки има мнение. На мен ми харесва гласа й. Много го оприличават на този на Марая Кери. Може би от тази песен точно не личи, но нейните песни / на Марая/ добре ги докарва. За скучността - има нещо такова. Всяка седмица пееше балади и само веднъж изпя по-бърза песничка. Но пък на фона на останалите участници доста изпъкваше. Определено има  талант момичето, но ще я видим как ще продължи по-нататък.

# 85
  • Мнения: 1 288
алекс я харесвам много, но с новата си визия ми прилича на порнозвезда.  Naughty някак си й се изгуби личния чар, според мен. а иначе за връзката им със слави имам известни познания, но от преди 3 години, когато моя много близка приятелка имаше "честта" да бъде "редувана" с алекс. тъпо, много тъпо. слави не мога да го понасям. алекс най-добре си знае, но на мен ми се искаше да се отърве от този комплексар. лично мнение. 

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 14:38 от Юка

# 86
  • Мнения: 2 891
Ето ТОВА е талант. Всеки път като я чуя ми настръхват косите!!!

# 87
  • Мнения: 5 140
Ето ТОВА е талант. Всеки път като я чуя ми настръхват косите!!!

Не разбрах на колко години е?
Много е готина, гласът ми прилича на Селин Дион.
Браво готино е момичето.

# 88
# 89
  • Мнения: 5 140

Лелееееее  ooooh!
Страхотна е наистина, дано и се запази гласът такъв.

# 90
  • Мнения: 2 891
Това е някакъв конкурс - "Америкас гот талънт", в който се представят не само певци, а и всякакви други смятащи се за талантливи хора. Гледах там един 75 годишен стриптизьор.
п.п. Момичето спечели конкурса Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 900
jj okocha
направо ме разби!!!
Благодаря ти!!!

Освен, че е талант - пее диафрагмено  Peace
(Всички добри народни певици пеят така, от другите в Бг, само Лили го е овладяла - защо ли все още пее като змей  Peace)

Тва хлапе е с бъдеще на супер звезда!!!  Peace

Я да ви питам знаете ли истинското име на Мими Иванова?!  Joy

# 92
  • Мнения: 10 758
Сопраното май беше дал линк за туй девойче, но не можах тогава да го отворя.
Сега успях.
Страхотен глас, страхотен.Нямам думи просто.

# 93
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Митка Въргова е рожденото име на Мими Иванова.

# 94
  • Мнения: 5 622
Тук са доста популярни тези шоута, макар че "Поп айдъл" вече няколко поредни години не се излъчва. И "Фейм академи" няма вече. Заместиха се от "Екс фактор" - пак за откриване на нови таланти. Дано в БГ наистина да успеят да открият талант и да му помогнат да пробие.
А това е победителката от "Екс фактор" миналата година:

http://www.youtube.com/watch?v=ZnsZm2SCl54


Да ти кажа честно, не ме впечатли това момиче, а песента, която и бяха дали е повече от скучна. Това не прави нашите по-добри разбира се.
п.п. Не, не съм прекалено критична! за тези които ще ме оплюят сега Wink

Аз точно обратното. Пее страхотно и песента е повече от невероятна! Сега ще я търсим да си я дръпнем от някъде  Wink  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 900
ДЕ ВАня,
топло, сърце, топло  Peace
Пичелиш пулувин примосия
по зелен паспорт МИТРА  Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 900
Честно казано на нейно място щях да си остана
МИТРА ВЪРГОВА,
представяте ли си как щеше да избие рибата  Joy  Joy  Joy

# 97
  • Мнения: 2 897
за Буба

Песента се казва A Moment Like This. Не мога да си обясня защо й я дадоха, при положение, че на победителя се дава нова оригинална/авторска песен, каквато тази не е. В оригинал я изпя Кели Кларксън (освен ако някой не я е пял и преди това, не съм 100% сигурна) . Тя спечели първият Аmerican Idol преди може би повече от 5 години и засега е най-успялата от всички победители на това шоу. Имам 1 обяснение, което ми идва на ум - председателят на журито в American Idol, Pop Idol (UK), а сега вече X-Factor е един и същ - Саймън Коуел (или както там му се произнася фамилията) и предполагам авторските права са негови.
Препоръчвам ти да си намериш версията на Kelly Clarkson. Аз лично харесвам цялото и творчество, нo особено много Addicted, Behind These Hazel Eyes, Because Of You - всичките са от последния и албум Breakaway, като самата песен Breakaway е от филма Дневниците На Принцесата 2, а една от по-старите й песни The Trouble With Love Is пък е от филма Наистина Любов.

# 98
  • Мнения: 6 417
Мчи тя Гюрга Пинджурова най-вече заради името си остана в историята Mr. Green

# 99
  • София
  • Мнения: 900
 Peace
smile3521

# 100
  • Мнения: 984
леле mina33 чета, чета и все твоя аватар ми се набива на очи, много е як  Joy Joy Joy

# 101
  • Мнения: 2 891
От него направо комплекси придобивам Sunglasses

# 102
  • Мнения: 1 793
за Буба

Песента се казва A Moment Like This. Не мога да си обясня защо й я дадоха, при положение, че на победителя се дава нова оригинална/авторска песен, каквато тази не е. В оригинал я изпя Кели Кларксън (освен ако някой не я е пял и преди това, не съм 100% сигурна) . Тя спечели първият Аmerican Idol преди може би повече от 5 години и засега е най-успялата от всички победители на това шоу. Имам 1 обяснение, което ми идва на ум - председателят на журито в American Idol, Pop Idol (UK), а сега вече X-Factor е един и същ - Саймън Коуел (или както там му се произнася фамилията) и предполагам авторските права са негови.
Препоръчвам ти да си намериш версията на Kelly Clarkson. Аз лично харесвам цялото и творчество, нo особено много Addicted, Behind These Hazel Eyes, Because Of You - всичките са от последния и албум Breakaway, като самата песен Breakaway е от филма Дневниците На Принцесата 2, а една от по-старите й песни The Trouble With Love Is пък е от филма Наистина Любов.

Песента е на Кели Кларксън наистина, но на мен повече ми харесва как я изпълнява Леона. Аз съм особено впечатлена от начина, по който Леона изпя "I will always love you" на Уитни Хюстън. Тази супер трудна песен просто я изпълни перфектно. Дано да има успешна кариера. Поне всички й предричат бляскаво бъдеще и са сигурни ,че ще стане известна по света.

# 103
  • София
  • Мнения: 900
заслугата е на онази щура мамка-чародейка Миленка
 newsm51

Миленкеее, обичам та маааааааааааааааа  newsm03

# 104
  • Мнения: 2 013
И в крайна сметка къде изчезна Алекс от Шоуто на Слави newsm78

# 105
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902


Тя спечели първият Аmerican Idol преди може би повече от 5 години и засега е най-успялата от всички победители на това шоу.

Това ме съмнява, че ще остане назад в историята, след златния глобус на Дженифър Хъдзън, за ролята и в "Dreamgirls". Wink

# 106
  • Мнения: 2 897
В изданието, в което участва Дженифър, спечели Фантазия, а аз говорех за крайните победители все пак  Wink.

# 107
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
В изданието, в което участва Дженифър, спечели Фантазия, а аз говорех за крайните победители все пак  Wink.

Ясно де, ама Дженифър едва ли съжалява, че не е станала известна като победителка в "Америкън айдъл" в настоящият момент.

Крайно време е темата да се прекръсти на "За тези, които питаха къде изчезна Алекс от Шоуто... плюс още много други неща". Laughing

# 108
  • Мнения: 1 533
В изданието, в което участва Дженифър, спечели Фантазия, а аз говорех за крайните победители все пак  Wink.

Ясно де, ама Дженифър едва ли съжалява, че не е станала известна като победителка в "Америкън айдъл" в настоящият момент.


Още повече, че победителката също е била на кастинга за ролята в Dreamgirls, обаче са избрали Дженифър. Представете си пък да вземе и Оскар! На това му се вика шеметна кариера. Талант, но и късмет! Браво на нея!

Общи условия

Активация на акаунт