Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 68

  • 16 997
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 966
Ооо, изглеждат страхотно! Прииска ми се да си чопна една през екрана. Не една, единадесет по-скоро! 😋
Ти ще седиш мирна и наказана, палавницо 🤣.
Отводни се и готова  пак за подвизи 🥳

# 61
  • Мнения: 4 567
Ох, тихо, тихо 😚

# 62
  • Мнения: X
Нямате милост с тези вкусни снимки! 😍
Тайс, да се организираме дали за торта, дали за ароматно кафе. 🤗

# 63
  • Мнения: 31 864
Ооо, изглеждат страхотно! Прииска ми се да си чопна една през екрана. Не една, единадесет по-скоро! 😋

Аууу, реши и на мен ли да оставиш? Joy
Трогната съм Grinning

# 64
  • Мнения: 4 567
Ами като ме дразниш с тези снимки, ни една не заслужаваш. Само ще ги душкаш. Имай малко милост!!!

# 65
  • Мнения: 14 966
Нямате милост с тези вкусни снимки! 😍
Тайс, да се организираме дали за торта, дали за ароматно кафе. 🤗
И ще се снимаме, нещо подобно.
Тук сме със сестра ми в една френска палачинкарница , пием газирана вода и лате с кокосово мляко 🍹
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: X
Всички кафенета и сладкарници в БГ са ми много уютни. Blush Френска сладкарница звучи много взривоопасно! Laughing

# 67
  • Мнения: 31 864
Ами като ме дразниш с тези снимки, ни една не заслужаваш. Само ще ги душкаш. Имай малко милост!!!
Ама те са 19. Ще ми останат Grinning

# 68
  • Мнения: 27 636
Котето на Долче съм пропуснала
Този израз мноооого ми харесА 😁😁😁
🤣🤣🤣
Шарпи, ама наистина сте милионери- и с гъбите, и с работата на твоя човек...☺️ Само да си купите достатъчно пликове (за парите🤑) и кофи.😅 Този Диокет до края на лятото ли ще го пиеш или се пие с почивки?
Елора, много добре изглеждат бисквитките.🙂
Тайс, мятай лавите в гофретника (ако не държиш на течния център)! Малко маскарпоне между гофретите и получаваш шоколадова палачинкова торта!😁 Онзи те е взел за много елитна дама и решил да предложи и елитна цена...😤
Нани, впечатлих се от армаганите. Явно са за хвалби свекитата- да са ти живи и здрави!🙂
Аз се прибрах по-късно от очакваното и много закъснях с вечерята. През деня само кафето и чия с лешници, кокос, заквасена сметана и вода. Но пак се наядох стабилно вечерта- пилешко бутче (по-малко от вчерашното), печени тиквички, маслини, зелена чушка с плънка от извара, авокадо, зехтин и сол (много ми хареса плънката с добавено авокадо💚), салата от зеленийки микс:


После и десертче имаше- кето бонбонче Рафаело, квадратче от "Шарпианския"😊 шоколад, 50 грама маскарпоне:

Разбъркано приличаше на крем/сладолед страчатела...🙂 А какви хубави режимни бонбони ще станат от топчета от тази смес+ шоколадова глазура.😁🥰
П. П. Ох, май се деформирах от режима, вече всяка рецепта си я представям в режимен вариант, кое с какво да заменя...☺️

Последна редакция: пт, 21 юли 2023, 05:56 от dolce miele

# 69
  • София
  • Мнения: 1 115
Нямате милост с тези вкусни снимки! 😍
Тайс, да се организираме дали за торта, дали за ароматно кафе. 🤗
И ще се снимаме, нещо подобно.
Може направо форумната среща да направим там Blush, нали имаше предложение по-назад, ама не можах да се включа навреме, че мнооого работа тия дни преди отпуската, бре!
Тайс, вече се справяш чудесно със скритите текстове, браво! Аз съм от лаптоп и е много по-лесно Blush


П. П. Ох, май се деформирах от режима, вече всяка рецепта си я представям в режимен вариант, кое с какво да заменя...☺️
Долче, това вече е професионализъм! Heart Eyes И креативност! Виж, на мен например, нищо не ми идва ум като видя някоя рецепта Joy Може наистина да мислиш в това направление!

Елора, браво, браво! Много добри изглеждат соленките. И ще си имаш за по-дълго време да си хапваш режимна храна между храненията или като основно.
Я, кажи, сега, видях, че си използвала кокосово масло без мирис, как ти се вижда крайния резултат?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 538
Долче, ама маците са страхотни! 🥹🥹🥹
Скрит текст:
Последният ми котарак го прибрах от вдна хижа- голям и див, но го опитомих за седмица престой в мазето. 😁 Само мен зачиташе! Даже при първата среща с мъжа ми му скочи да го дере! Шок! Не беше правил никога така! Ама и той мъж, ревност предполагам. Нямам снимка, но намерих един хубавец, 1х1 с моя, който почина преди 2 години.
Днес не ми е до ядене, обаче лоча вода като невидяла… ММ се върна с армагани кето и некето… Имам страхотни свекър и свекърва! Да се похваля. 😊
Скрит текст:
Сдобих се и с няколко одрасквания от кучето на съседа, което е вече на 2 години, но е бебе голямо и само скача на хората.
Скрит текст:
Много снимков матРИЯл, много нещо… 🥸

Ха и друг тук гледа визла Heartbeat

# 71
  • Мнения: 33 414
И аз съм впечатлена от на Елора соленките❤️
Долче, пак си с перфектни чинии.
Аз съм с 1000 ръце за да направим среща.

# 72
  • Мнения: 31 864
BFF, абе гледам да не похапвам, ама се случва и това е идеално.
Понякога лапвам някой плод, ама по-добре това.
На работа ще си взема няколко череши примерно и за целия ден ще си рупам. Или 2-3 кайсии, толкова сливи.
Иначе на вкус добре беше заради маслото, защото са и ядкови брашна и кокосово б-но.
А като  е чисто на омлет, може би ми е странно.
Иначе имам кокосово екстра върджин, то пък там ще е със силен мирис, но все ще го използвам и него.
И вчера го видях, че съм го сложила под масата, то неотворено, но се е втечнило. Виж какаовото си е твърдо на тия жеги.
Трябва да мисля и бързи неща с какаово масло.
Радва ме рецептата, защото се прави бързо. И това също и на планина може да се взима.

Ох, вие на сладкарничката ли ще ходите. Другата седмица съм на работа, ама събота мога да си изложа, то ще съм в мц. Не че в петък няма да взема веган прасковената, ама ми се върти в главата чийзкейка и да пробвам бразилия арабика.
Ох, тия бръмбари тортени не ми дават почивка.

# 73
  • Мнения: 133
Здравейте, аз съм нова тук. Бременна съм и точно преди да забременея ми откриха висок инсулин и сега трябва да спазвам диета. Изключително се затруднявам какво да ям. Позволявате ли си овесени ядки, ядкови брашна, пълнозърнест хляб?

Последна редакция: пт, 21 юли 2023, 10:54 от nickie9

# 74
  • Мнения: 31 864
Здравейте, аз съм нова тук. Бременна съм и точно преди да забременея ми откриха висок инсулин и сега трябва да спазвам диета. Изключително се затруднявам какво да ям. Позволявате ли си овесени ядки, ядливи брашна, пълнозърнест хляб?

Овесени ядки и пълнозърнест хляб твърдо не.
В първия пост съм качила вече и книгата Пшеницата - маскирания убиец.
Използваме - кокосово брашно, бадемово, лешниково.
Виж първия пост, там ще разбереш повече за режима. Има и блогове, рецепти, обяснения, книги, филми.

Общи условия

Активация на акаунт