Как да отслабна

  • 104 662
  • 152
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 541
Ами аз съм вманиачена на тема тялото си и гледам да се държа в граници, но ако съм честна съм ЛАКОМА като ламичка  Blush  За да се поддържам използвам до болка познатата диета със Зелева Супа, тъй като тя позволява да не си гладен в нито един момент, а и като продължителност не е непоносима.Също нейно предимствое, че в началото й са предвидени разтоварващите дни, а в средата- съответните захранващи такива. Напълно отричам гладуването(освен пречистващо само по 2/3 дни) или изключването на въглехидратите от храненето, защото това има сериозни здравословни последствия, а и не напразно се казва, че "мазнините горят във въглехидратни пламъци"!!!
За Аткинс особено напоследък, момичета, се чуват все повече отрицателни мнения и все повече тя бива отхвърляна като здравословен режим на хранене, а и "кучешкия дъх", който причинява е направо  Sick  Simple Smile
След като приключа със зелевата си диета, гледам да си установя здравословен режим на хранене, по който да живея, като само в Неделя си позволявам глезотийки. Не е никак трудно- дори и само да замените обикновенните си продукти, с техните нискомаслени или соеви алтернативи ще направи голяма разлика!
Също така може да съпроводите всичко това с Лаксит(който е против целулит и лениви черва) или зелен чай(ефекта е 100%, но също така гарантиран е и дискомфорта  Twisted Evil ) и разбира се СПОРТ, колкото и малко да е- капка по капка....вир става Wink
Подобен начин на живот ще ви осигури едни много по- трайни и здравословни резултати, с които не само ще изглеждате по- добре, но и ще сте много по- активна, свежа и здрава!!! Не исках да звучи като лекция, но май имам да кажа повече от колкото мога да напиша!!! УЖАС  newsm12

P.S. Л- карнитин действа, но реални резултати могат да бъдат очаквани само когато е съчетан с упражнения- това го активизира, а за тези които искат резултати без спорта е неговата следваща, преработена форма- Ацетил Л-Карнитин, но аз не бих ви препоръчала да стигате до такива крайности, защото той се прилага предимно при сърдечно болни с наднормено тегло преди операция, които очевидно не могат да спортуват.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Nova
А някой пробвал ли е с тази диета:

http://gyuvet.ch/dadzibao/mat/dieta.htm

малко се съмнявам, че е подходяща за кърмачки, но преди с нея свалих близо 20 кила - е не на веднъж де : )

Сега пак съм на нея, защото лекаря ми каза да отслабна на всяка цена. (аз съм в 8-мия месец) Като го питах как той каза, че бременните в Италия, които качат повече от 15 кг ги държат на въздух и вода. Интересно ми е има ли други бременни, пазили диета за отслабване? На мен за сега добре ми се отразява, на бебто също, само от тази гадна супа пак ще почна да повръщам : ((
Аз съм я правила само веднъж, за 2 седмици - резултата 5кг., но тази супа много ме измъчи - отвратителна ми, ям и плача Close

# 77
  • Мнения: 4 176
Почнах я вчера. Незнам далие  вода или какво но съм 1.5 кг долу:)
Изобщо не е тръдна за мен. За сега де. ще видим каква песец ще пея след 26 дена;)
Момичета хайде всички, които са я почнали диетата да дават периодичен отчет. Да се стимулираме взаимно:)
Идеи за храна също няма да е зле да споделяме.
Ето:
Аз вчера ядох контра филе на скара със салата от китайско зеле +домат+краставица+ зехтин и оцет.
Пия билков чай без захар + мин. вода.
Днес съм на риба( филе) на пара+зелена салата
Говоря за диетата на Аткинс.

# 78
  • Мнения: 1 541
Момичета, знам че тук конкретно става въпрос за диети, но това което исках да ви предложа е да ги съчетаете с антицилутните и отслабващи кремове на Leocrema и калите им против целулит! При мен имат невероятно действие. Правя кълите веднъж седмично, като се намазвам и обвивам краката с прозрачно фолио и термо панталонки отгоре и така стоя дори по 2 часа, а кремовете се ползват всеки ден 1 месец, след което вече и по- рядко. За ефекта който имат са направо на смешна цена. Аз съм използвала всякакви кремове, дори и най- скъпите, но поне при мен няма никое друго с такъв добър ефект. Това важи и за майка ми, свекървата и цяла купчина приятелки и познати.

# 79
  • Мнения: 455
Здравейте, момичета. Аз се мъча с безвъглехидратната диета от 15.01. до ден днешен 27-ми подред. Само месо, риба, яйца, зеле, домати, краставици, сурови зелени чушки, печени чушки- зелени и получервени, лук, кьополу с чесън, олио и лимонов сок за салатата, кафе и чай без захар или мед. Без плодове и без никаво сирене или кашкавал, както пишат в ниско въглехидратната диета. Но много ме мъчи липсата на плодове. Затова се чудя дали да продължа както досега, или така както я препоръчва Белев с до 100 грама сирене или кашкавал и до два плода на ден или да мина на разделно хранене. Страх ме е да не разваля ефекта досегашен. То не е кой знае какво голямо постижение, но сигуно моят организъм бавно се променя и затова бавно слабея. В някав случаи не мога да повярвам, че се отслабва 20 кила с моята диета. Ако беше така до сега да съм свалила поне 10. Да, ама не. При мен се губят само 4 кила до момента. То вярно, че всичко зависи от структурата, но то при мене не е структура а сланинка. Та затова си мисля да правя и аз едно разделение ли на храната? Или да остана още 26 дена на тая мъка без сирене и плодове? Или пък да ги включа както пише Белев? Аз ходих при д-р Емилова за лечебният глад, преди 2 години докато живееххме във Варна. След захранването и прочее и прочее, много бързо наваксах и качих отгоре още 7-8 кила. Та затова предварително се отказвам от "лечебния" глад. Вие какво ще ме посъветвате? Моля посъветвайте ме какво разслабващо чайче или хапчета мога да приемам. От зеления китайския чай ми се повръща, от Лаксената и Зарсената ми се гади и ми става кофти. Пила сам майчин лист /сена/ но то много гадно става. Няма ли нещо по поносимо? Че иначе без такава помощ, мога и по една седмица да не ходя.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Аз искам да се похваля Grinning
В миналата тема за зелевата супа публично се отказах от всякакви диети поне докато дойде пролетта. Просто се провалих и реших да не си мъча душичката с гладове и угризения и така.
Обаче тука за една седмица съм свалила 3 кила. Бях 60, сега съм твърдо 57. И то без диети без нищо. Малко безсъние, малко нерви, доста работа - всичко това микс и ето го резултата.
Имам още 3 килца и се връщам в изходно положение от преди да забременея /по принцип съм 52-53, ама точно преди да забременея се бях опрасила нещо/. Стигна ли ги веднъж, после не ми е зор голям дали ще съм 53 или 54 щото не ми се личи особено.

Искам да ви кажа нещо от опит обаче. Колкото повече се заричаме че ще слабеем и се второчаваме в себе си толкова по-трудно става.- Тая мисъл така изпълва съзнанието, че почва да ти се яде още повече !
Не за пръв път така става при мен. В мига в който зарежа всяка мисъл за отслабване и то става от самосебе си. Иначе самата фикс идея сякаш ми трупа килограми имам чувството !

# 81
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: me4eto
Момичета, знам че тук конкретно става въпрос за диети, но това което исках да ви предложа е да ги съчетаете с антицилутните и отслабващи кремове на Leocrema и калите им против целулит! При мен имат невероятно действие. Правя кълите веднъж седмично, като се намазвам и обвивам краката с прозрачно фолио и термо панталонки отгоре и така стоя дори по 2 часа, а кремовете се ползват всеки ден 1 месец, след което вече и по- рядко. За ефекта който имат са направо на смешна цена. Аз съм използвала всякакви кремове, дори и най- скъпите, но поне при мен няма никое друго с такъв добър ефект. Това важи и за майка ми, свекървата и цяла купчина приятелки и познати.
от къде да си го купя и колко струва.мерси. Grinning

# 82
  • Мнения: 1 541
Ами в Бонжур ги има  Grinning  Може да се намерят и в някои козметики и аптеки, така че ако ти е далече можеш да провериш и там. Надявам се да останеш доволна. Досадничко е малко това хлепане, но пък си заслужава. Само упоритост и постоянство се иска. А и хубавото е, че в кутиите има и различни аксесоари против целулит, които допълват отделните продукти- масажна ръкавица към калта(която м/у другото аз използвам и при всяко къпане като ексфолираща и не я заменям за нищо на света  Wink ) и разни термо панталонки и масажори към  кремовете.
Успех  newsm53

# 83
мече,
а ще кажеш ли приблизително колко струва целият комплект на Леокрема? Simple Smile (уау прекалено хубаво, за да е истина Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря! Grinning

# 85
  • Мнения: 3 576
Кати,
щом се "мъчиш" с нисковъглехидратната диета явно не е за теб. Както виждаш не си и отслабнала много.
Различните хора се влияят различен тип диети - пробвай за да намериш своята. Може би ще отслабнеш само на салати и зеленчуци, кой знае.
Имам роднина, която е свалила 30кг с диета само на кисело мляко и шоколад. Не казвам, че тя е правилната и в никакъв случай полезна, но важното е, че при нея е подействало. Експериментирай, докато откриеш своята.
Аз лично 2-ра седмица съм на НВД, отслабнала съм 2кг, чуствам се чудесно, вече никоя от "забранените" храни не ми липсва и все повече ме стимулира да продължавам - и повярвай ми въобще не е мъчение за мен, даже обратното.
Отделно коремчето ми стана доста по-плоско Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: me4eto
Ами в Бонжур ги има  Grinning  Може да се намерят и в някои козметики и аптеки, така че ако ти е далече можеш да провериш и там. Надявам се да останеш доволна. Досадничко е малко това хлепане, но пък си заслужава. Само упоритост и постоянство се иска. А и хубавото е, че в кутиите има и различни аксесоари против целулит, които допълват отделните продукти- масажна ръкавица към калта(която м/у другото аз използвам и при всяко къпане като ексфолираща и не я заменям за нищо на света  Wink ) и разни термо панталонки и масажори към  кремовете.
Успех  newsm53
благодаря но колко струва?

# 87
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Kati
Здравейте, момичета. Аз се мъча с безвъглехидратната диета от 15.01. до ден днешен 27-ми подред. Само месо, риба, яйца, зеле, домати, краставици, сурови зелени чушки, печени чушки- зелени и получервени, лук, кьополу с чесън, олио и лимонов сок за салатата, кафе и чай без захар или мед. Без плодове и без никаво сирене или кашкавал, както пишат в ниско въглехидратната диета. Но много ме мъчи липсата на плодове. Затова се чудя дали да продължа както досега, или така както я препоръчва Белев с до 100 грама сирене или кашкавал и до два плода на ден или да мина на разделно хранене. Страх ме е да не разваля ефекта досегашен. То не е кой знае какво голямо постижение, но сигуно моят организъм бавно се променя и затова бавно слабея. В някав случаи не мога да повярвам, че се отслабва 20 кила с моята диета. Ако беше така до сега да съм свалила поне 10. Да, ама не. При мен се губят само 4 кила до момента. То вярно, че всичко зависи от структурата, но то при мене не е структура а сланинка. Та затова си мисля да правя и аз едно разделение ли на храната? Или да остана още 26 дена на тая мъка без сирене и плодове? Или пък да ги включа както пише Белев? Аз ходих при д-р Емилова за лечебният глад, преди 2 години докато живееххме във Варна. След захранването и прочее и прочее, много бързо наваксах и качих отгоре още 7-8 кила. Та затова предварително се отказвам от "лечебния" глад. Вие какво ще ме посъветвате? Моля посъветвайте ме какво разслабващо чайче или хапчета мога да приемам. От зеления китайския чай ми се повръща, от Лаксената и Зарсената ми се гади и ми става кофти. Пила сам майчин лист /сена/ но то много гадно става. Няма ли нещо по поносимо? Че иначе без такава помощ, мога и по една седмица да не ходя.
Явно си в застой-ка4и въглехидратите за няколко дена за да излъжеш тялото и след това рязко пак ги ограни4и.Аз свалих 17 кг за около месец и половина,като съм имала доста подхлъзвания,но явно заради тях резултата е такъв.Също при тази диета спорта е много важен-аз плувах и ходех на фитнес всеки ден,отделно обокалях квартала с коли4ката Sunglasses Не пии кафе-сваля кръвната захар и организма иска да ''папа''сладко.Също и килограмите не са най-важния показател ,4е диетата действа-мери обиколките на всеки 2 седмици-доста ще се у4удиш Grinning

# 88
  • Мнения: 1 541
Ами калите са около 18 лева, около 6 пакетчета, а и кремовете са някъде там, но и те са големи опаковки и стигат за доста време. Е, не очаквайте чудеса, те трябва да се съчетаят все пак и с разумно папкане  Grinning

# 89
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Цитат на: dodo_dodo
Искам да ви кажа нещо от опит обаче. Колкото повече се заричаме че ще слабеем и се второчаваме в себе си толкова по-трудно става.- Тая мисъл така изпълва съзнанието, че почва да ти се яде още повече !
Не за пръв път така става при мен. В мига в който зарежа всяка мисъл за отслабване и то става от самосебе си. Иначе самата фикс идея сякаш ми трупа килограми имам чувството !

До този извод стигнах преди 1 седмица и реших да престана с диетите. Е не съм се вталила от този факт, ноот понеделник съм на целутрон  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт