Ален мак цъфти в полето - ЧХГ е до небето. ~бебеправене 418~

  • 25 123
  • 857
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 221
S.G.S. благодаря, изследванията са от една и съща лаборатория -  Рамус.
За другите неща ще я питам.

# 61
  • Мнения: 463
Здравейте, момичета! Не съм писала от месец някъде, но влизах да ви чета през няколко дни.

Първо, страхотна нова темичка rave.
Ivka Ти си вдъхновение, че човек каквито и трудности да има, не трябва да се отказва от това, за което мечтае! Стискам ти палци до финал!
goldenstone Стиснати палци за хубаво чхг! Стиснати палци и за всички, които НЕ чакат цикъл тези дни!

Сега да измрънкам малко.. При мен все още нищо не се случва и то съвсем нищо. Миналия месец пих кломен, АГ видя фоликул след това, но + тест за О така и не видях. Ц ми закъсня с 5 дни, може би съм задържала въпросния фоликул.. Този месец реших да не пия следващата опаковка кломен, защото само обърка работите, О трябваше да е преди 4 дни,  днес ми е 7ми ден с тест за О, пак няма +, даже последните 2 дни изобщо няма черта на теста. Не съм усещала и болки, имах малко течение преди 3 дни, но само това. Мисля си, може ли тестовете да не са хубави (express test), видях, че преди като съм ползвала същите тестове пак не съм отчела О.
Възможно и да е някакъв ефект от кломена, не знам и аз. Мисля да пусна един прогестерон след 4 дни да видя имало ли е или не.
А около мен буквално всеки ден има нови бременни познати, много мои приятелки родиха тази година и знаете как влияе това на психиката, няма нужда от обяснения.
Гледам да си запълвам времето и мислите с плаж, планове за почивки, но не помага особено.
И така де, извинявам се, измрънках!

# 62
  • Мнения: 2 635
Здравейте момичета колко дни закъснение да го броя не съм засичала О не знам дали е от жегите това закъснение..

 
Скрит текст:
 

# 63
  • София
  • Мнения: 3 066
Минзухарче, хайде дано не е от жегите Grinning

# 64
  • Мнения: 1 073
Минзухар, това са си 5 дена закъснение.. не знам от къде си намерила търпението да не изпукаш някой тест до сега. Стискам ти палци за две супер ярки черти и да повлечеш крак за всички ни! Flowers Four Leaf Clover

# 65
  • Мнения: 2 635
Файона не искам да се разочаровам..... 😐Иначе си имам силни спазми в матката от 1 седмица. А си мислех, че е пмс..

# 66
  • Мнения: 525
Файона не искам да се разочаровам..... 😐Иначе си имам силни спазми в матката от 1 седмица. А си мислех, че е пмс..

Имам усещане,че няма да е ПМС 😊

# 67
  • Мнения: 851
Файона не искам да се разочаровам..... 😐Иначе си имам силни спазми в матката от 1 седмица. А си мислех, че е пмс..
Всички ти стискаме палци! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 68
  • Мнения: 1 874
Минзухарче 🤞🤞🤞

# 69
  • София
  • Мнения: 3 066
Минзухарче, хайде да поведеш крак! Чакаме положителното тестче!

# 70
  • Мнения: 292
Минзухарче стискам палци време ти е да се изнасяш 🤞🤞
Айде една по една на вън ❤️ тук не трябва да остава никой повече от месец

# 71
  • Мнения: 1 212
минзухарче, и аз стискам палци да не са жегите причината! Flowers Four Leaf Clover 🤞

v_gs, възможно е и тестовете да не с качествени, дано прогестерона покаже, че си имало О.

На новите момичета - добре дошли, да не се задържате много!

# 72
  • Мнения: 221
ЕлТироксина го пие сутрин без нищо и час и половина след това пие кафе.. 
Остава да не и действа тази форма на хормона.

Има ли някакви странични ефекти които може да получи от тези високи стойности?

Вариантите които се сещам са:
1. Изследванията са в различни лаборатории;
2. Сутрин не пие правилно елтироксина, т.е. пие кафе или закусва прекалено скоро или заедно с хапчето. Пие други добавки сутрин, които да пречат на усвояването;
3. Не ѝ действа тази форма на хормона. Може да се консултира с ендокринолога дали да не пробва с еутирокс.

# 73
  • Мнения: 2 635
Благодаря ви момичета ама си ме е шубе за тест.... 😐

# 74
  • Мнения: 2 284
Благодаря ви момичета ама си ме е шубе за тест.... 😐

Минзухарче, когато си готова! ❤ Аз нямах никакви очаквания и на майтап го направих защото се въргаляше из тоалетната. Имам чувството, че фактът че беше ярко положителен ме изненада и стъписа в пъти повече от колкото щях да се разочаровам, ако беше -

Без очаквания и напрежение към това, което е писано този месец! ❤

Общи условия

Активация на акаунт