Z outlet

  • 9 661
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 414
Хммм доста странно-няма магъзин в България,а ще правят аутлет newsm78 #Crazy
Аз съм абсолютно съгласна с monda -сто процента "аутлета"ще бъде със страшно стари стоки и то на високи цени. ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 414
ПРинципно нямам нищо против аутлетите,даже напротив.Но мисля,че не е редно да ни пробутват боклуците от преди 5-6 години #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
И аз съм съглсна с Monda - нека първо отворят нормален магазин. А на мен иначе Zara ми харесва.

# 18
  • Мнения: 1 540
По Нова година имах възможността да разгледам магазин на Зара в Турция. Едни дънки струваха 100 лири, тоест 100 лева. Нека да видим за колко лева ще продават "аутлет дънки"  Imp

# 19
  • Мнения: 2 386
E-хе,какъв спор се заформи покрай невинната ми темичка  Blush
Аз..няма да заема страна,защото нещата са двуяки.Всеки е прав по малко...Ама аз лично искам просто да ВИДЯ  (и пипна Mr. Green)прословутата Зара,защото просто не съм била в чужбина досега...Та затова си питам  Rolling Eyes

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А магазин на Зара няма, така ли newsm78?
Хе, ми то така много тъпо.Да направят Зара и до него да сложат Outlet.

# 21
  • Мнения: X
Zara произвеждат и в България в една фабрика до Пловдив, където се шият и MaxMara и още няколко марки. Една позната си беше купила блузка на Zara от испания, на която пишеше, че е произведена в България. Аз съвсем случайно пападнах на разпродажба на техни сладурски и много качествени потничета във Варна- купих си 2 със широки презрамки размер S и едно с тънки презрамки. За съжаление се изчерпаха, иначе бих си взела във всички цветове на дъгата. Харесвам Zara - имат непретенциозен стил и качетсвени материи. Peace

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ние влезнахме един път в Зара и мъжо си хареса една страхотна блузка с къс ръкав, ама много сладка, едно яке, панталон...както и да е.Пребираме се в къщи и почваме да изрязваме етикетите на дрехите и т.н. и мъжо се хили и ми показва-произведено в България.
ама пък едва ли при нас ще са така качествени материите и добре шити newsm78, така поне си мисля.Май качествените неща ги изнасят навън Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Влизала съм в Италия в ЗАРА, цените бяха абсолютно нормални /не беше разпродажба/ за страната, но пък нищо не си харесах.  Shocked Иначе от тук съм си копувала ишлемета на Зара, много качествени и актуални блузки. На дъщеря ми и донесоха от Малта елек и блузка на Зара - страхотни. Така че мнението ми е по-скоро, че са прилична фирма.

# 24
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Zara произвеждат и в България в една фабрика до Пловдив, където се шият и MaxMara и още няколко марки. Една позната си беше купила блузка на Zara от испания, на която пишеше, че е произведена в България. Аз съвсем случайно пападнах на разпродажба на техни сладурски и много качествени потничета във Варна- купих си 2 със широки презрамки размер S и едно с тънки презрамки. За съжаление се изчерпаха, иначе бих си взела във всички цветове на дъгата. Харесвам Zara - имат непретенциозен стил и качетсвени материи. Peace

Къде във Варна си ги намерила   Shocked Кой знае колко е било Zara..  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 03:43 от дръндрън

# 25
  • Мнения: X
Zara произвеждат и в България в една фабрика до Пловдив, където се шият и MaxMara и още няколко марки. Една позната си беше купила блузка на Zara от испания, на която пишеше, че е произведена в България. Аз съвсем случайно пападнах на разпродажба на техни сладурски и много качествени потничета във Варна- купих си 2 със широки презрамки размер S и едно с тънки презрамки. За съжаление се изчерпаха, иначе бих си взела във всички цветове на дъгата. Харесвам Zara - имат непретенциозен стил и качетсвени материи. Peace

Къде във Варна си ги намерила   Shocked Кой знае колко е било Zara..  Rolling Eyes
Със сигурност е Зара - не ги крия, може да се увериш.Като си инсталирам IEEE 1394  слота ще ги снимам и ще ти ги покажа. Единият магазин го премеестиха и още не знам къде, а в другият са останали само тънки презрамки, размери над М. Naughty

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Добре де. Къде е тоя магазин , на мен и без това над М ми трябват Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 371
..........Че в аутлета на Адидас няма  маратонки под 100 лева, а моделите са отпреди 5 години. .....
Да, много странно! В Гърция едни маратонки на Умбро са 50 лв, от аутлет Shocked

# 28
  • Мнения: X
Абсолютно подкрепям monda. Абе то излиза че новите колекции ще си ги носят на запад а ние тука старите намалени неща. Абе я бегай... Да не говорим че има хора които ще могат да си позволят и от нормален магазин на зара да си купуват дрехи-всеки според джоба си. Поне от куртуазия да бяха отворили нормален магазин първо... дори и да са леко на загуба. То магазин на Дзеня за мъжка мода има където едно хай-тек яке е 2000 лева а някаква си Зара.... Или може би си мислят че българките намат вкус.... Може и да съм прекалено патриотична но си мисля че независимо че комунизма който е  поизкривил вкусът ни сме едно на първите места по елегантност нищо че стандарта ни на живот е къде къде по-нисък...но вкус с пари не се купува(както пееше Лили Иванова-"Не всичко е пари приятелю, не всичко е пари") И последното което вече прелива чашата е това че дрехите всъщност се шият в България на ишлеме, някои женички очите и гърбовете им се съсипват за жълти стотинки в шивашките цехове но дрехите се изнасят, продават се на западни цени, което не се купи се намаля, което и тогава не се купи се връща тук и пак е много по-скъпо като се има пред вид че е шито тук и е можело още преди да остарее да се извади по нашите магазини.

Ауууу сега като си излях всичко още повече се афектирах че ни взимат за страна от третия свят. Призовавам за бойкот...

# 29
  • Мнения: 44
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Общи условия

Активация на акаунт