Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 21

  • 42 197
  • 752
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 487
Искам да ви кажа че не са забравили грам за заболяването на Ферит


Всичко това се получава при шекер болест това че не го показват да си бие инсулина нищо не означава. Като гледам това си граничи с шекера...

# 736
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Искам да ви кажа че не са забравили грам за заболяването на Ферит

Скрит текст:
Всичко това се получава при шекер болест това че не го показват да си бие инсулина нищо не означава. Като гледам това си граничи с шекера...

Ко е туй? За хората дето неговорят турски.....

# 737
  • Мнения: 9 487
Искам да ви кажа че не са забравили грам за заболяването на Ферит

Скрит текст:
Всичко това се получава при шекер болест това че не го показват да си бие инсулина нищо не означава. Като гледам това си граничи с шекера...

Ко е туй? За хората дето неговорят турски.....

Всички симптоми при шекер заболяване.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D … D0%BC%D0%B8%D1%8F

# 738
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Искам да ви кажа че не са забравили грам за заболяването на Ферит

Скрит текст:
Всичко това се получава при шекер болест това че не го показват да си бие инсулина нищо не означава. Като гледам това си граничи с шекера...

Ко е туй? За хората дето неговорят турски.....

Всички симптоми при шекер заболяване.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D … D0%BC%D0%B8%D1%8F

Аха това е така... само дето аз неразбирах защо при ниски стойности на кравната захар бие инсулин.... на няколко пъти, казваха, че кръвната захар му е паднала. тогава ако сложиш инсулин си пътник.... казвам го човек с личен опит.... ма това е филм Simple Smile

# 739
  • Мнения: 710
Потвърдиха ли, че Бучето излоза? Аз този новия ама хич не ми е симчпатичен, само на Бучето го давам....добра двойка ще се сформира.

# 740
  • Мнения: 9 487
Потвърдиха ли, че Бучето излоза? Аз този новия ама хич не ми е симчпатичен, само на Бучето го давам....добра двойка ще се сформира.

Нали Бирсен писа спокойно мен не ми пречи Буче има си и приятел беше се снимала в любовна поза. 😂

# 741
  • Мнения: 22 209
Афрошум ново Heart



Таро хич не го харесвам, при всичката ми любов към майка му. Смятам, че и той е торпилиран, ама нейсе.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 988
Аз Таро не съм го гледала и скоро го чух за първи път, та ми е много интересно как ще влезе в ролята, като ви чета коментарите.

Един стар въпрос. Този какви ги говори тук
https://twitter.com/DTural/status/1696862352182755534
Нямат ли си други теми на раговор, че го връщат на неща от миналата година....

# 743
  • Мнения: 5 486
Хюлия Дуяр сподели снимка, на която прави прическа на съпруга си. 
Просто приятно спокойно семейство, без филтри, без фалшиви усмивки, без фалшиво щастие, което изпълва Instagram

Съобщава се, че тийзърът за втория сезон на # Женкарят ще бъде пуснат в петък, 1 септември

# 744
  • Мнения: 2 320
Да си кажа  аз . На мен Таро ми е  симпатичен , дано и да играе добре.  Що се отнася до триъгълници , четириъгълници , не ми са интересни , ама изобщо. Щом един от нашите не участва , все ми е едно  дали Асуман  или Суна ще са вътре. Суна - много непостоянна ,страхлива и безхарактерна , не можа да ме спечели въпреки че и съчувствах на моменти. Това момиче за пари  ще се даде само.

Аз не съм останала с впечатлението, че Суна гледа само парите. Иначе нямаше да "храни" любовта си към Абидин, а да я отхвърли още в зародиш. Но, да, Суна няма решителността на Сейран. Определено е по- лабилна и лесно манипулируема. Не си спомням веднъж да е казала НЕ на Ифакат.
Та, съдбата й ще ми бъде интересна, впрочем както и досега.
Любопитно ми е как ще отстранят Сафетови? Суна ще бъде разведена или вдовица? Ако малкия психар избяга без да се разведе, какво се случва с нея? Ако излезе от този брак като вдовица, това как ще определи бъдещето й? Ще падне ли цената й за ужас на Кязъм?
Дали новият внук няма да е поредният му лотариен билет?


Ако си спомняте още в първа тема беше публикувано едно описание на героите от руски блог, което няма общо с официалното. Там пишеше, че Суна ще се опита да се домогне до имението и да се настани в него като стопанка (нещо от сорта..., ще се опита да си вземе, това което уж и принадлежеше преди да се спъне с кафето).
И, всички помним много явните искри между нея и Фуат на един етап. То бяха гостувания, едно напиване, една целувка с Ферит, едни преводачески услуги с Фуат, срамежливи погледи... После всичко спря.
В този период Суна се държеше малко различно от обичайно...
Дали защото Суна, никога не е била замисляна за Фуат или актьорът изпълняващ го, си хвърли предизвестието  и това промени целия ход, а сценаристът избра да остане добрата и всеотдайна сестра..., не знам...
Дали ще остане такава и през втори сезон, пак не знам...
Ако тя и внукът станат двойка, а той си съперничи с Ферит, това как ще се отрази на взаимоотношенията им със Сейран? А, и Ифакат все още е там и с удоволствие би хвърляла дърва в този огън Smirk Тя има изгода Суна да е господарката на имението, защото вече знае, че е податлива на манипулации.
Не виждам Асуман в любовен романс с друг Корхан. Дори, мисля че няма да ми хареса отново да делят ума на един и същи мъж.

# 745
  • Мнения: 5 481
Не допускам връзка Асуман- новия Корхан. Той ще изглежда като неин син. Момчето е доста младо и с леко "разпуснато" излъчване. Няма да стои до Асуман. И със Суна не си го представям. Виж, жената на братовчеда е тамън като за него. Дано не тръгнат натам...

# 746
  • Мнения: 2 482
Не си спомням от първи сезон Ифакат ли беше близка с Нюкет или Зерин? Която и да е била, предполага, че и тя няма да е стока, защото тези двете бяха майко мила.
Не го харесвам аз Таро, но пък се познават с Мерт и още някои от актьорите и може и да им се получи, но честно казано с огромно предубеждение ще го гледам. Нещо като мъжкия Пелин ми е, не знам защо.
Вики, той може и да изглежда всякак. Виж Търо в ежедневието си и той каква кокона беше, а в сериала като утрепан. Между Търо и Сейран аз никаква химия не видях, обаче между Търо и Мерт! Супер яка!

Тази снимка баш показва и коментираното то Рени, че в болници, в съда, на погребение, целите роди се мъкнат, що? Да зяпат Joy

Суна на мен ми идва меркантилна и то доста, но проблемът пак идва от сценаристките решения. То я напиваха, на кого ли не се натиска, Ифакат я разиграваше като марионетка, после изведнъж смелост събра да бяга с Абидин, но пък се омъжи тихомълком. Изобщо ... Ако продължи в същия дух, новия внук й е идеален. Четох спойлер, че ще се върне разведена. И безброй такива, че ще е в имението на Корхан.
Много ми е интересно, как ще разкарат Търо, Саффет и роднини, как ще вкарат Сейран обратно в имението, изобщо дано новите сценаристи дано успеят малко от малко да развият историят логично.

# 747
  • София
  • Мнения: 1 988
Аз имам две теории за завръщане на Сейран. Даже мисля, че ще е някаква комбинация между двете. Хем Ферит като се събуди ще каже веднага, че иска Сейран и няма да могат да му откажат, хем очаквам дядото да разреши. Някак си все си мисля, че след като Халис Ага е бил на прага на смъртта се е осъзнал...
Надявах се да пуснат сериите на Ciplak в youtube, че да видя как си партнират Таро и Мерт, но май няма да ме огрее скоро.
Относно Асуман, по-скоро си мисля, че нямаше да остане в сериала, ако ще е със същата минимална роля, та би трябвало да измислят и за нея нещо интересно, а най ми се връзва интрига с новия внук.

Стори на Берил

Последна редакция: ср, 30 авг 2023, 18:33 от MysteryG

# 748
  • Мнения: 734
Баран си беше топ за мен за тази роля. Исках да го намразя , но не ми се получи.  Сега давам шанс на Таро. Няма да е като Баран , разбира се , но пък искам да ме изненада някак си.Симпатичен ми е и това е.
И аз не го виждам до Суна. Може би защото имам представа от снимките , а не от образа който ще му изградят. Дано стилиста не му намъкне дрехи като на Ферит. Ще ми дойде в повече
По би ми било интересно да залитне по Сейран. Тогава ще има не само драма  ами и екшън.Прекалено набързо вкараха Юсуф в девета глуха. На Пелин и отделеха  36 епизода все пак.



ПП  Сега прочетох ,че е възможно  в петък да се излъчва и новия сериал “Безпощаден“ с Чаатай Улусой.

Последна редакция: ср, 30 авг 2023, 21:44 от Kami_J

# 749
  • София
  • Мнения: 1 988
Те в петък какво дават по принцип освен Рибарчето и Шербета? Един криминален се завръщал, до колкото четох(съжалявам, но хич не съм в час с другите сериали). Има ли нещо друго потвърдено?
То няма лошо да има повече конкуренция и разнообразие за зрителите.

Общи условия

Активация на акаунт