Кралски работи и клюки - август 2023

  • 57 326
  • 475
  •   1
Отговори
# 405
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
От кръщенето вчера. На предната страница съм сложила снимките.
На внучето на Бенедикте. Крис и Теодора са били част от кръстниците.
Интересно ми е дали е подписала тайно тя. Нищо не се чува за сватба. Или чака да мине година от смъртта на баща ѝ.
С тази шапка добре ми изглежда визията, нищо че и аз не съм ѝ фен на роклята на Мери.
Определено са щастливи.


# 406
# 407
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
Алексия ще има пърият си ангажимент. На 9 септември тя ще кръсти кораб на свое име.
Vox Alexia е един от трите LNG драги със смукателен бункер, които в момента се изграждат в корабостроителницата на Keppel Offshore & Marine в Сингапур.
Чаровница ♥️

# 408
  • Мнения: 5 672
Отслабнала е холандската девойка, браво! Взели са се в ръце. Май не са били здравословни или хормонални проблемите.

# 409
  • Мнения: 8 271
Май бъркате двете сестри Hands V
И Амалия май е поотслабнала, но малко или поне не се вижда с тези дрехи... А тя и от дете си е с по-кръгло лице с бузки Simple Smile

# 410
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
Отслабнала е холандската девойка, браво! Взели са се в ръце. Май не са били здравословни или хормонални проблемите.
И от къде сме сигурни че не са ?
Не е отслабнала драстично.
Говорихме за Алексия, че е придобила чудесна фигура.
Ариане също. Въпреки че за мен и двете си бяха добре и преди.

# 411
  • София
  • Мнения: 783
Страхотни нидерландци, какво настроение има в снимките, чак ми се прииска да съм там.
Ариане (от по-ранно фото) и Алексия са пълен разкош, при Амалия също има позитивна промяна.👍👍
Daviz, на последните снимки Максима с една от племенничките ли е? Дъщеричката на Фризо? Или бъркам?
Прекалено обработени, изглеждат като рисунки.

# 412
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
Да това е голямото момиче на Фризо.
Николай става на 24 днес.
С тази снимка го поздравяват. Сниман е в Сидни, където сега живеят и учат с приятелката му.

Алберт на рождения ден на сина си.

# 413
  • София
  • Мнения: 10 077
Николай ми харесва усмихнат, както е на тази снимка. На сериозните манекенски снимки не ми харесва толкова.

# 414
  • София
  • Мнения: 10 077
Мартеница?

# 415
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
Много интересно. Предполагам че някакво друго значение ще имат тези преплетени кончета, но е странно.
Братовчедките като малки и сега.

Много е странен ъгълът на снимката от монакския рд. Жасмин че има-има, ама тук е направоо...😳
Момчето в началото снима със селфи стик явно.
И неговото рамо огромно изглежда.
Но, тя определено има доста 😃
Селфи от вчера.

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 15:00 от daviz

# 416
  • Мнения: 5 672
Май бъркате двете сестри Hands V
И Амалия май е поотслабнала, но малко или поне не се вижда с тези дрехи... А тя и от дете си е с по-кръгло лице с бузки Simple Smile
И трите видимо са вталени, но при девойката с денима най-много си личи. Явно се вземат мерки. Тази снимка е от миналото лято примерно. Доста голяма е разликата и при трите, браво!
Скрит текст:
И това го казвам не от естетическа гледна точка, а от здравословна. Наднорменото тегло си е рисково във всички възрасти.

# 417
  • Мнения: 10 497

Нова снимка на Рания през лятната ваканция,
 в четвъртък ще празнува 53-ия си рожден ден..

# 418
  • Мнения: X
Камила ще се върне днес в Лондон за ангажимент в началното училище Fielding в Илинг.
Кралицата ще се присъедини към деца и жители на домове за рецитал „Поезия заедно“ и чаено парти. Кралицата също ще връчи грамоти и ще разреже тортата.

Днес принцеса Ан, като заместник-патрон на Британското конно общество, ще присъства на Ден за прозрение в кариерата на треньора в Aberdeen Riding Club, Nether Anguston Farm.

Лека полека вече се връщат към ангажиментите си.

Зара Тиндал взе участие в международните конни изпитания The Wellington в Хекфийлд вчера сутрин, подкрепена от семейството си - Майк, Миа, Лена и Лукас.




Последна редакция: вт, 29 авг 2023, 15:05 от Анонимен

# 419
  • Някъде там
  • Мнения: 16 344
София заминава за Уелс.
Страхотни снимки. Колко е хубава в младежко облекло ♥️



Мете на посещение в отделение за онкоболни деца.
Подарили са и коронки, изработени от тях за юбилеите им с Хокон.

[video][/video]

Последна редакция: вт, 29 авг 2023, 16:24 от daviz

Общи условия

Активация на акаунт