Зле съм

  • 6 806
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Melmak
  • Мнения: 3 251
Ами отивай и ти с него.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 511
Защо се налага да ти праща пари, щом имаш хубава работа?
И как ще правите деца, когато го няма?
Ако отива за повече пари, защо ще ги харчи в път напред-назад?
Сигурна ли си, че и за него връзката ви е сериозна?
Ако бяхте по на 20+ или имахте деца, заради чиито училище/градина да не можете да заминете и двамата, разбирам. Но иначе не знам защо не можеш да тръгнеш с него.

# 17
  • Мнения: 5
Работа ми няма нищо общо аз исках да напусна той не ми дава защото не се знае дали ще остане да работи там или ще се върне.А и когато работи там по добре да ми ги праща не че са ми нужни но  да са в къщи отколкото при него и да харчи.Защото моя мъж харчи много и предпочитам като си взима заплата да ми е дава на мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 511
Каква е тази работа, в която взема парите на ръка и го е страх да ги изхарчи?
Не му ли плащат по сметка?

# 19
  • Мнения: 5
Осигуряват му квартира и е с още едно момче.Двамата ще тръгнат двамата ще се върнат заедно ще работят аз немогат да отида да живея с тях.Ще трябва да свикна да живея сама.Явно не съм само аз единствената жена която мъжа не е при нея и работи друг град.

# 20
  • Мнения: 19 177
Работа ми няма нищо общо аз исках да напусна той не ми дава защото не се знае дали ще остане да работи там или ще се върне.А и когато работи там по добре да ми ги праща не че са ми нужни но  да са в къщи отколкото при него и да харчи.Защото моя мъж харчи много и предпочитам като си взима заплата да ми е дава на мен.

Е, то като даже не се знае дали ще остане там за по-дълго, не разбирам това реване.

# 21
  • Мнения: 8 942
Каква е тази работа, в която взема парите на ръка и го е страх да ги изхарчи?
Не му ли плащат по сметка?
Има много хора, на които им плащат на ръка. Например в строителството.

# 22
  • Мнения: 3 841
Аз не бих се съгласила. Говорим за БГ, какво значи да й праща пари и да си идва Събота и Неделя! Пълни глупости

# 23
  • Melmak
  • Мнения: 3 251
Ще трябва да свикна да живея сама.Явно не съм само аз единствената жена която мъжа не е при нея и работи друг град.

Какво значи “явно не съм само аз…”

Какво значение има дали си единствената, или не си? Мен не ме интересува колко жени живеят по този начин, интересува ме аз как живея. Гледай себе си. И си оправи правописа.

# 24
  • София
  • Мнения: 13 511
Да, щом ще живее и по квартири с друг мъж, явно не е работа-мечта.
Но тогава с това пътуване всяка седмица накрая единственият плюс ще е отчуждаване,но надали и финансова стабилност.

Присъединявам се към горното мнение. Дори и всички жени на света да живеят така, щом на теб не ти харесва, не си длъжна да се примириш с подобни отношения.
За хора със сериозни отношения и планове за деца аз лично не бих приела връзка от разстояние.

# 25
  • Мнения: 3 841
Така ли се самоуспокояваш, че не си единствена?
Утре като ти изневери, пак така- да знаеш , че не си единствената, на която й изневеряват!

Въпросът е, че на теб ти тежи това и не те устройва и ти трябва ясно да го заявиш!
Уж и пари не ви трябват!
Какво налага мъжът ти да остави хубавото ,да иде в друг град и да живее на “семейни начала” със себеподобен?

# 26
  • София
  • Мнения: 13 511
Това пък ми е съвсем странно. Мъж на 37 да оставя жена и дом, за да живее с друг мъж като ергенче.
Сигурна ли си, че там ще живее с друг мъж? Защо не му предложиш ти да ходиш през уикендите, когато другият го няма? Пък и те в обща стая ли ще спят?

# 27
  • Мнения: 3 841
На мен чак ми идва леко ненормално.
Хайде ако си част от бригада и имаш
проект за някакъв срок в друг град или в чужбина- приемливо!
Ама ей така, някой да си остави жената и да си намери работа в друг град и то на квартира… Колко е далеч този град, на колко км е?

# 28
  • Мнения: 18 689
Ходят на работа по морето, строителство, не всички са с добре платени професии и доходите да си заслужават да стоят , изкарват нещо и  се връщат. хора - разни. Авторката някак сама не може и  за кратко. Парите му прибира , за по-сигурно ,че той не държи пари през широки пръсти,  да не говорим от своя гледна точка.
 Явно пък се грижи добре за тях и поема разни инициативи ,та тя се чувства   несигурна сама, знаем ли , от толкова малко инфо.
 Не са малки пък, да съветваш и да се променят.

# 29
  • Мнения: 3 841
Тези по морето са строители или студенти по хотели, ресторанти и т.н.Той е на 37г и тепърва ще ходи да вади големите пари

Общи условия

Активация на акаунт