Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 21

  • 58 107
  • 698
  •   3
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 799
Хубаво, да. Но не и задължително. В някои случаи вторият лекар дава съвсем различно мнение, което съвсем обърква. Ако от първия път човек успее да почувства лекаря като своя лекар, второ мнение не е нужно.

# 76
  • Мнения: 3
Момичета, бихте ли споделили списък с вещите, които сте взели със себе си по време на престоя в клиниката? Какво ви беше необходимо?

# 77
  • Мнения: 2 076
Зависи къде ще се оперирате. В някои болници дават еднократни пижами, в други няма дори тоалетна хартия😆
Аз си взех изследванията, пари, чехли, пижама, гащи😆, сутиен, зарядно, мокри кърпички, лукчета, вода и цигари🫣... друго не помня.
А да, и за изписването дреха с цип или копчета, защото не трябва да се вдигат ръцете.

# 78
  • Мнения: 219
Друго вземеш-не вземеш, задължително си вземи туристическа възглавничка за врата, много помага и не те боли гърба

# 79
  • Мнения: 2 076
Дааа, вярно, забравих за нея.
Аз спазих препоръката на г-жа Стоянова и си я взех.🙂 И хавлия също.

# 80
  • Мнения: 131
Момичетааааа,помощ…🙏🏻🙏🏻🙏🏻😳😃
Бях на финална консултация,коментирахме дали може малко повече от 345 и отговора беше 390,но той ме съветва да остана на по-малкия размер…и сега съм объркана и се чудя какво да правя…да не станат хем малки или да стана дойна крава🫣😆 давайте съвети!🙏🏻🫶🏻🩷

# 81
  • Мнения: 13
Момичетааааа,помощ…🙏🏻🙏🏻🙏🏻😳😃
Бях на финална консултация,коментирахме дали може малко повече от 345 и отговора беше 390,но той ме съветва да остана на по-малкия размер…и сега съм объркана и се чудя какво да правя…да не станат хем малки или да стана дойна крава🫣😆 давайте съвети!🙏🏻🫶🏻🩷
И на мен ми казаха 345 ,максимум 390 и аз избрах 390.След като ми сложи под един потник единия и другия вариант,разликата не беше огромна.

# 82
  • Мнения: 2 076
45сс не са разлика от малки до дойна крава😆 Съвсем малко е. Какви са ти ръст и кг.? Кръгли или анатомични?
Моите стари и нови имат 90сс разлика и като размер не е много, но като модел са супер различни.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 799
Както много пъти сме говорили, по-добре да се избере по-големия размер, защото окото свиква и после може да те е яд.

# 84
  • Мнения: 131
162 съм 54 кг, ами той ми обясняваше,че щом не съм раждала е по-добре по-малки и че заради структурата ми,но и аз се водя от вашите думи тук,че след време всяка съжалява,че не е сложила повече и за това се чудя и не знам какво да реша😳🫣😁

# 85
  • Мнения: 2 076
Моите са 425сс на 174/60кг и са ми бая големки. Първо се опулих, като ми каза докторът тези кубици, но сега не съжалявам, защото той явно прецени, че с толкова ще се запълни кожата. За по-големи въобще не си и помислям, че е трябвало.
Ти си решаваш, но аз бих послушала хирурга. А и не забравяй, че следващите ще трябва да са по-големи.
...което значи, че аз на пеесеишес би трябвало да избухна с едни 500сс😂

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 23:55 от Чи лу

# 86
  • Мнения: 219

Аз вече 7 месеца им се радвам...Ми кво да кажа...доволна съм❤️

# 87
  • Мнения: 131

Аз вече 7 месеца им се радвам...Ми кво да кажа...доволна съм❤

Огън жена!❤🔥😁😘

# 88
  • Мнения: 219

Аз вече 7 месеца им се радвам...Ми кво да кажа...доволна съм❤

Огън жена!❤🔥😁😘
Ехааа😃
Благодаря ти ❤️

# 89
  • Мнения: 48
Фокси, а какъв ти е старта? Ако не си раждала, според мен 345 е по-добре. И при кого беше втората консултация? Аз бях с нулев старт, туберозен бюст, след 2раждания, бях на 3 консултации - Стоянов ми каза 290, Моллов - 330, Хатър - 245, доверих се на Хатър, направих се при Стоянов и съжалявам, че не съм послушала него - златната среда. Не че не се харесвам, но едни 50сс отгоре щеше да е мууцка.

Общи условия

Активация на акаунт