Отговори
# 75
  • Мнения: 7 349
Авторката ако е оправна, аз съм Мис Свят. Поредица от кофти решения - бивш приятел б*клук, когото авторката не е разбрала навреме и е затънала в кредити заради него, нов приятел, който явно не се вълнува особено от нея и нищо чудно авторката да се превърне в самотна майка, защото отново преценката й е била под всякаква критика и е забременяла от неподходящ партньор. Жената предприема сериозни крачки или без да мисли особено, или с нереална преценка за ситуацията.

# 76
  • Мнения: 1 257
Жената предприема сериозни крачки или без да мисли особено, или с нереална преценка за ситуацията.

Това не е причина да живее, чувствайки се нещастна и неподкрепена, нито пък означава, че няма право на нови проби и грешки. Ако прави нещо и се движи нанякъде, има шанс нещата да се променят. Другото е да си трае, да си снижи изискванията и претенциите, и да си опъва каиша самичка, докато любимият образ разцъква на дивана. И общата ѝ неудовлетвореност от живота да избие в невротичност спрямо детето или в някакви саморазрушителни зависимости. Аз такъв съвет не мога да дам, то това живот ли е?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 064
С тази майка дето живее нереален свят, хлапето ще го отнесе. Със или без бащата. Докато някоя си упражнява правото на проби-грешки, нечий живот се опропастява

# 78
  • Мнения: 7 349
Точно.
Авторката направо ще цъфне и ще върже сама и с бебе на ръце, с кредити и без приятели.

# 79
  • Мнения: 2 353
Това младото поколение,много сбъркано/не всички де/.
Момичето си е голяма бяла птица.Каквито са и решенията до сега,такива ще са и в бъдеще.

# 80
  • Мнения: 12 033
А аз се чудя как с 50К бързи кредити някой се навива да има дете.. И недейте да скачате, че всеки има право да е щастлив и да си има бебче, защото после бебчо ще тегли цял живот с такава неориентирана майка. И въобще не ми пука, че съм груба.. то бива, бива..

# 81
  • Мнения: 9 130
Не е бебчо, малка принцеса е...

# 82
  • Мнения: 861
Не се косете излишно, авторката пак ще пише след 2-3 години за новия си проблем и ще изчезне.

# 83
  • Мнения: 14 943
Наистина, какво стана с онези 50 000 лв от март тази година?

# 84
  • Мнения: 19 566
Най-вече кой ги плаща. Май беше споменала, че вноските щели да надхвърлят три пъти месечната й заплата. Та мисълта ми е, ако тоз се е нагърбил да плаща кредита (да наблегнем, взет от бившия й), оплаквания как не правел вечеря следва да бъдат преглътнати. Иначе може да търси нов спонсор, ама е бременна.
Или са й вдигнали заплатата с 200 %, но дори сама да плаща кредита, все пак за нищо друго няма да й остават пари. Ако господинът се е наел да налива пари в такава каца без дъно, каквато са бързите кредити + ангажимент по идващо бебе и жена, която ще излиза в майчинство, напълно го разбирам защо иска да изключи мисленето как ще се справи, като потъва в света на игрите.

# 85
  • Мнения: 24 473
Писа авторката, че ги е оправила кредитите Blush

# 86
  • Мнения: 19 566
Ами не виждам да е писала. И как ги е оправила?

# 87
  • Мнения: 24 473
Ами не виждам да е писала. И как ги е оправила?

Изтрити постове има според мен. Сутринта я четох тази тема и авторката имаше повече от 1 пост в нея.

# 88
  • Мнения: 14 943
Я ме светнете за 4 месеца как се оправят 50 000 лева дълг! Ще взема да го опиша в някой труд и като нищо ще взема Нобеловата награда за финанси.

# 89
  • Мнения: 7 349
То така се връща такъв дълг. Нищо не е оправила авторката.

Общи условия

Активация на акаунт