Запитване, относно т.нар. "subliminals"

  • 3 623
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 939
И каква е файдата при теб, че не разбрах? Заглади ти се целулитът? Шкембето се смали? Кривите ти зъби се изправиха?
То бива тъпота и липса на ама наистина най-елементарни познания, но чак толкова не бива. Това е все едно да не можеш да си вържеш обувките. Не, че имаш капацитета да го разбереш, де.

# 31
  • Мнения: 3 396
Както споменах по-рано, това е цялостна хипноза и регенерация, промяна на ДНК-то.

 Може ли линк към публикации в научни списания с висок импакт фактор, как се променя ДНК чрез звукова стимулация?
Пак ще кажа - ходете на училище, учете си уроците, не бъдете невежи, не бъдете наивни; мислете критично, търсете доказателства. Друго просто не знам какво да добавя.
Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Има публикации в списания с приличен Импакт фактор; разбира се, не за промени в ДНК,  а относно ефектите на сублиминалните реклами върху психиката на слушащите. Това за скъсяването на носа си е смешно отвсякъде. То да не ти е електрически генератор, че да ти увеличава гърдите!?

# 32
  • Мнения: 1 257
Както споменах по-рано, това е цялостна хипноза и регенерация, промяна на ДНК-то.

 Може ли линк към публикации в научни списания с висок импакт фактор, как се променя ДНК чрез звукова стимулация?
Пак ще кажа - ходете на училище, учете си уроците, не бъдете невежи, не бъдете наивни; мислете критично, търсете доказателства. Друго просто не знам какво да добавя.
Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

Има публикации в списания с приличен Импакт фактор; разбира се, не за промени в ДНК,  а относно ефектите на сублиминалните реклами върху психиката на слушащите. Това за скъсяването на носа си е смешно отвсякъде. То да не ти е електрически генератор, че да ти увеличава гърдите!?

За влиянията върху психиката следя отдавна, във връзка със сугестопедията (преди да стане "модерна" и да се "прилага" под път и над път).
Тука за промените в ДНК питам Smiley

# 33
  • Мнения: 10 906
Между другото, ако се променя ДНКто, може ли да стана котка? Thinking

# 34
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 283
На мен ми се изправи косата.

# 35
  • Мнения: 3 396
Между другото, ако се променя ДНКто, може ли да стана котка? Thinking
Не знам за котка, обаче четох за един, който станал куче (с пластични операции). Всичко може!

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12356741/Japanese-man-s … -life-collie.html

# 36
  • Мнения: 19 121
На мен ми се изправи косата.

Да не си слушалка сублиминал за изправяне на косата и да е взел, че да е подействал?

# 37
  • Мнения: 996
На мен ми се изправи косата.

Да не си слушалка сублиминал за изправяне на косата и да е взел, че да е подействал?
Няма от какво друго да е 🤔

# 38
  • Мнения: 9 389
Авторке,
Ако всички тези промени са се случили с тялото ти, то ти би трябвало отдавна да си разбрала, кои сублиминали са добри за теб.
Приятелите ти какво казват за промените в тялото ти, те виждат ли ги?

# 39
  • Мнения: 1 256
И очите ми се отвориха повече.
Предполагам говориш метафорично?

# 40
  • Мнения: 19
И очите ми се отвориха повече.
Предполагам говориш метафорично?
Не! Буквално се отвориха. Сякаш кожата около тях се опъна и самите клепачи се отвориха повече.
Авторке,
Ако всички тези промени са се случили с тялото ти, то ти би трябвало отдавна да си разбрала, кои сублиминали са добри за теб.
Приятелите ти какво казват за промените в тялото ти, те виждат ли ги?
Така е, но планирам и други неща да променя в себе си, с помощта на subliminal-и. Освен това, това че даден subliminal действа, не е гаранция, че и не вреди. Има и такива, които хем дават желаните резултати, хем набутват и негативни послания. Като случея с moza morph - страшно много хора я хвалят и твърдят, че помагат, но в същото време има и много пострадали. Има subliminal-и, които са за няколко неща, не само за едно конкретно.
Иначе, забравих да спомена, че при допир също усещам разликата.
Що се отнася за приятелите ми- не сме се събирали наскоро, но имаме планове. Сега живея с приятели на квартира, но с тях се виждаме всеки ден, и понеже промените са постепенни, ме съмнява да са забелязали чак такава разлика. Аз си ги забелязвам, защото човек, когато е фокусиран върху себе си в случая, няма как да не види, но очаквам, когато се срещна с останалите, да забележат промяната.

# 41
  • Мнения: 169
AdventureSoul, и на мен ми е болна тема към която не искам да се връщам, но ще ти отговоря на кратко.
Слушах ги няколко месеца и бях попаднала на Rose (която май е българка?). Слагаше по dark feminine афирмации, но в същото време се държеше подкрепящо. Само че аз усетих как ако някой и противоречи, се ядосва много, направо ярост. Нещо не беше съвсем наред. После излезе скандала, че беше слагала нещо сатанистко и да се разболееш (не се сещам точно беше преди 4г).

 Май веднъж се беше получило нещо, защото едно момиче, което се държеше зле - ме гледаше със страх. И си казах : не, тук нещо е наред,не искам това.

Та, слушах други създатели (най - вече за красота и умствени способности). Резултатът беше : главоболие и mental fog. Не можех да се концентрирам, а ми предстоеше сесия. Накрая не издържах и отидох на църква и изповед и лека полека вс се нормализира. Дори и това да не те стряска, както някой тук каза : ефектите са мн кратки.

От духовна гл точка - започваш да вярваш, че думите ти наистина създават реалност (само Бог може да създава) , възгордяваш се, не ти трябва никой дори Бог. И тук започва много да прилича на казаното от The Serpent :... "and you will be like God". Така, че да в основата си е от дявола.

Моля те, не тръгвай по този път.

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 862
Не са на добре тия мераци за промени по външния вид. Чело, нос, скули, вежди, очи...После и всичко останало?!

# 43
  • Мнения: 19
AdventureSoul, и на мен ми е болна тема към която не искам да се връщам, но ще ти отговоря на кратко.
Слушах ги няколко месеца и бях попаднала на Rose (която май е българка?). Слагаше по dark feminine афирмации, но в същото време се държеше подкрепящо. Само че аз усетих как ако някой и противоречи, се ядосва много, направо ярост. Нещо не беше съвсем наред. После излезе скандала, че беше слагала нещо сатанистко и да се разболееш (не се сещам точно беше преди 4г).

 Май веднъж се беше получило нещо, защото едно момиче, което се държеше зле - ме гледаше със страх. И си казах : не, тук нещо е наред,не искам това.

Та, слушах други създатели (най - вече за красота и умствени способности). Резултатът беше : главоболие и mental fog. Не можех да се концентрирам, а ми предстоеше сесия. Накрая не издържах и отидох на църква и изповед и лека полека вс се нормализира. Дори и това да не те стряска, както някой тук каза : ефектите са мн кратки.

От духовна гл точка - започваш да вярваш, че думите ти наистина създават реалност (само Бог може да създава) , възгордяваш се, не ти трябва никой дори Бог. И тук започва много да прилича на казаното от The Serpent :... "and you will be like God". Така, че да в основата си е от дявола.

Моля те, не тръгвай по този път.
Здравей 🙂
Благодаря за споделеното!
Радвам се, че всичко вече е наред!
Относно rose, нейни бяха афирмациите : "Аз унищожавам твоето съзнание, твоето тяло, твоята душа..."- нещо от сорта. Наскоро гледах изобличаващия я клип и помня тези шокиращи разкрития...
Относно националността ѝ- това е наистина доста любопитна информация.😳
Опитах, но не можах да я намеря..

# 44
  • Мнения: 169
Да, днес прочетох в реддит - i destroy your soul - как ти звучи 🤢🤢
Няма инфо за това - просто аз я следях тогава. Знам, че е по - малка от мен (беше ученичка, като й бе активен профила). И прочетох нейн коментар или два на български (и беше на жаргон така че според мен e native) , но говореше перф англ, защото се бе върнала от UK. Това помня.

Та никой не знаеш кой какво слага в тези клипове. Като цяло нищо добро няма да излезе.

Общи условия

Активация на акаунт