Запитване, относно т.нар. "subliminals"

  • 3 625
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Да, днес прочетох в реддит - i destroy your soul - как ти звучи 🤢🤢
Няма инфо за това - просто аз я следях тогава. Знам, че е по - малка от мен (беше ученичка, като й бе активен профила). И прочетох нейн коментар или два на български (и беше на жаргон така че според мен e native) , но говореше перф англ, защото се бе върнала от UK. Това помня.

Та никой не знаеш кой какво слага в тези клипове. Като цяло нищо добро няма да излезе.
Наистина, има ужасни хора😞
Какво ли не измислят, за да навредят!
Не мога да разбера. Какво ще спечели, като съсипе нечий живот? Такива хора навсякъде се натрапват и упорачават всичко...😞

# 46
  • Мнения: 10 906
Чакайте, чакайте. Моля за разяснение. Между приказките как ще ти порасне хубава дълга коса някаква девойка казва и, че ще ти съсипе душата и живота? А то като го слушаш, не ги ли чуваш тези думи и да спреш клипа?

# 47
  • Мнения: 169
Чакайте, чакайте. Моля за разяснение. Между приказките как ще ти порасне хубава дълга коса някаква девойка казва и, че ще ти съсипе душата и живота? А то като го слушаш, не ги ли чуваш тези думи и да спреш клипа?

Не, те вкарват записаните афирмации в микс от музика, като са мн приглушени - най - мн да чуеш шепот. Който разбира повече може да ги замаскира.

# 48
  • Мнения: 10 906
Ясно.. брей, хората с какви неща се занимават. Наистина каква е целта на тези негативни внушения? Явно някой се изживява като Бог или не си е пил хапчетата.

# 49
  • Мнения: 19
Ясно.. брей, хората с какви неща се занимават. Наистина каква е целта на тези негативни внушения? Явно някой се изживява като Бог или не си е пил хапчетата.
И аз това се питам! За какво му е на някого да се опитва да вреди на случайни непознати хора в интернет- не ми е ясно🫤

# 50
  • Мнения: 9 392
Като от 75 кг станеш 50 кг за 2 месеца само с внушения, ела пак да се похвалиш. Че на мен тези по-изпъкнали скули, широко затворени, пардон отворени очи и т.н. вежди ми звучат като чисто самовнушение без външна промяна. Пък приятелите далече, родителите не знам какво, а съквартирантите нищо не забелязват, защото живеят заедно, ми звучи като ала-бала.

# 51
  • Мнения: 14 942
От 75 на 50 кила за 2 месеца става, кво?
Моите вежди ги местя нагоре-надолу на всеки 6 месеца. Просто скубя в необходимия участък.

# 52
  • Мнения: 19
Като от 75 кг станеш 50 кг за 2 месеца само с внушения, ела пак да се похвалиш. Че на мен тези по-изпъкнали скули, широко затворени, пардон отворени очи и т.н. вежди ми звучат като чисто самовнушение без външна промяна. Пък приятелите далече, родителите не знам какво, а съквартирантите нищо не забелязват, защото живеят заедно, ми звучи като ала-бала.
Няма никакво самовнушение. Аз си ги и измервам по мои начини. Крилцата на носа ми, например, вече почти не попадат под ъглите на очите, както преди, т.е.- стеснил се е.
Но какво се обяснявам... Не ми е необходимо вашето доверие, нито имам за цел да убедя когото и да било в това! Най-малкото - нямам интерес, защото нищо не печеля в случая.
Така че, дали ми вярвате или не- все ми е едно!
Първоначалният замисъл на темата ми беше друг.

# 53
  • Мнения: 10 906
Няма какво да се ядосваш. Очевидно е, че 90%  не знаехме въобще за какво става дума, какво остава да вярваме, че действат. Явно не е толкова известно нещо в България и тук трудно ще срещнеш съмишленици.

# 54
  • Мнения: 9 392
Аз пък от темата разбрах, че тези "послания" влияят на психиката или подсъзнанието, но дори авторката започва да се съмнява, доколко са полезни за психическото здраве, щом пита тука за "добри" и "лоши". Такава гаранция никой не дава, защото обикновено зад нея стои някой научен институт, а те без съответните опити и изследвания името си не дават.
Така че отговорността си остава твоя.

# 55
  • Мнения: 6 497
Търпимостта на аудиторията и модераторите към тези откровено вредни шарлатании ми е изключително непонятна.

# 56
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 863
Мисля, че формата на веждите и крилцата на носа на авторът/ката на тази тема са бял кахър пред истинските му/й проблеми.

# 57
  • Мнения: 2 130
Това по-лека и модерна версия на проекта от 50-те и 60-те MCU(mind control ultra) ли е? Че на такова ми прилича - донякъде. ДНК не променя, но психиката.......

# 58
  • Мнения: 9 392
Тези subliminals платени ли са?

# 59
  • Мнения: 1 257
Тези subliminals платени ли са?
Системата, по която ютуб плаща на създателите на съдържание е малко сложна, и не може да се обясни с няколко думи, но по принцип всяко едно гледане на видео допринася за печалбата на неговия автор. Не е съвсем директна връзката "брой гледания=пари", но в общи линии създателите на съдържание имат сметка от много абонати и много гледания, също така дължината на видеата има значение, категорията и подобни. Отделно всеки доволен може да дари директно някаква сума. Изисква време и усилия, но може да се печели доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт