Неясен психически проблем

  • 2 327
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 358
Витамин Б12, хормонални проблеми и нисък литий могат да изглеждат така.

Тази умора обаче не си я измисля - тя значи нещо. Или е Епщайн или нещо подобно.

Ако не иска да ходи на лекар ще е трудно. Има ли начин да започнете да давате Б12? Ако не иска хапчета, но можете да давате Билкова кръв. Ако и това не иска ще яде ли дроб - свински, пастет, пилешки.

Аз бих направила консултация с психиатър сама. Има неща които биха дали като добавки и без пациент да е там. Можете да я хоспитализирате и насила, но по-внимателно с това да не направи някоя глупост

# 16
  • Мнения: 224
След като сте правили куп изследвания,които са изключили сериозни заболявания ,което е много важно да се направи ,за да се види дали проблема не е медицински,значи трябва да търсите причината другаде .Проблемът ви може да е ,,енергиен ,, !!!!

# 17
  • Мнения: 1
И аз имам близък с подобен проблем от близо 3 месеца не е същия човек постоянно изпитва страх и си мисли, че ще умре..

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Имам близки и аз сама съм минавала през такъв епизод и искам да ви дам надежда. Надявам се да намерите правилния подход за вас и да се справите с това предизвикателство. Депресията и подобни епизоди не са неизвестни за хората, вече почти всички имаме такива епизоди, едни по-силно други по-леко.

# 19
  • София
  • Мнения: 477
Има вариант да е т.нар. "дълъг ковид". Може да се прояви дори при безсимптомно протичане на активната фаза.
Може да прегледате тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1415220
Аз също съм писал, като съм изброил част от симптомите, които са доста дълъг списък. Част от тях се припокриват с психическите заболявания.
Аз също направих тежка депресия след ковид. Нейното също звучи като депресия.
Дори и случаят да е "дълъг ковид", пак ще е добре да се предприеме лечение с антидепресанти, за да стабилизира психиката поне.
Не знам дали е това, но го разгледайте като вариант...

Общи условия

Активация на акаунт