Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 8

  • 72 117
  • 429
  •   4
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 175
След такъв тип балсами се използва почистващ гел.

# 76
  • София
  • Мнения: 30 211
Скрит текст:
Нищо особено.
Скрит текст:
Cerave и Catrice засега държат фронта явно, съдейки по постовете тук.
Това Zero ще взема да го пробвам. Срещам го вече няколко пъти в темата и все положителни отзиви има.
Мисля, че бях писала за марката ISDIN. Открих я случайно лятото покрай кремовете им за слънцезащита. Взех мицеларна вода после и крем за лице. Изобщо не се държат зле на кожата.
Nuxe харесвам лосион за тяло и after sun.
И аз заради отзивите тук купих ZERO, за мен е разочарование, изключително неикономичен, и след него имах нужда от допълнително почистване. Подарих го, не е моят продукт.
Да, то гаранция няма. Аз бях така с този серум. Много положителни отзиви, но точно на моята кожа не пасна. Подарих го и отзивите от ползвателя бяха повече от чудесни. Smiley
Скрит текст:

# 77
  • Мнения: 1 373
- любим скраб за тяло, това ми беше втора поредна опаковка. Има уникален аромат на шоколад, приятна консистенция, която ексфолира стабилно, но без да драска, и се отмива лесно. След него, кожата е мека и без нужда от лосион за тяло. Пак бих повторила. Изобщо, препоръчвам скрабовете на Фармона, намирам ги за много добри.

- отвратителен мист-тоник за лице, пъпчасах ужасно от него. Отделно, нещо ми дразнеше кожата още при нанасяне, може би ароматизантите или алкохола. Прехвърлих го на майка ми (кожа 50+) и тя много го хареса, нищо общо с моята реакция или впечатления. Напротив - намира го за много освежаващ и си го доизхаби с кеф. Кожи всякакви...Аз  лично повече никога не бих го купила.

# 78
  • Мнения: 686
От толкова отдавна отлагам тоя пост, че изпозабравих на кой какво ми хареса или не 😁 Разделих ги по групи - коса, лице, тяло.


Коса
Macadamia Deep Repair маска - 9/10 - доволна съм, подхранва отлично, ухае много приятно. Взех си голяма разфасовка.
Philip Kingsley elsasticizer - 7/10 - допадна ми, има ефект, косата се усеща мека и здрава. Вероятно ще повторя, но по-натам
Philip Kingsley moisture balancing shampoo - 3/10 - разочаравание.Много рядък, хич не се пени.
The Body Shop Ginger шампоан против пърхут - 8/10 - много добре влияе на скалпа на тийнката, който от доста шампоани образува един неприятен мазно-сух пърхот. Ухае джинджифилено, което не ми харесва, но не е страшно. Взимам ѝ го редовно.
Ellwo крем - 5/10 - лепкав ми се стори, утежняваше ми косата, не знам какво се очакваше да прави, но не ми допадна особено.
Mi amante Renew - 6/10 - лек е, не оставя лепкавост, но и не усетих какво прави, освен лек аромат.
Oriflame Beautanicals шампоан - 5/10 - препоръчаха ми го, но не ми допадна много. Сигурно година и половина докато го доизхабя - все избирах някой измежду другите.


Лице
Спирали: Banana No limits - 8/10 - много ми хареса. От кутия е, та едва ли ще намеря да я повторя. Wunder extensions - 7/1 - водоустойчива, вършеше добра работа за плажа. Но после е досада свалянето 😅
Тоници: Vegan - 8/10 - много нежен като усещане и аромат. Pixi Glow tonic - 3/10 - направо ми дращеше този, много груб ми беше.
Околоочен серум Mudmasky - хубав в началото, но с времето замириса на вкиснато, а си беше в срок от отваряне.
Серуми:
- Kate Somerville DermalQuench wrinkle warrior - 8/10 - странен флакон и аромат, но самият серум се усеща много добре на кожата, стяга и придава плътност.
- Bioten - отдавна го бях почнала, преди години си го ползвах постоянно. Сега пак ми хареса, но съм по-склонна да пробвам и сменям, та някак ми беше “скучен” и за това доста време докато го изхабя.
- I want you naked, the Beast - хубав серум, но за 2 месеца и си промени аромата, а уж 6М.
- Lancôme Génifique - доволна съм от усещане, аромат, не лепне. Ефект - предполагам е добър, но го ползвах все при пътуване по няколко дни. На официалната цена не бих си го взела, но като ми изпада по кутии си го запазвам (имам още 2).
Олио за коса Hask - 8/10 - много ми хареса и ароматът, и че не се усеща мазно, не лепне гадно. Минус обаче е, че капачката явно не се затваря добре и при едно пътуване се беше разляло върху цялата ми останала козметика 😅 Но с удоволствие установих, че се предлага и в България (бях го взела от чужбина) и определено ще си взема пак. Имам и маска да пробвам, но уж за пътуване я държа.


Тяло:
Дезодорант Dove - любими, рядко се обърквам да взема друга марка и после винаги се връщам на тях.
Rexona - гадно накъртващ спортен аромат. Върна ме към Dove.
Rituals - mousse to oil - 6/10 - интересен продукт с приятен екзотичен аромат, кано овлажняващо олио е, немазно. Вярно, че е травъл, но тотално неусетно се “изпари” или му се прецака пръскало то, защото имам усещане, че вътре има още, но не излиза.
Bioten body shape гел-крем - 6/10 - други продукти на марката ми харесаха повече, но пък този има много приятно хладен ефект, което си беше супер свежо за лятото.
Bielenda скраб - 7/10 - супер тонизиращ аромат и приятно ексфолиращи частици. Бих повторила.
Naobay скраб за тяло - 4/10 - нищо особено и след 6 месеца му се промени ароматът.
Homeopathica паста за зъби с маточина - 8/10 - любима, редовно взимам. Всички пасти са ми ужасно люти, до насълзяване. Откакто открих тази, почти само нея ползвам.

А докато пусна тоя “роман”, изхабих още няколко продукта, но след няколко дни.. или седмици. 😅

# 79
  • При децата ми
  • Мнения: 6 152
Нищо особено.
Скрит текст:
Cerave и Catrice засега държат фронта явно, съдейки по постовете тук.
Това Zero ще взема да го пробвам. Срещам го вече няколко пъти в темата и все положителни отзиви има.
Мисля, че бях писала за марката ISDIN. Открих я случайно лятото покрай кремовете им за слънцезащита. Взех мицеларна вода после и крем за лице. Изобщо не се държат зле на кожата.
Nuxe харесвам лосион за тяло и after sun.
И аз заради отзивите тук купих ZERO, за мен е разочарование, изключително неикономичен, и след него имах нужда от допълнително почистване. Подарих го, не е моят продукт.
След такъв тип балсами се използва почистващ гел.

Тъкмо навреме ми дойдоха тези два поста. Ама, тъкмо навреме! Добре, че не го купих! SmileЗнам кога да отворя темата! Simple Smile
И да споделя нещо: Много приятно ме изненада почистващия гел за лице на "Билка". От години отлагах покупката му, защото смятах, че какво пък толкова ще почисти за 4-5 лв.?! Ами, за парите си се справя повече от добре! Ползвам го от около две седмици.

# 80
  • USA
  • Мнения: 7 367
И аз сякаш отдавна не съм се включвала и натрупах много празни опаковки.



1. Dove 0% с нар - купувам основно тези део и задължително серията без алуминий.Поредна опаковка,сменям само ароматите.Много бързо ги изхабявам,защото дори когато съм си вкъщи,ползвам редовно,защото обичам чувството на свежест и да ми ухае на чистичко и приятно.

2. HEMPZ Age defying herbal body moisturizer - На няколко пъти съм писала за продуктите на марката, и особено съм хвалила лосионите им за тяло.Мисля,че имам още 2 в резервите. Омекотяват кожата,попиват бързо,подхранват и имат страшно богат асортимент от всякакви аромати.Съставите им включват масла и екстракти от билки и цветя. Една такава опаковка от 500 мл струва към $20. Специално този вид е за стягане на кожата(аз такова нещо не мисля,че може да се случи от крем,а само със спорт).

3. Clarins Double serum - Серум,които купувам за 3-4ти път може би. Поради някаква причина получавам пъпки по лицето, но ми се отразява добре на деколте и шия и затова подновявам от време на време.Това бил най-продаваният серум на международно ниво (така казва рекламата),аз лично се съмнявам в достоверноста на този факт.

4. Essence nail art express dry drops - Купувани преди няколко години и най-накрая им видях дъното. Прави си ноктите основно в салон. Мазна консистенция като олио,спомага за по-бързо съхнене на лака.

5. Neutrogena Pure & Free baby sunscreen 50 spf -  Ужасен,ужасен слънцезащитен крем,който изхвърлям след 2 пъти употреба. Оставя бял слой по кожата,който няма отмиване.Кожата стои на бели петна и евентуално на третото къпане се махат.

Следват 2 продукта за нощна грижа,от които съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна и препоръчвам с две ръце.

6. Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum - Първо започвам с марката като казвам,че Кийлс никога не са били Уау Уау нещо невиждано и нечувано на пазара, продуктите им са ок без повече (казвам това по повод големите ахкания и въздишки на бг инфлуенсърките,на които видимо им е платено да ги хвалят и промотират).
Пробвах този серум без очаквания,нямам и голям опит с ретинол и съм очарована колко добре се отразява на кожата ми.Сваля умора и озарява кожата.Доста е гъст,има консистенция на жълт крем и може да се ползва дори самостоятелно.
И като цена също е много прилична на фона на останалите серуми от по-луксозните марки.
Това,което не ми харесва е,че никъде не се споменава процента на ретинол.

7. Kiehl's Midnight Recovery Omega Rich Cloud Cream
Купих го,за да комбинирам със серума и съм много доволна.Отново ще го подновя.Нощен крем с омега 3 и 6,много масла и екстракти. Има за цел да подхрани и обнови клетките. На мен ми идва една идея по-тежък и по-мазен,но е нощен крем и не ми пречи толкова.Консистенцията е малко на суфле с много интересен/приятен цвят на теменужки.
Сутрин с измиването на гел усещам един мазен слой(от крема)по кожата,който обаче с гела се отмива.
$60 за 50 мл хубав крем си е чудесна оферта.

# 81
  • Мнения: 1 436
Цитат
  3. Clarins Double serum - Серум,които купувам за 3-4ти път може би. Поради някаква причина получавам пъпки по лицето, но ми се отразява добре на деколте и шия и затова подновявам от време на време.Това бил най-продаваният серум на международно ниво (така казва рекламата),аз лично се съмнявам в достоверноста на този факт., но ми се отразява добре на деколте и шия и затова подновявам от време на време.
Оуу, това го пробвах още навремето когато излезе. Няма такава гад. Със суха кожа съм, беше зимата и му възлагах надежди, а се оказа гъсто, тежко и освен че не ми хидратираше/подхранваше в дълбочина, ми направи страхотни пъпки-на мен! която никога не съм имала такъв проблем. Добре че беше отливка за тест (щедра) иначе, конкретно за този продукт, много щеше да ме е яд. Смятай, щом още го помня.
"Най-продаваният серум" едва ли.

# 82
  • Мнения: 1 642


Dove лосион за тяло много ми хареса, аромата е много приятен, много добре хидратира

Olioseta all in one мултифункционален крем любим leave-in продукт. Ухае страхотно, косата става много мека и приятна на допир.

Matrix vavoom пяна за коса миналото лято я взех от Нотино. Използвам пяна за къдрици когато се къдря с плитки. За лятото ми е любима прическа. Тази пяна много ми допадна, имаше хубава фиксация, но не правеше косата като камък. Никъде не я намерих обаче и взех друга.

Missha bb perfect cover аз не се разбрах с  този бб крем. Първо цветовете не ми пасват. Второ, аз съм с мазна акнетична кожа и доста лъщях с него. Изхабих го като го смесвах с някой от фдт-ите ми. Иначе не ми е запушвал пори и правил проблеми.

Estee Lauder Double wear този и фдт на Радиант са ми любими. Много добра трайност, покритие, точен цвят. Не оставам без него.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 350
Малко корейчета от мен:



Почистващото олио на Dear Klairs Gentle Black Cleaning Oil: Разтваря грима сравнително добре, с онази суха мазна текстура (по-лека), лесно се отмива, не дразни очите. Икономичен продукт е. Но така и не успя да ме убеди, че олиото си заслужва като първа стъпка за разтваряне грима повече от балсама. Не ми е удобно и това е.

Heimish All Clean Green Foam: Гелообразна измивна пяна. Толерантна към кожата добре измива. Но не харесвам особено геловете – предпочитам гъстите и хубаво разпенващи се продукти. Това подобно на горния продукт е мини размерно и не бих подновила.

Тонерът на Dear Klairs: Любим ми е. От плътните и много хидратиращи тонери е. Успокоява кожата, дава й блясък, може да се наслоява и няма аромат. Редовно го подновявам.

Missha Time Revolution Vitality Lotion: Супер е. Missha е нещо като корейската Нивеа. Което не пречи да има чудесни продукти. Този е такъв – подобно на повечето техни лосиони е с много лека текстура, която попива бързо и не оставя мазен филм по кожата. Но същевременно я освежава, подхранва и оставя някак тонизирана и стегната. Мисля, че този вариант на лосионите го няма вече на пазара, но ще се ориентирам към някой от другите, които марката предлага.

# 84
  • USA
  • Мнения: 7 367


Изхвърлям и мини опаковки,ползвани по време на пътувания.
От всички те серума на Chantecaille (15 ml подарък към пълноразмерния) и крема за лице на Estee Lauder Re Nutriv си заслужават вниманието.
Другите неща са ок без нищо специално.

# 85
  • Мнения: 1 027
Здравейте,тази паста много ми хареса.Има финни сини перли и се разпенва синя.Остава свеж вкус в устата.

# 86
  • на дъното
  • Мнения: 1 553
И аз сякаш отдавна не съм се включвала и натрупах много празни опаковки.



1. Dove 0% с нар - купувам основно тези део и задължително серията без алуминий.Поредна опаковка,сменям само ароматите.Много бързо ги изхабявам,защото дори когато съм си вкъщи,ползвам редовно,защото обичам чувството на свежест и да ми ухае на чистичко и приятно.

2. HEMPZ Age defying herbal body moisturizer - На няколко пъти съм писала за продуктите на марката, и особено съм хвалила лосионите им за тяло.Мисля,че имам още 2 в резервите. Омекотяват кожата,попиват бързо,подхранват и имат страшно богат асортимент от всякакви аромати.Съставите им включват масла и екстракти от билки и цветя. Една такава опаковка от 500 мл струва към $20. Специално този вид е за стягане на кожата(аз такова нещо не мисля,че може да се случи от крем,а само със спорт).

3. Clarins Double serum - Серум,които купувам за 3-4ти път може би. Поради някаква причина получавам пъпки по лицето, но ми се отразява добре на деколте и шия и затова подновявам от време на време.Това бил най-продаваният серум на международно ниво (така казва рекламата),аз лично се съмнявам в достоверноста на този факт.

4. Essence nail art express dry drops - Купувани преди няколко години и най-накрая им видях дъното. Прави си ноктите основно в салон. Мазна консистенция като олио,спомага за по-бързо съхнене на лака.

5. Neutrogena Pure & Free baby sunscreen 50 spf -  Ужасен,ужасен слънцезащитен крем,който изхвърлям след 2 пъти употреба. Оставя бял слой по кожата,който няма отмиване.Кожата стои на бели петна и евентуално на третото къпане се махат.

Следват 2 продукта за нощна грижа,от които съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна и препоръчвам с две ръце.

6. Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum - Първо започвам с марката като казвам,че Кийлс никога не са били Уау Уау нещо невиждано и нечувано на пазара, продуктите им са ок без повече (казвам това по повод големите ахкания и въздишки на бг инфлуенсърките,на които видимо им е платено да ги хвалят и промотират).
Пробвах този серум без очаквания,нямам и голям опит с ретинол и съм очарована колко добре се отразява на кожата ми.Сваля умора и озарява кожата.Доста е гъст,има консистенция на жълт крем и може да се ползва дори самостоятелно.
И като цена също е много прилична на фона на останалите серуми от по-луксозните марки.
Това,което не ми харесва е,че никъде не се споменава процента на ретинол.

7. Kiehl's Midnight Recovery Omega Rich Cloud Cream
Купих го,за да комбинирам със серума и съм много доволна.Отново ще го подновя.Нощен крем с омега 3 и 6,много масла и екстракти. Има за цел да подхрани и обнови клетките. На мен ми идва една идея по-тежък и по-мазен,но е нощен крем и не ми пречи толкова.Консистенцията е малко на суфле с много интересен/приятен цвят на теменужки.
Сутрин с измиването на гел усещам един мазен слой(от крема)по кожата,който обаче с гела се отмива.
$60 за 50 мл хубав крем си е чудесна оферта.
Здравейте 🙂
Може ли да ми кажете дали оставят бяло по дрехите тези деота на Дав? Благодаря 🙂

# 87
  • Мнения: 2 609


Това олио го купих за децата, аз също го използвах понякога. Половин литър стигна за 5/6 месеца. Не дразни, не изсушава, в топлите месеци не се налагаше после да се използва друг продукт след баня. Определено си заслужава всяка стотинка, вече е подновено. Като сравнявам цените последните месеци, това е най-бюджетния, икономичен и ефикасен измиващ аптечен продукт.

# 88
  • Мнения: 5 545
И аз не съм се включвала скоро и натрупах мнооого празни опаковки.


1. Боя за коса Perfect mousse - новата ми любимка, покрива перфектно и цвета ми пасна. Ще подновя като му дойде времето.
2. Шампоан и двуминутен реконструктор на Афоджи - Gamechanger за моята коса и адски икономичен. Ще подновя със сигурност.
3. Сух шампоан Шаума - розовия не ми хареса, синия е хубав. От розовия няма да подновявам.



1. Флорална вода от безсмъртниче - от бюти кутия, използвах като тоник и беше супер, но как миришееее... Може и да подновя в някакъв момент, хареса ми върху кожата.
2. Слунцезащитен флуид на ДМ - чуден, не ми е правил кир ефект, ддържи се добре под грим.
3. Околоочен крем на Figs and Rouge - замириса на гранясало след няколко месеца употреба, като на опаковката пише 12 месеца. Отиде в боклука, иначе не беше лош, но нищо не усетих различно, докато го ползвах.
4. Измивен гел на Gatineau - Страхотен продукт, точно по мой вкус.
5. La Roche Posay Cicaplast B5 серум - в началото не ми хареса, вдигнаха ми се няколко пъпки. После явно кожата ми свикна и беше върхът. Гладко, чисто, хидратирано лице, петната от пъпките се махаха скорострелно бързо. За съжаление ми е скъп, иначе бих повторила. Ще дебна промоции.
6. Интимен гел на Малиция - харесвам го, не знам дали ще има откъде да подновя обаче.
7. Kueshi  скраб за лице - нищо специално, скрабовете на ДМ са по - добри.
8. Балеа ленти за лице - хубави са и подновени.
9. Kadalys скраб за тяло - ужас на ужасите, топчетата едва не ми задръстиха банята, добре че беше малко и го изхабих на два пъти.



1. Двата душ гела на Балеа бяха чудни за лятото.
2. На Рексона дезодоранта и рол - она също, вършеха си работата.
3. Охлаждащ лосион за след слънце - много хубав, от бюти кутия. Бих повторила с удоволствие.



1. Първото червило, с черната опаковка, мисля беше от Ейвън. Цвета беше хубав, но си изпя песента.
2. Балсам за устни Балеа - ок е.
3. Спирала Голдън Роуз - спиралите на марката са ми любими.
4. Мостра на крем Ла Рош - страхотен хидратиращ крем, ще си купя пълноразмерен.
5. Мостра на серум с Витамин Ц на Биотрейд - чудесен, ще си купя пълноразмерен.
6. Спирала Фенти - ок е, нищо специално.
7. Биосилк кокосово олио за коса и лице - най - доброто от всички, но пак не по мой вкус.
8.  Mavy фиксираща пудра - хубава пудра, от бюти кутия. Бих подновила.
9. Молив за вежди на Катрис - в момента съм с друг на Катрис и двата са хубави.

# 89
  • Мнения: 1 027
Здравейте,от марката Mayy ми се беше паднало страхотно червило преди няколко години,а Aqua Hero имат и скраб и крем за тяло също.

Общи условия

Активация на акаунт