Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 82

  • 35 576
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41 397
Ама то и на машината се слага дребна шкурка и даже става по-добре. Шкурката е важна, не машината или на ръка.  А по принцип се препоръчва да не се рискува с ненадраскан стар лак, макар от опит да съм установила, че проблем няма, ама знае ли се.

# 61
  • Мнения: 6 325
От моя опит здрав стар лак с фина шкурка не се надира, а тя и цвета иска да смени. Ако не знае как е обработена масата, може само мизерии да станат при съчетание на несъвместими продукти. Самата аз врати с лъскав лак от едно време шлайфах, за да сменя цвета с продукти на водна основа. Подмяна на лаково покритие с леко зашкурване не съм сигурна до колко е постижимо.

# 62
  • Мнения: 41 397
Цвета едва ли. Освен ако използва цветен лак, има такива.

# 63
  • Мнения: 2 512
Започвам ремонт на детска момичешка стая. Единственото, което ще оставя е гардероба. Иска ми се да го разнообразя, но с минимални усилия, ако е възможно. Не мога да открия стикери за мебели, все излизат стикери за стена.
Ако има и други идеи, освен стикери, ще е супер.

# 64
  • Мнения: 3 495
Започвам ремонт на детска момичешка стая. Единственото, което ще оставя е гардероба. Иска ми се да го разнообразя, но с минимални усилия, ако е възможно. Не мога да открия стикери за мебели, все излизат стикери за стена.
Ако има и други идеи, освен стикери, ще е супер.
Не съм отглеждала момиче и не знам възрастта на детето в случая, но премислете още веднъж дали да освежавате чрез стикери точно. Утре ще му омръзнат, а трудно се свалят и даже могат да увредят покритието. Има и други начини стаята да придобие "детски" вид, при това елегантно и далеч по-естетично от облепването на мебели със стикери, напр. с подходящи картини.
Само пример: https://dea-art.com/Lavandulovi-polya.item-69621

Последна редакция: ср, 23 авг 2023, 15:22 от Кубратова

# 65
  • София
  • Мнения: 44 230
Стикерите за стена са с доста леко лепило, няма да увредят нищо, има и стикери за мебели, просто така напиши в търсачката. На мен поне ми излизат. Иначе наистина може и с картини, със украси, с дръжките на гардероби, шкафове, закачалки, пердета и тн да се заиграете и да няма нужда от стикери. Но аз съм лепяла на дечко като беше малък над леглото, радваше им се, после просто ги махнахме.

# 66
  • Мнения: 6 378
Боя, дръжки...
иначе аз от тук съм поръчвала стикер за гардероб, но вратите трябва да са идеално гладки
https://pixers.uk/wardrobe-stickers

доставката беше мнооооого бавна

# 67
  • Мнения: 10 595
Започвам ремонт на детска момичешка стая. Единственото, което ще оставя е гардероба. Иска ми се да го разнообразя, но с минимални усилия, ако е възможно. Не мога да открия стикери за мебели, все излизат стикери за стена.
Ако има и други идеи, освен стикери, ще е супер.
Колко е голямо детето? Ако не е бебе, говорете с детето какво иска.
Ако е бебе, все тая 😁 каквото ти харесва на теб.

# 68
  • Мнения: 2 512
Идеите за гардероба ги крада смело, благодаря на всички девойки.
Иначе госпожицата е на 7 години, нея ако питам, целият свят трябва да е розов.

# 69
  • Мнения: 1 121
Здравейте, има ли с какво да боядисам златните елементи на този полилей в цвят инокс/хром?



# 70
  • Мнения: 6 378
Спрей за метал. По строителните маркети

# 71
  • София
  • Мнения: 44 230
Идеите за гардероба ги крада смело, благодаря на всички девойки.
Иначе госпожицата е на 7 години, нея ако питам, целият свят трябва да е розов.
ами нека е розов😁

# 72
  • Мнения: 23 133
Аз не бих го пипала, сега се смесват много различни цветове метали.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 230
Може да не обича златисто🙃но се връзва с крушките, а и честно, никой няма да го забелязва, освен собственичката, чат-пат.

# 74
  • Мнения: 1 121
Не, че не обичам златисто, но в стаята има елементи с черен и иноксов цвят.
Ако купим полилея ще сменим крушките с бяло стъкло:

Общи условия

Активация на акаунт