Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 82

  • 35 635
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 558
В момента е много модерно да се тапицират мебелите - тоест с тапети. Виждала съм например на живо на челата на най-обикновени Икеа чекмеджета и много ми хареса, особено ако на някоя стена има същия тапет. Има и хубави фолиа, като от плат. Давам няколко примера.


# 76
  • Мнения: 6 514
Брей, явно съм била в тренда още преди да е бил създаден😂
Икейски гладки врати съм украсила

# 77
  • София
  • Мнения: 1 455
Добър вечер, отново с въпрос за "гардероба"в антрето.
Прилагам схема. Ще има пералня и отгоре сушилня, място за прахосмукачка и препарати, след това лостове. Зад лостовете  има рафтове, идеята да се използва дълбочината, която е 90 см.
Ще съм благодарна за всякакви мнения.
Прекрасна вечер.

# 78
  • Мнения: 39 722
Ниското шкафче до този за пералнята ми се струва, че ще се ползва трудно. П0- добре прахосмукачката да е ниско на земята, а това рафтче да е над нея.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 340
А къде е коша с прането?

# 80
  • София
  • Мнения: 1 455
Ниското шкафче до този за пералнята ми се струва, че ще се ползва трудно. П0- добре прахосмукачката да е ниско на земята, а това рафтче да е над нея.
Добра идея, но от въпроса на Angel Dust ми хрумна, че може да сложим коша за пране и отгоре прахосмукачката. Какво мислите?

# 81
  • София
  • Мнения: 44 340
Зависи колко е тежка, прахосмукачката, аз бих предпочела да ми е на ниско, да не подмятам нагоре тръби и тяло🤷‍♀️
Ние принципно имаме доста пране, та бих си оставила най-долу дясно цялото за прането, това дългото за прахосмука бих го пуснала на земята и бих държала там и дъска за гладене, неща с дълги дръжки тип мопове🤷‍♀️

# 82
  • София
  • Мнения: 1 455
Ние също имаме доста пране, но пускам отделни перални, на мен и мъжа ми, на тийна, който е спортист, има униформа за училище и цивилни дрехи и на малчо. Всеки от нас си има спалня, дали и там да не сложим кошове се чудя, имаме и отделни бани.

# 83
  • София
  • Мнения: 44 340
За това казах цялото в дясно, на мен поне 3коша големи ми трябват, а по стаите не харесвам.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Търся идея за спалня в морски апартамент. Стените са бели, подът е доста тъмен дъб.
Какъв стил бихте препоръчали? Харесвам дървени легла, а не тапицирани. Нещо в провансалски стил примерно. Какъв цвят легло бихте сложили?

# 85
  • Мнения: 2 928
Аз бих направила такъв тип спалня





# 86
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 774
Търся идея за спалня в морски апартамент. Стените са бели, подът е доста тъмен дъб.
Какъв стил бихте препоръчали? Харесвам дървени легла, а не тапицирани. Нещо в провансалски стил примерно. Какъв цвят легло бихте сложили?
Бяло, бледосиньо, тюркоаз, стил какъвто ти харесва.

# 87
  • София
  • Мнения: 44 340
Пример с тъмен под(нищо че е мокет на снимката)
Иначе бяло, синьо/тюркояз, охра и имаш морско усещане...колкото по-светло, по-добре.
https://www.pinterest.com/pin/30047522505799401/
https://www.pinterest.com/pin/861243128741546666/

# 88
  • Мнения: 3 661
Пример с тъмен под(нищо че е мокет на снимката)
Иначе бяло, синьо/тюркояз, охра и имаш морско усещане...колкото по-светло, по-добре.
Интересна ми стана първата снимка - сякаш не бях виждала на едно място опит за съчетаване на сканди, прованс и ар деко Simple Smile
Може да има и още нещо, но не се задълбочих, това на прима виста се вижда.

# 89
  • София
  • Мнения: 44 340
Защо не, може да съчетаваш всичко, стига крайното усещане да ти пасва.

Общи условия

Активация на акаунт