Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 488
........така следя темите в които съм посала 

  Grinning  Joy  Grinning

Сама си намирам грешките не посала а писала

# 31
  • Мнения: 590
Честити месечинки на Иван, Йоана, Стефан и Гери![/size][/color]
Вчера тъкмо да се запиша в новата темичка и Ева се събуди. Сега ще  папкаме и айде навън. Какво е това ядне в 4 часа, ние ядем в 2.30 и после чак 6 часа? На колко часа ги храните? А пък да ви кажа вчера дадох на ЕВа само тиква и тя се запече Shocked Shocked Shocked
Днес със сините сливи оправихме работата.

# 32
  • Мнения: 1 240
mgizdova, ние се храним в 8.00; 12.00; 16.00 и 20.00 часа.

# 33
  • Мнения: 590
о, минали сте на 4 хранения, браво, а по колко грама мляко изпива Гери?

# 34
  • Мнения: 1 240
ами сутрешното си изпива цялото 180 гр., но вечер около 150-160 гр. понякога и цялото, но по-често оставя.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 488
Малееееееееееее  ooooh! къде сте всички бре хора  wavey
Навън ебаси и жегата то си станало за   grinning039 и вие хич и не ви се прибира май аааааааа

mgizdova а ние се храним така
Сутрин става когато си поиска от 8.00 до 9.30 яде мляко и после обаче пюрето е винаги от 13.00 до 13.30 и после през 3 часа до 10.30  Peace ядем все още 5 пъти на ден

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 858
аааааааайде и ние тука Party
Нани,много е хубаво заглавието smile3525
Ние днес имахме гости и чак сега мога да се разпиша.Баба и дядо идваха,донесоха Пуйката и утре ще си хапнем newsm57 с ориззззззз Mr. Green
Мим пл,всичките ми опити да го накарам да пие някаква течност,останаха без резултат smile3511.То не бе лайка,липа,чай на Хип,сокове нищо не щеееееееееее Crossing Arms.Затоплям,не затоплям файда Йок #Cussing out
Като ви слушам за гърнетата май трябва нисичко да взема newsm78
Ели83,ами ние нали се взехме с Весито на Йолк,и те се изпариха Confused.даже Чао не можа да си вземе Митака Crossing Arms.Ще почакаме още малко и ако не се появят сме Фри Mr. Green
Ние утре трябваше да ходим до болницата да пускаме изледвания,но с този грип няма да отидем Naughty.то ще е пълно с бацили,ще вземе да се разболее детето Sad.дали няма да е проблем ако по нататък ги направим изледванията newsm12
 
Честито на днешните месечинки.
А на Герито специално Бързо да се оправя и да радва мама и тати newsm51  love001

# 37
  • Мнения: 407
И ние се храним 5 пъти,така ми се иска да са 4,ама не става.Не ми издържа 4 часа. Sad

# 38
  • Мнения: 1 440
Честити месечинки на Стефан, Йоана, Иван и Гери!!!

И нашата консултация утре отпада, но и без това хич не ми се щеше да се мотаме там в това грипаво време.
Я да ви питам, след като ви е дошъл цикълът редовен ли ви е?Мен нещо ми закъснява, ама Sure check-а беше отрицателен, та се чудя какво да мисля Thinking Винаги ми е бил точен и сега Shocked Ако не се появи ще ходя на лекар, че ме хвана шубето

Малката заспа преди 10-тина мин. и ще взема да се възползвам от намалението и аз Wink Забелязах, че морковената каша на Слънчо много й допада и обича да си я хапва...за сметка на пюретата обаче Confused

# 39
  • Мнения: 166
привет!
Честита месечинка на Гери на Dew!
И ние се храним 5 пъти,така ми се иска да са 4,ама не става.Не ми издържа 4 часа. Sad
Защо ще го мъчиш детенцето? 5 пъти е нормално.
Относно следобедното ядене, на нас ни е в 5 и е каша или кисел(домашно приготвен)

# 40
  • Мнения: 407
Narina нормално е в началото да ти е нередовен,дори и да е по-продъкжителен.И моят цикъл преди бременноста беше абсолютно точен,но сега все още не се е регулирал,макар че ми  е идвал 5 пъти.Така,че спокойно,всичко ще се оправи,но трябва да мине време

# 41
  • Мнения: 407
привет!
Честита месечинка на Гери на Dew!
И ние се храним 5 пъти,така ми се иска да са 4,ама не става.Не ми издържа 4 часа. Sad
Защо ще го мъчиш детенцето? 5 пъти е нормално.
Относно следобедното ядене, на нас ни е в 5 и е каша или кисел(домашно приготвен)
Аз нямам и намерение да го мъча,пробвах и не стана,така че ще го оставя сам да си регулира режима,както е било и до сега,аз само го напътствам.Единственото лошо е,че ние се будим чак в 8 и 30 и папкаме към 9.И трябва да го храня през 3 часа ,за да може да си легне най-късно в 21:30

# 42
  • Мнения: 1 240
аз не съм я мъчила да минава на 4 хранения. тя сама така си направи режима и то преди около месец месец и половина. пропуснах да кажа, че към 10.00 ядем плодово пюренце. сама се отказа и от нощните хранения някъде в началото на 2 месец. тогава се пробуждаше през нощта, но само като я гушнех беше пак заспала на първата минута.
а на гърне май ще се пробваме след като свалим каишките. мисля, че акането ще го оправим, защото гери ака по график - сутрин след закуска и след като се наобядва. май с пишкането ще бъде по-трудно.
утре и ние сме на консултация, ама ще се обадя сутринта на личната, че не знам дали са обявили грипна при нас и дали не са отменени консултациите. а иначе ако ходим ще даваме изследвания - кръв и урина, ще се теглим и мерим и реимунизация за хепатит.

# 43
Здравейте майчета на юлски бебчета! Може ли аз да се присъединя към вас? Аз съм мама на Ивка Ревливка  Laughing Grinning Embarassed
и на 10.07.2006 пристигна  тя с усмивка на уста. Mr. Green

# 44
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Е, тук сме Wink
За бързо скачам да видя какви сте ги сторили Mr. Green
Нани, мила, благодаря ти, че си ме отменила Hug Заглавието е чудесно, нищо, че не си видяла другите...има време и за тях. Но ако искаш да не е като цитат, а просто копирай всичко без индикациите за цитати - [ quote ] и [ /quote ]. Абе и така си е добре Peace Само да кажа, че е по-добре да се изписват 15 стр. и тогава да се пуска нова тема, да не ни се карат Twisted Evil Peace
Приятна вечер, момичета! Утре ще се включа по-подробно Hug

Общи условия

Активация на акаунт