Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТИ ПОЛОВИН ГОДИНКИ НА ПЛАМЕНА КАЛОЯН ДЕНИЦА РАСТЕТЕ ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА newsm51 smile3525 newsm51
Nanny, много сладко заглавийце   bouquet
vike, аз замествам храненето в 16.30ч с киселче, но си го правя с каша ( оризово царевична-млечна)+ плодово пюренце. Купих готов кисел на "GELLWE" ама той много гаден, даже таткото не го хареса ( а той е много ящен,милия Mr. Green)
dew, не се отчайвай, предполагам как се чустваш, но всичко ще се оправи с детенцето  Hug
Записките са ми до тук, ще карам по памет  Grinning Аз не съм въвеждала отделно кашата с ориз и пюрета с ориз. Но, досега не съм имала проблем с въвеждане на нов продукт към менюто на беба.
Киа, вчера ползва гърето, защото я хванах като се напъва. Днес само стоя на него и нищо  Sick е, аз съм далеч от мисълта, че скоро ще го ползваме по-предназначение. Нашето е анатомично, щото каката имаше такова и реших, че и на дребната ще и е комфортно  smile3521 (мнооооого съм дебела да го пробвам  аз  Weary )
Разписах се и тук  Hug

# 16
  • Мнения: 139
Момичета, не е ли рано за гърненце? Той Боби още не може да седи, като го сложа седнал и той залита във всички посоки. Но иначе напира да стои и да подскача Laughing

# 17
  • Мнения: 257
Ей, бебета, батко Тити днес стана на 3 години! На тази крехка възраст успешно съчетава няколко личности в една-тази на нинджа, на Спайдър Мен и на лудия брат Тити(герой от семейния фолклор  Laughing). Черпим всички с бисквитена торта и отиваме да се учим да караме ролери! Абе той май станало време за лягане...
Ама как лети времето!
 ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 481
Пингвина да ви е жив и здрав малкия голям батко ,много да слушка и да помага!Най вече да е здравичък! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Защо напуснахме така бързо старата тема имаше още мегдан в нея! Rolling Eyes

Все казвате да ви следя ,да се запиша да не ви изгубя,я кажете вие как влизате в темите да четете и как намирате кое последно сте чели!Аз всеки път влизам на страницата на която последно съм писала,вие да не влизате от профила си?Та ? Thinking

Днес си мислех за Делукс.много ми е мъчно за нея!Тя е силна жена,но !Моля се да се появи във форума с добра вест!Последно е писала че ще пробват януари пак!Стискам им палци и дано всичко е наред! Praynig

Момичета оставям ви!Бай !

# 19
  • Мнения: 1 193
Момичета, не е ли рано за гърненце? Той Боби още не може да седи, като го сложа седнал и той залита във всички посоки. Но иначе напира да стои и да подскача Laughing
Може и да е рано, но аз реших, че щом стои стабилно (без да се клати ), мога да я слагам за 10-тина минутки дневно  newsm78  Не оставяйте с впечатление, че си държа бебето на гърнето през целия ден докато не свърши малките и големи р... Laughing
Днес Доменика ми е с температура и кашлица.Баща и я води в к-та,  който рекламираха по-новините. Направили са и тест за грип - отрицателен, успокоих се поне малко.Дано на Киарчето и се размине. В понеделник ще ги водя при педи.

МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ПОРАСНАЛОТО ЮНАЧЕ  ТИТИ  smile3525

# 20
  • Мнения: 1 298
И аз се разписвам пак по никое време.
Заглавийцето е страшно  Peace
Ние също не го можем това с гърненцето  Tired
Нашето е от тези по-високите тип столчета ама май не става за първо гърне,а ?
Нека да кажат по-запознатите ....

# 21
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Пу и за мене!От вчера на обяд досега,свършила старата тема,че и новата е вече на 2-ра страница. ooooh!
Dew,не се притеснявай,ще се оправи бебка.Явно и не е толкова зле,след като не са видяли луксацията на ехографа. Peace
Бета,вчера се разходихме във вашата градинка даже се запознах с една мама,която се казва Ивайла и питах за теб,но тя явно не ви познава.Стояхме почти 2 часа,но и като незнам за каква количка да гледам!? newsm78
Рени,нашето гърне също е от по-високите,не е тип столче,но на Цвети крачетата не стигат до земята.Мисля,че няма проблем.
Цвети не може да седи сама,като я сложа на гърнето седя до нея и я крепя.Пишка почти на всяко слагане,а голямата работа не я е правила скоро в памперса Party

# 22
  • Мнения: 1 298
Ехе,Пиги браво на вас.Я кажи как го постигна?  Thinking

# 23
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени аз и с другите ми деца не съм имала проблеми с гърнето Peace

# 24
  • Мнения: 2 481
Ехоооо къде сте!Спинкате сигурно! Grinning

Ние днес си изядохме цялата попарка,след два дни мъки днес я хареса учудващо и си я хапна!Сега бръмчи,вика,бучи и се плюнчи в кошарката, радостна!  Laughing

Днес е бабин ден!Незнам по ново ли по старо ли!Да са живи и здрави всички баби и акушерки!

Днес има ли месечинки!?Отивам да видя!

# 25
  • София
  • Мнения: 186
Amerie, какъв е този кабинет, където ти правят тест за грип и какво представлява теста? Има ли много хора? Аз нали не гледам новини, тъй като 90% от тях са убийства, катастрофи, пандемии, епидемии и разни такива депресии....

# 26
  • Мнения: 407
Здравейте и от мен.Първо искам да се обърна специално кум jorjito:Разбирам те ,че явно си се засегнала,но за това сме във форум,за да може всеки да си изкаже мнението по даден въпрос.Да,прави сте ,че всички деца са различни,и има някаква логика в това с кърменето,но все пак ако се замислиш и над моите думи ще разбереш,че и аз съм права.В началото след като спрях да го кърмя(поради липса на кърма),започнах да му давам толкова,колкото е за месеца .И той в началото мрънкаше,но не от глад.Не си мисли,че аз съм някаква майка,която ще си тормози детето да не яде,само защото лекарите са казали,че еди си колко си трябвало да му се даде.Не бих могла да го направя,най-малкото защото ТОВА Е МОЕТО ДЕТЕ и съм се борила 9 месеца ,за да му се радвам.Както и всички вие.Да,при теб случая е малко по различен,защото вече само АМ/кърмата не са му стигали и си е бил гладен.Но аз лично говорех от собсвен опит и от опита на някои майки около мен.Криси например може да изяде и повече от 200 гр.(говоря за пюретата,но аз не му давам повече,защото ако му е било малко,няма да го повърне след това,нали.А той точно това прави.
Така че jorjito,извинявай ако съм те засегнала,но аз само изказах мнение,което не ти е допаднало.

# 27
  • Мнения: 2 481
Честити половин годинки на Йоана на ИвелинаКъде са?
Иван на ВълшебницаА Вълшебница да е влизала скоро?
Стефан на СтечиНяма ги????

Гери на Dew

Да са живи и здрави!Много да слушкат!Да са винаги засмяни и добри дечица!Гери да е силна и да превъзмогнат със мама трудностите!И да пораснат голееееми!




Мами така като е цитат на първата страница началото със имената много по-лесно и бързо зарежда компа,и много по сбрано и подредено седи,и лесно се разглежда!Просто като инфо е също толкова но е по-дребно и сбито!Така на мен много ми харесва!Преди зареждаааааа! Peace


Ох нямаше да пиша да не стане беля но искам да кажа само че мамата на близнаците комшийката ми,така ги помпи че са на 8 месеца и са над 11 кг!Това им харесва и даже за единия казват че им е слабичък и да били дебелички било хубаво!Според мен не е много но всеки си решава!А Жоржи вие сте си много сладки и не знам колко е кг но Юлия като го видииии,е той май зает! Thinking

Айдееее!Мах!

# 28
  • Мнения: 1 240
честити половин годинки на Йоана, Иван и Стефан!
 nbirthday  bigdance2

честито и на нас! минаваме да ви почерпим, че ще излизаме на разходка:  newsm38
 Misc Baby Bottle feeding breastfeeding

много, много щастие ви пожелаваме!!!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет за днес  wavey
Честити месечинки на Иван Йоана Стефан много здрави и щастливи и на
Гери на Dew  newsm51 Много много здрава и силна като мама за да преодолеят трудноста пред тях
 hbdtu

jorjito Какво става при вас с чайчетата имате ли успех вече пиете ли ??????
Ренито Нашето гърне е същото високо като столче и ние нямаме успех още в него макар че си стоим вече бих казала яко на дупето
pigi Браво това си е постижение според мен с пустото му гърне
Eli83 Аз винаги влизам от "Нови отговори на моите публикации" така следя темите в които съм посала  Peace

Днес пак се е разпекло много яко  sun ще се бръмчи и днес  1stroller
айде за сега бай

Общи условия

Активация на акаунт