Всичко за всички марки гел лакове - тема 50

  • 21 148
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 860
И аз тъкмо проверих и видях, че другите са по 12 и нещо и само първата така са я плеснали. Явно АКМ(ако мине номера) някой да се излъже и да я поръча.

# 691
  • Мнения: 222
Може и да не е проблема в базата на ПНБ,аз по-скоро реших,че е от потал базата.Една от двете е със сигурност, но коя трябва да използвам поотделно, за да разбера.До сега с ПНБ базата нямах проблеми,тези отслойки не знам от коя база са причинени

# 692
  • Мнения: 1 602
Нови от днес, много набързо

# 693
  • Мнения: 1 860
Много нежно. Розовото е топ, на Голдън роу ли е, които похвалихте?

# 694
  • Мнения: 641

Набързо от снощи

# 695
  • Мнения: 1 602
Мне, ето този е

# 696
  • Мнения: 1 860
Благодаря ти! А тази марка каква е? За пръв път попадам на тях.

# 697
  • Мнения: 1 602
Mobray, не помня откъде съм го поръчвала, не е някакъв класен, но много лесно се работи с него, хубава четка и много добро покритие

# 698
  • Мнения: 1 860
Май са китайски като проверявам, но не го казвам на 100%, но е много хубав цвета!

# 699
  • Мнения: 7 610
Китайски са. Имах полигел на тази марка, беше голям боклук. Има ги в Али.

# 700
  • Мнения: 1 602
Да, възможно е. А някой пробвал ли е тези? И те са китайски сигурно, но много ми харесаха цветовете..

# 701
  • Мнения: 1 809
Аз имам лакове на Venalisa, китайски са, но съм доволна. Точно от тази серия, обаче, нямам.
Иначе идвам да се похваля с новата придобивка...етажерка, много й се радвам

# 702
  • Мнения: 1 860
И те са китайци, но съфорумки са ги хвалили като марка в стари теми. По-изгокдно ще ти е да ги вземеш от али. От катайски марки пак да кажа съм приятно впечатлена от URsugar, които и в състав на базите им липсва hema, въпреки че знам че не само тази съставка е алергезираща.

# 703
  • Мнения: 1 602
На ursugar имам и аз, има един прекрасен цвят, светло розово с бляскави частици, но нанасянето е много тегаво, много гъст и трудно се разнася 😵

# 704
  • София
  • Мнения: 2 937
Знам че стана много досадно с тези пили. Само искам да ми потвърди някой преди да поръчам, че всичко е ок за абсолютно начинаещ..
Спряла съм се на съвсем евтина пила, която я споменахте в темата, че става.
Скрит текст:

Пак от записките, които си водя, от темата разбрах, че накрайниците не стават и съм си записала - жълт керамичен за сваляне на гел лак и диамантен тип пламък с червена насечка  за кутикулите.
Скрит текст:




И топче мисля за заглаждане?


Да променям ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт