Всичко за всички марки гел лакове - тема 50

  • 21 107
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 595
Елена, не че тази от Емаг не става, но за същите пари щще си вземеш доста по-добра пила от Али. Тази например:
https://a.aliexpress.com/_mNODIye

Жълтият накрайник е най-фин, ако нанасяш само тънък слой база и лак. Ако правиш изравняване или искаш да сваляш гел/полигел, ще ти дойде много слабичък. Вземи си и един червен. Пламъкът и топчето са добри, но тези на Сталекс са скъпи, има и по-изгодни варианти.

# 706
  • София
  • Мнения: 2 937
Благодаря. Аз съм от хората, които никога нищо не са поръчвали от али експрес. Същата я има в Емаг и съм склонна да дам 20-30лв отгоре, но да не поръчвам от али.

# 707
  • Мнения: 641
Да, възможно е. А някой пробвал ли е тези? И те са китайски сигурно, но много ми харесаха цветовете..

В момента съм с лак на марката, имам деа цвята и съм доволна
Цитат на: Elena_of_Avalorlink=topic=1581345.msg46926174#msg46926174 date=1694451087
Знам че стана много досадно с тези пили. Само искам да ми потвърди някой преди да поръчам, че всичко е ок за абсолютно начинаещ..
Спряла съм се на съвсем евтина пила, която я споменахте в темата, че става.
Скрит текст:

Пак от записките, които си водя, от темата разбрах, че накрайниците не стават и съм си записала - жълт керамичен за сваляне на гел лак и диамантен тип пламък с червена насечка  за кутикулите.
Скрит текст:




И топче мисля за заглаждане?


Да променям ли нещо?

Пилата е хубава за начинаещи, като такава с пила ти го казвам 😀

# 708
  • Мнения: 113
Момичета, супер нокти си правите - много вдъхновяващо Relaxed

Относно китайските марки цветни лакове - аз имам най- много от UR Sugar и LilyCute.

От "шугъра"  си взех една голяма палитра с около 50 цвята. Харесват ми, повечето. Има цветове, обаче, които ми идват гъсти, а светлите пастелни не са особено покривни.

За разлика от тях, от LilyCute не съм попадала на кофти цвят, а и от тях имам поне 20-тина. На мен лично повече ми допадат тези в плоската бутилка (имам и от кръгличките). За тези говоря:
https://www.aliexpress.com/item/1005004045569475.html?spm=a2g0o. … 516480000983719_1

Да споделя, че днес правих маникюр на племенницата си. За разлика от ноктите на щерката, тези бяха много лесни. Едни такива... буквално с формата на четката за лакиране Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 923
Аз използвам лаковете на Vanelisa. От всички , които имам до момента, не съм доволна само от един цвят. Става ми на черти и даже започвам да се замислям дали не съм го прецакала още в началото като го купих и си правих мостра на цвета.
От всички други съм много доволна. Покривни са и трайни. Като казвам трайни, нека да се има предвид, че използвам друга база, а не тяхна.
Миналата седмица си купих точно от по-горе показания сайт и на втория ден всичко дойде. Имам прекрасни попадения на цветове. Точно каквото исках. Предупреждавам, че снимките , които са еднакви дори и с Алито, не са реални.
Аз изписвам номера в Google и търся по снимка.  
Другото, което е в този сайт, в момента цените са такива, че не си струва да се чака от Алиекспрес.
Това е маникюрът ми от днес. Много набързо, но спешно трябваше да го сменя, а имах точно час и половина време с махането, докато не се е събудил малкият бандит.


По долу ще покажа и новите придобивки:
Скрит текст:



Плюс една база и всичко това за 52.54 лв с доставката.

# 710
  • Мнения: 1 602
А с каква база си? И тези брокати в кутийка как се ползват?

# 711
  • Мнения: 1 860
Абе за цените не съм баш съгласна - тук по сайтовете китайски лакове като ursugar продават по 10 лв, а от алито са м/у 0,80 цента и 2 евро макс. Така са и lilycute, venalisa, born pretty. Има и някои с минимална разлика и наистина не си заслужава поръчка от али, но чувствителна от типа едното е евро и нещо, а тук да ми го дват по 10 лв. съм "не, мерси!". Тези Piko не ги знам какви са те, не съм попадала.
Аз като знам, че нещо може да ми е по-евтино нямам против да почакам и от али да го поръчам, но всеки има ралични приоритети - някои искат сега веднага дори и са малка разлика, а други нямат проблем да чакат, но искат евтинджос. Аз нямам проблем да изчакам за нещо седмица, две, три. И пилите са ми хубави, под 30 евро всички, лакчетата на ursugar въпреки че избягвам байчо китайчо, купих си едни несерчета лъскави които са супер за пътуване, тютюн си държа,  гримове по евро бройката, които иначе в H&M и производни са от 8 лв на горе. Сега съм поръчала и сребро с маойсанит, което имаше чувствителна разлика с разни магазини тук, пък да видим как ще е, но по отзиви са красиви. Поръчах сега и едни клещи, които са 1 към 1 на снимка с едни, които преди години бях купила от SNB за 20 и кусур лева, а те бяха за 5 евро. Мислих за Mr. Green, но точно в момента не ми се даваха много пари. Като дойде ще кажа става ли, но ето линк. Та така де като не са ми някакви спешни нещата си пазарувам много активно от алито и дже взеха да ми се оплакват близки, че съм много трудна станала с подаръците, защото вече всичко си имам Grinning
https://www.aliexpress.com/item/1005005836279372.html?spm=a2g0o. … 23.730a18021zmAEY

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 10:10 от karmilla

# 712
  • Мнения: 1 923
Може би не се изразих правилно. И аз си поръчвам от Али или Тему и по принцип предпочитам да изчакам доставката, но в този сайт специално Venalisa са на много добра цена.
Скрит текст:
Това ми е поръчката. Гледайте втората колона с цените.

А тук скрийншот от Али:

В момента не съм в нас, за да погледна точно срока им на годност, но бях приятно изненадана , че не изтича скоро.
Използвам дехидритатор, праймер и каучукова база на Коди.
Вчера сложих много тънък слой Коди и отгоре Piko

# 713
  • Мнения: 1 860
Да, на такива цени вече не си заслужава чакането от Китай. Това вече е нормално, а не да искат безумни пари на лакче. Те и веналиса бяха направили уж изчистена от хема серия, но техни лакова ез личто не съм ползвала и нямам наблюдение кое как е. Знам от тук, че едни платинени серии са им много хубави също. Аз като цяло лакжве вече се старая да се въздържам да купувам, защото имам адски много. Стикерите също гледам да намаля, че и с нях се напълних. Сега само бех взела още един прахоуловител и каквото ми се е захабило ат инструментите от типа на фрезички, пилички и сеща клещите, за да имам и на 2не места, на които съм.

# 714
  • Мнения: 201
Поръчах наскоро от Алиекспрес Venalisa Hema free, но ме таксуваха 3лв заради митницата, когато пристигна, та не си заслужаваше...

# 715
  • Мнения: 7 595
Момичета, пристигна ми несесерът с инструменти от Mr.Green и минавам да ви споделя, че качеството е ТОП. Личи си, че инструментите са много висок клас. Имам вече няколко инструмента на марката - 2 вида клещи за кожички, клещи за нокти на краката, пинсета за вежди, нокторезачка. Дотук всичко е било супер качество. Абсолютно сравнимо с инструментите на Сталекс, които струват обикновено двойно. Така че, каквото и да видите от инструментите на Mr.GREEN на оферта в Super Deals, взимайте, заслужава си.



https://a.aliexpress.com/_m0saMYe

Последна редакция: ср, 13 сеп 2023, 10:24 от esmeralda23

# 716
  • Мнения: 14 822
Не бях чела няколко дни, но да кажа, че аз хич, ама хич не съм доволна от базата с частици на Moon. Ето тази е моята:

Ако я сложа само нея, на 3-4 ден почва да се люпи в свободния край. Ползвам я да си запълвам израстналото, така мааалко по-добре се държи, но пак не е нещо уау. Не бих купила повече.
Освен на Коди, някоя по-изгодна цветна база има ли с добро качество?
На URSugar ги заглеждам и аз, но се колебая. Ако са като Муун.. 🤪😂 Не мерси!

# 717
  • Мнения: 223
С какъв накрайник пилите нокътя отдолу? (Който го прави, разбирасе)

# 718
  • Мнения: 7 595
Аз лично с керамичен конусовиден.

# 719
  • Мнения: 1 923
Ето и етикета на база Piko

Скрит текст:

Броката го нанасям с четка.

Общи условия

Активация на акаунт