🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXI 🎬

  • 50 259
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Пусната е новата анкета! 😊

Вие сте, ако има още популярни пропуснати заглавия...

Сибирският бръснар
Красив ум
Английският пациент
P.S. I Love You
Legends of The Fall
Как да разкараш гаджето за 10 дни

# 691
  • Мнения: 9 264
Five Feet Apart
Beauty and the Beast (2017)
Тres metros sobre el cielo (2010)

# 692
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 271
- Indecent Proposal / Неприлично предложение (1993)
- The Painted Veil / Цветният воал (2006)  Broken Heart
- Griffin And Phoenix / Грифин и Феникс (2006) Broken Heart

# 693
  • София
  • Мнения: 27 356
Ехаа, супер сте.
Снощи като си легнах се сетих за Легенди за страстта, Послепис: обичам те (любим мой филм) и един за който не сте писали: Небе над Тоскана с Даян Лейн. 😊
Добавям всички тези заглавия и да официално - ще си имаме три романтични анкети.

ROSHLA2006,
Отнесени от вихъра беше при епосите и даже е продължил напред борбата класирайки се за следващата фаза в допитванията ни.

Bizzie,
Сибирският бръснар, Красив ум и Английският пациент си ги имам в предварителния списък, като ще си ги пусна при драмите, въпреки че първия филм е микс с комедията.

# 694
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 271
- Dragonfly / Водно конче (2002)
- The Mountain Between Us / Планината помежду ни 2017

# 695
  • Мнения: 1 468
Благодарности за Il Mare, много повече го предпочитам от американския му римейк The Lake House.
За няколко от заглавията смятам, че не са за тук, например "Пролет, лято, есен, зима... и пак пролет" не ми се връзва за романтичен и очаквам да потъне при гласуването този шедьовър.

# 696
  • Мнения: X
Сетих се още и за:

Джери Макгуайър
Изгубени в превода
Четири сватби и едно погребение

.. за третата част Simple Smile

# 697
  • Мнения: 36 853
Водно конче не беше ли мистерия? За един човек, на когото жена му беше починала насред джунглата и духът й го посещаваше (няма да издавам повече)?

# 698
  • Berlin
  • Мнения: 11 331
Message in a bottle с Кевин Костнър? Сори, ако е мушнат някъде,  не го видях.☺
Признавам си, че доста от предложенията не съм гледала, но и доста съм. Хубава анкета!
Гетсби ми е малко любовна драма, не толкова романтичен филм (то няма романтика там според мен, само една обречена любов).

# 699
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 271
Водно конче не беше ли мистерия? За един човек, на когото жена му беше починала насред джунглата и духът й го посещаваше (няма да издавам повече)?
Да , права си ,води се драма - мистерия. Гледала съм го преди около 15г и съм останала с впечетлението, че е любовна драма Simple Smile

# 700
  • Мнения: 9 264
То и аз помнех Мемоарите на една гейша  като романтика и аха да го сложа, но  няма начин да е за тук. По-скоро при драмите.
 Ки Дук за мен романтичен филм няма, но може би 3 iron по може да мине за романтично. Ама няма смисъл да влиза в класацията.

# 701
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 271
- Forever young / Вечно млад (1992)

# 702
  • София
  • Мнения: 27 356
Лелеее, е как може да не се сетя за Вечно млад с любимица ми + великия Четири сватби и едно погребение. 😀😮

Момичета, Гейшата (любим филм) си ми е за драмите, правилно Джес.
+ Водно конче, Изгубени в превода и Планината помежду ни - това са по-скоро драми.

Ghibli,
Дам, ще дам втори шанс на корейско-немската продукция с драмите.

# 703
  • Мнения: X
Hitch, 2005 - най-добрата романтична комедия ever!!

# 704
  • Мнения: 1 382
Не видях "A walk to remember" (2002) и "If Only..." (2004).
Едно корейско предложение, напомнящо на "The Notebook": "A Moment to Remember" (2004)

Общи условия

Активация на акаунт