Отговори
# 180
  • Мнения: 7 343
Рядко пия студени/ледени напитки, но често ползвам билкови бонбони( особено с евкалипт или с джинджифил).

# 181
  • Мнения: 87
Избягвам да пия студени напитки, предпочитам чайче с мед .

# 182
  • Мнения: 511
Не полагам специални грижи, за да нямам гласови проблеми.

# 183
  • Мнения: 192
Пазя гърлото си като избягвам студени и газирани напитки,  цигарени дим, прах (до колкото е възможно) и избягвам да викам. Обичам да хапвам мед, но не знам до колко помага за гласните струни.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 313
Когато усетя проблем с гласа ми, си правя гаргари със сода и сол, заедно с малко лимон.

# 185
  • Мнения: 9 202
Не обичам ледени напитки, а леко охладени. Газирани не пия, защото не са здравословни. При проблем с гърлото ползвам билкови бонбони и спрейове. На чайчета наблягам зимата.

# 186
  • Мнения: 241
Не съм полагала някаква особена грижа за гласа си досега

# 187
  • Мнения: 1 818
Не полагам някакви особени грижи, но не пия и газирано.

# 188
  • Мнения: 600
Не полагам някакви специални грижи, но
не пия студена вода и газирани напитки.

# 189
  • Мнения: 32
Не пия много студени напитки и не седя дълго време на климатик

# 190
  • Елхово
  • Мнения: 1 421
Не пия газирани напитки и студена вода, а когато имам проблеми с гърлото, ползвам таблетки за гърло.

# 191
  • София
  • Мнения: 285
Не пия газирани напитки, но това е, защото не ги харесвам. При проблем вземам мерки, ако е леко - минава само с хомеопатични таблетки, при по-сериозно проблем се консултирам с лекар.

# 192
  • Монтана
  • Мнения: 698
Не полагам специални грижи,газирани напитки не пия.При нуждо ползвам билкови бонбони и спрейове.

# 193
  • Мнения: 187
Всеки ден по лъжичка мед.

# 194
  • Мнения: 25
Когато си изгубя гласа прибягвам до Гелоривойс и наистина съм доволна от действието им. А иначе избягвам много студени напитки и газирано, както и сладолед. Хапвам си мед постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт