Несериозна връзка

  • 4 915
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 635
Връзка изобщо не сте имали, пили сте кафе 4 пъти. Следващия.
Ние по-скоро ходехме по магазините,не сме сядали да пием кафе
Ето, затова и темата ти е "НЕсериозна връзка". Обещал ти е, че няма да те остави вероятно в МОЛа, а ти си го изтълкувала грешно.
На колко години си точно?  Звучиш ми като 12-13 годишно момиченце.

Последна редакция: чт, 17 авг 2023, 21:29 от Пролетно цвете

# 16
  • Мнения: 9 863
Звучиш като четвъртокласничка. Това е далеч от връзка.

# 17
  • Мнения: 6 836
Това вашето не е било връзка. Не го мисли, ще си намериш друг.

# 18
  • Мнения: 29 951
Пишеш, че си на 20, но звучиш като на 12 г.
Ако наистина си на 20 г., просто дерзай нататък. Ако си на 12 г., залягай над учебниците, за момчета ти е рано!!!

# 19
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Здравейте!

Момиче на 20 съм. Миналата година случайно едно момче ме добави по Фейсбук. Аз го приех, след което започна да ми пише. Първоначално започна с любезни въпроси. После започна да ми казва, че съм красива,че иска да станем гаджета ,че ме обича,и тем подобни. Правеше си планове да
ходим на почивки заедно. Той искаше да се видим и аз се съгласих. Видяхме се 4 пъти и все в мола. Той ми обещаваше , че няма да ме остави. Не се виждахме известно време и мислех, че е зает с работа и реших да не го притеснявам. Накрая реших да му  пиша и тогава ми каза, че е влюбен в друга. Чувствам се предадена, какво да правя
Другата е била по-дашна така че за следващия мъж да знаеш. Wink Успех.

# 20
  • Мнения: 2 220
Тоя как бързо се влюбва, не е истина.
Мисля си, че на теб той ти е харесал не заради това, какъв човек е, а защото ти е обърнал внимание.

Сега тепърва има да срещаш момчета и да флиртуваш, най-хубавите и безгрижни години.

Ще ти е тъпо известно време, после ще мине.

# 21
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 421
Колко време да ѝ е тъпо, като случката е от миналата година?

# 22
  • Мнения: 3 841
Новото 20 е като старото 12

# 23
  • София
  • Мнения: 13 638
Колко време да ѝ е тъпо, като случката е от миналата година?

Леле, аз мислех, че от последните дни.
Трябваше отдавна да го е забравила.

Момиче, ти не излизаш ли от вас? Не общуваш ли с хора? Та цяла година страдаш за едно ходене по магазините.

# 24
  • Мнения: 6 836
Значи авторката е наистина на 12. Едно нормално младо момиче на около 20 г няма да реве и да се тръшка 1 година заради човек, с когото са ходили по магазините в мола. Несериозно е.

# 25
  • Мнения: 1 257
Темата ми е крайно необяснима. Може би защото имам доста широки наблюдения над тинейджъри и младежи във възрастовия интервал 16-22, и виждам каква е динамиката на отношенията им. Дори най-най-интровертните, затворени и самовглъбени деца, са достатъчно интелигентни, за да не наричат четири разходки в мола "връзка".
Ако авторката не е на 12, а наистина на 20, се пораждат много въпроси. Нямаш ли приятели от училище? Среда, компания, хора с които да имате общи интереси и да излизате заедно и да правите неща? Или поне една близка приятелка? Не си ли ходила на някакви допълнителни занимания, курсове, уроци - и оттам ли нямаш приятели? Не контактуваш ли с хора от квартала, с братовчеди, деца на семейни приятели? Пишеш, че си на 20 - значи или учиш, или работиш - там не успя ли също да се сближиш с млади хора, да излизате и да се забавлявате заедно?
Другият вариант е авторката да има някакви физически или ментални ограничения, които силно да ограничават социалните ѝ контакти. В такъв случай обаче трябва да се обърне към родителите и ресурсните си учители, и да обсъди с тях проблема, че иска да има връзка, и как да ѝ се получи.

# 26
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Аз пък виждам съвсем друга динамика голяма част още не са имали и една нормална връзка и се чудят еди кой/я си ме гледа странно дали ме харесва. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 16
Значи авторката е наистина на 12. Едно нормално младо момиче на около 20 г няма да реве и да се тръшка 1 година заради човек, с когото са ходили по магазините в мола. Несериозно е.
Тази година ме заряза,не миналата

# 28
  • Мнения: 13 635
Нищо де, така си написала, че е било миналата година.
Майтап си правиш тук, така ми се струва?

# 29
  • Мнения: X
Крайно неуважително е да подминаваш въпроси,отговаряш с по една дума,но нас това не ни устройва,момиченце. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт