Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 27 503
  • 776
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 17 903
И мъжете и жените от зодия Близнаци са хора без никакви скрупули и морални ценности.
Повечето в моето обкръжение.

Подписвам се. За мен са еманация на мъжка к**ва по душа.

Кажете нещо за овен. Шеф овен Joy
Ще се бием ли скоро

# 706
  • Мнения: 1 221
И мъжете и жените от зодия Близнаци са хора без никакви скрупули и морални ценности.
Повечето в моето обкръжение.

Подписвам се. За мен са еманация на мъжка к**ва по душа.

Кажете нещо за овен. Шеф овен Joy
Ще се бием ли скоро
Челно посрещат овните и няма да те бавят, ма бързо им минава. Иначе имат хубаво чувство за хумор и са работливи.

# 707
  • Мнения: 2 204
Няма задкулисни игри при овните, готини са. Бързо палят, бърза им минава, директни са, много работливи.

# 708
  • София
  • Мнения: 17 903
Хм, окей съвсем други впечатления имам от двама вече. Да видим.

# 709
  • Мнения: 4 827
С Овен - много работа те чака, освен ако не си Лъв , че с него са малко на конкуренция за върха.
От личен опит: по- добре шеф Овен, от шеф Лъв или Скорпион(жена).

# 710
  • Мнения: 258
За шеф незнам как се овните, но като хора са ок. Имам доста в обкръжението си и мъже и жени. Готини, забавни, коректни. Познавам такива, които кръшкат, но от тях познавам и такива, за които семейството е култ и си концентрират енергията в други хобита, а не в жени и са верни. Пак и за мъже и за жени.

# 711
  • Мнения: 781
Замислих се за Рибите и това, че като цяло ги смятат за лузъри, мързеливи, отнесени, артистични, емоционални... ѝми, да ви кажа, че най-голям процент (преобладаващ) от босовете в сенчестия бизнес, които познавам, са зодия Риби. Следват ги Лъвовете.
Не случайно, "голяма акула" се асоциира с тези мафиоти.

# 712
  • Мнения: 788
На мен овните са ми много примитивни - голямо его и минимална духовност. Или ако я има - тя е обърната за лично ползване и облага. За шефове не знам как са, но егото никога не помага.

# 713
  • Мнения: 1 221
Овните, които познавам са много интелигентни хора, за духовни не знам, ма на работа не ми трябва духовен.

# 714
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
За Овен шеф....дежурното - зависи от другите планети. Преди 2 фирми бях все с Овенски шефове и шефка. Писала съм го някъде назад из темите.
1. Зам.шефката - с всички лични планети в Овен без 1 - ужас. Хиперактивна на принципа да се действа без да се мисли, фрийк контрол, навикваща, безпардонна.
2. Прекият ми началник Овен с Венера в Риби и Марс в Рак. Тъкмо тръгне смело напред и даде назаден и закучи всичко. И после се прави на жертва и буквално се оправдава с подчинените си. Хаотичен.
3. Собственикът на фирмата Овен с Луна в Рак, Венера в Близнаци и Марс в Телец. Събрал и 4те стихии в личните планети. Личи си Овенското его и замах. Като, че ли беше по- нормален. Но не съм имала кой знае колко допир с него.

# 715
  • Мнения: 1 221
Джулая, той номер 2 с марс в рак и венера в риби е бил жив зян. Номер 3 с марс в телец - докато набере скорост да прави нещо и то времето свършило 😆

# 716
  • Мнения: 24 770
Овен е много свидлив/освен, че е заядлив, дребнав, нервак/ т.е. не мисля, че е ок да ти е шеф

# 717
  • Мнения: 20 373
Нерваци са, да. Дребнави не бих казала. Но бързо палят и им минава, обаче.

# 718
  • Мнения: 2 265
Замислих се върху следното: в "БГ Мамма" има тема за най-гадна зодия за мъж, а има ли и тема за най-добра зодия за мъж? Да дадем по-детайлни съвети на жените, а не само да караме на принципа "който не е споменат тук, става"!
Има тема за "най-добра зодия за мъж", както и за най-добра и най-лоша зодия за жена. Поразрови се назад в темите. Негативните коментари може да преобладават тук, но за мен подфорумът е "хумористичен". Надали някой взима нещата, които се пишат тук, толкова насериозно.

# 719
  • Мнения: 1 221
green_lizard, съвсем вярно казано. То е все едно да сме убедени, че всички блондинки са глупави или пък, че хората със зелени очи лъжат Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 19:48 от zlatenceto

Общи условия

Активация на акаунт