Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 20 тема

  • 48 939
  • 718
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 628
И аз ползвам Majirel точно 6.0, но съотношението боя - оксидант е 1:1,5, а не 1:1.

# 91
  • Мнения: 9 038
И аз съм срещала бои, които се прилагаха с 3% оксидант, и продавачката ме предупреди...
Четете упътванията.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 074
Дайте акъл кой пигмент да сложа към боята син или зелен.
На косата ми избива червеникаво рижавеещ цвят.
Преди се боядисвах с Лакме 7.17 и този оттенък не избиваше.Смених с Мажарел 7.17 и след боядисване изби. Консултантката каза,че в Лакме пигмента е син,а в Мажарела зелен.
Отивам след известно време да купя пигмент и друга консултантка ми казва,че трябва да взема зелен.Помня някой беше поствал цветно "колело" и тогава реших, че ми трябва син.
Пигмент ми трябва защото сега се боядисвам с Мажарел за много побелели коси и единствено тя успява да ги покрие(7.1),но избиват гадните оттенъци.

# 93
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Цялата логика сочи за син пигмент или нещо студено като цвят.

# 94
  • Мнения: 5 191
Здравейте, боядисвам косата си в тъмно карамелен или светло кестеняв цвят. Имам бели коси, корените ми са за боядисване. Лятото носих косата си на опашка, но вече ще трябва да я пусна и е нужно да изравня цвета. Имам Лакме Хрома 7.0 и Joc 7.0. Да рискувам ли с една от тях, има ли вероятност на тъмна основа /с изключение на корените/ да стана руса?
Скрит текст:

# 95
  • Мнения: 89
Здравейте! Косата ми расте много бързо, на втората седмица след боядисване вече съм в видими сиво-бели корени и ги докато се наканя да се боядисам ги пръскам с оцветяващите спрейове за корени на Лореал. В момента корените ми са напръскани с такъв спрей, да си мия ли косата преди боядисване или не пречи на боята? Ползвам безамонячна. Благодаря!

# 96
  • Мнения: 1 436
Според мен - мий. Това се напластява по косъма

# 97
# 98
  • София
  • Мнения: 1 253
Мия и чак на следващия ден боядисвам.

# 99
  • Мнения: 3 328
Аз не я мия след такъв спрей, до сега не е имало проблем.

# 100
  • Мнения: 8 168
Аз също бих препоръчала да я измиеш преди това.

# 101
  • Мнения: 2 628
И аз мия след такъв спрей. Този спрей спасява положението, но ако се пипна по косата или не дай  си боже да се почеша ръката ми става мръсна и се набива гадно под ноктите. 😤 Не трябва ли да се изчака да е леко мръсна косата? Имам спомени, че така не се боядисва кожата на главата.

# 102
  • Мнения: 89
И аз мия след такъв спрей. Този спрей спасява положението, но ако се пипна по косата или не дай  си боже да се почеша ръката ми става мръсна и се набива гадно под ноктите. 😤 Не трябва ли да се изчака да е леко мръсна косата? Имам спомени, че така не се боядисва кожата на главата.
Да, така става, но спасява положението. Моята коса е гъста и не ми прозира скалпа, не съм забелязала да ми се боядисва кожата. А може и от боята да зависи.
Благодаря на всички за съветите, измих си косата и по-късно ще се боядисам. Много ми е досадно Close

# 103
  • Мнения: 3 328

Точно заради това не го отмивам Grinning
Боята за коса е такава химия, щом без проблем прониква под мазното на косата, един прах ли ще я спре... абсурд. В деня на боядисване косата ми е мазна, със спрея на лореал, сух шампоан, лак за коса понякога, олио по краищата (защото слагам често сутрин преди да излезна), отделно и всякаквите му продукти които слагам след баня.

# 104
  • Мнения: 26
Момичета купих си спрея на лореал за корени, но ми е трудно нанасянето му. Белите ми коси са само на слепоочията, след като ги напръскам скалпа се оцветява, а бялото си стои. Ако напръскам повече продукт пък става голяма цапаница. Бихте ли помогнали с инструкции

Общи условия

Активация на акаунт