Обсебващ и контролиращ мъж

  • 5 280
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 216
Ама сама си си виновна, че изобщо го слушаш. Идва пича, казва ти "Изтрий си профила" и ти "Ок" и го триеш. Как няма да продължи да ти се качва на главата като не вижда никаква ответна реакция? Неговото граничи с болестно състояние, значи или преди са му изневерявали и сега има проблеми с доверието, или е просто обсесивен и луд. Което и от двете да е поведението му рефлектира изцяло върху теб и ти не си длъжна да търпиш този тормоз. Като иска някоя покорна робиня да си ходи в арабския свят и да си търси. И ти не знам защо по точно го търпиш това? Днеска ще е това, утре ще реши, че си му кръшнала и ще свършиш като горкото момиче от Стара загора..

# 61
  • София
  • Мнения: 38 882
Ама представяте ли си да си върнете заводските настройки? Аз не. Ако ми изчезнат женския календар и крачкомера, ще удуша някого!

# 62
  • Мнения: 1 884
Отговори си на въпроса какво правиш с мъж, за който знаеш, че е психо маниак, контролира те и не го понасяш. Повечето жени биха се вдигнали с все багаж, както го няма, биха го блокирали навсякъде и биха си сменили обичайните маршрути и график. Ти пускаш тема да го оплюеш какъв бил луд, но си стоиш на дупето. И не, не е любов, друго е.

# 63
  • Мнения: 3 268
Ама представяте ли си да си върнете заводските настройки? Аз не. Ако ми изчезнат женския календар и крачкомера, ще удуша някого!

Така е. И рекорда на игрите.Simple Smile

Иска да си изтриеш миналото преди него, защото не си личност с минало, спомени, преживявания, а животът ти почва от момента на загаджването. Комплексар. А авторката - от кал да е, мъж да е!

# 64
  • Мнения: 3 841
Тя се оплака, олекна й и изчезна!😅

# 65
  • София
  • Мнения: 38 882
Тъй като, много вероятно и този профил си е изтрила!
Ако някой наистина ми разрови всички профили навсякъде, ще се хване за главата.🤣
Някои мъже обичат да вярват в някаква митична "девственост" на жената. Онлайн, офлайн, всякаква. Седи си ТЯ в кулата като Рапунцел и бродира и чака един единствен мъж да се качи до горе. А той гледа да я закопае още повече!
Не съм спала и ме избива на приказки.

# 66
  • Мнения: 3 841
Аз съм сигурна, че този мъж не е добър в леглото и затова се комплексира!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

# 67
  • Мнения: 2 218
А жените защо ги търпят такива, хем не стават, хем ги тормозят...

# 68
  • Мнения: 1 884
Скрит текст:
Ама представяте ли си да си върнете заводските настройки? Аз не. Ако ми изчезнат женския календар и крачкомера, ще удуша някого!

Така е. И рекорда на игрите.Simple Smile

Иска да си изтриеш миналото преди него, защото не си личност с минало, спомени, преживявания, а животът ти почва от момента на загаджването. Комплексар. А авторката - от кал да е, мъж да е!
Точно. Хубаво - лошо, телефонът е станал част от нашата идентичност. Снимки, смс-и, бележки, фейсбук профилът ни с приятели, бивши колеги и съученици, готварски, планинарски, фотографски, музикални групи, всичките ни апове - от калорийния калкулатор до онлайн банкирането. Той иска да затрие авторката като личност преди него.

# 69
  • Мнения: 1 257
Той иска да затрие авторката като личност преди него.

Той може да иска да го чака права до вратата с чайник в едната ръка, и кърпа в другата, както казваха старите хора - да му измие краката и да изпие водата. Но какво иска той и какво (и най-вече защо) позволява тя, са две коренно различни неща. Не съм чела предишни публикации на авторката, но ако наистина има И дете в картинката, поведението ѝ става още по-необяснимо и безотговорно.

# 70
  • Мнения: 1 884
А аз този въпрос го питам във всяка такава тема. "Мъжът ми не е добре, нали, нали? Голям простак е, луд е, някакво психично заболяване има, нали? Ама чакайте, няма да го зарязвам, аз просто си питам."
Да е любов, не е, по ми бие на ненавист и пренебрежение. Ама си натискат парцалите и търсят диагнози. Аман от психоаналитички.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 722
От зададеното от авторката става достатъчно ясно, че и тя не го счита за нормално. Ако е истина - защо седи с такъв мъж? От страх? От зависимост? Няма логично обяснение. Ако е за да търси общественото мнение и съжаление за нея "жертвата" (ех колко удобна стана тая роля като някоя не иска да си тръгва от такива отношения) - отчасти го е постигнала. Съветите са дадени, насоката е ясна. Другото са чесане на езици и обръщане на прекалено внимание на психично болна личност, която може от липса на внимание да си измисля истории, за да стане център на внимание поне в нета, където й "трият" всички профили. Може пък да се бъркам.

# 72
  • Мнения: 59
Не съм си изтрила профила тук и не знам как.
Да, дете има и го приема, и да искам няма как да си изтрия живота от преди.
Проблема е с досадниците във фейсбук и колкото и да съм трила е няма оправяне. Снимки стари  се копират в други албуми, в профла ми все изскачат разни, няма оправия. Контакти се размножават-аз дори съм забравила какви са(не са мъже и гаджета ). На едната ми карта от чужбина звънят все разни номера-измамници и подобни, но как да го убедя че не ги познавам? Тоя телефон си пазеше информацията и няма изтриване(освен да се върнат зав. настройки) . И той е с нов телефон, че предишния се счупи и е с нов фейсбук.
 Проблема е че ми сумти за разни групи, по неговите думи безполезни, и за тук ще има против, а аз искам да разпускам. За всеки коментар във фейса - проблем. Е не мога да се сдържам. Като видя нещо за коментиране, коментирам. Действали ми негативно. Може, обаче аз влизам в уж безобидни групи да търся нещо, 9 от 10 поста за оплаквания - пример група за почивки, продавалници и подобни. Не може да ми казва какво да гледам, а и навсякъде е пълно с мрънкачи. Действали ми на психиката. Всички си имат слабости - някои играят игрички, други гледат сапунки. Не може някой да ми определя кое е полезно да се гледа, а той ми казва че съм пристрастена.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 722
А ти като не си ОК с неговите реакции и поведение, как приемаш такъв мъж? И възможно ли е да си привързана и да обичаш такъв мъж, въпреки всичко?

# 74
  • Мнения: 6 791
И? Този не е в ред, ти седиш с него. Не тръгваш, само те дразни. Няма да се промени, ще те гърчи и мрънка за всичко, каквото и да кажеш, ще си виновна. Толкова.

Общи условия

Активация на акаунт