Мъж в женска енергия...

  • 13 516
  • 354
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 17 643
защо сте с този човек

# 271
  • Мнения: 21 739
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.

# 272
  • Мнения: 46
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела. Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви? Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.

# 273
  • Мнения: 2 224
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела. Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви? Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.

Не бих казала, че всички мъже са в крайности.
Всъщност мъжете са си психически доста раними, но го крият.
За мен е изключително привлекателно точно ако някой мъж е привидно непукист, силен, но на мен ми споделя, разкрива си душата.Така ме спечели моят.

Също може да е чист, но не чак толкова конте, да си купува дрехи постоянно.За мен това също е малко женска черта.
По-скоро не ти трябва Алфа мъжкар, а нормален мъж с мъжко поведение.
Психолозите доколкото съм чела казват, че е добре всеки да има комбинация от “Мъжка и женска енергия”, жената  също.

# 274
  • Мнения: 58
Аз пък не разбирам конкретно за пазаруването през сайтове. Защо да  е мъжко или женско?
За мен е просто прагматично.Не се съобразяваш с работното време на магазина, не е необходимо физическото ти присъствие там, можеш да го правиш по всяко време на денонощието...
Това е съвременната реалност, както социалните мрежи, интернета и т.н
Че те , хората, вече почнаха да правят онлайн интервюта, обучения, а вие изкарвате нещо прагматично и улеснено като не знам какво си...

Едно е пазаруване през сайтове.
Друго да се абонираш за нюзлетъра на Фешън Дейс, Модиво, Ансуеър и т.н и през ден да преглеждаш какво има да си купиш.
(Аз го правя… виновата)

Не съм много съгласна:) Всеки според интересите си. Ако мъж през ден преглежда сайтове за рибарски принадлежности примерно?
Каква е разликата?
Този преглежда сайтове с харесвани от него дрехи. И?

# 275
  • Мнения: 2 224
Аз пък не разбирам конкретно за пазаруването през сайтове. Защо да  е мъжко или женско?
За мен е просто прагматично.Не се съобразяваш с работното време на магазина, не е необходимо физическото ти присъствие там, можеш да го правиш по всяко време на денонощието...
Това е съвременната реалност, както социалните мрежи, интернета и т.н
Че те , хората, вече почнаха да правят онлайн интервюта, обучения, а вие изкарвате нещо прагматично и улеснено като не знам какво си...

Едно е пазаруване през сайтове.
Друго да се абонираш за нюзлетъра на Фешън Дейс, Модиво, Ансуеър и т.н и през ден да преглеждаш какво има да си купиш.
(Аз го правя… виновата)

Не съм много съгласна:) Всеки според интересите си. Ако мъж през ден преглежда сайтове за рибарски принадлежности примерно?
Каква е разликата?
Този преглежда сайтове с харесвани от него дрехи. И?

Ами лично усещане, просто като си представя мъж, който само пазарува дрехи и обувки и се конти ми е малко… непривлекателно.
Рибарски принадлежности, компютри, коли, голф, спорт - друго нещо.
Това не значи, че е лошо, просто не е моето.

# 276
  • Мнения: 1 019
Не, не са само двете крайности и не слушай някои потребителки, които се опитват да те убедят, че ако не единия ще е другия. Има много нюанси. Моят мъж например не ме пребива от бой (хаха), но пък и не е свръх метросексуален и педантичен спрямо чистота и подредбата вкъщи. Не е ранима душа, но не е и бездушен. Дала си шанс на човек, който на хартия става, обаче реалността е друга.
Пожелавам ти успех, отсявай смело 😁

# 277
  • Мнения: 12 940
...
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела. Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви? Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.
Явно има и крайности, но и чисто статистически разпределението би трябвало да бъде с повечко представители на златната среда. Така се е случило, попаднала си (избрала си) насилник, след това като противоотрова си избрала неговата пълна противоположност.
По улиците ходят всякакви най-нормални мъже с всякакви енергии. Въпросът е да разпознаеш кой би бил добър за теб. Не знам как да стане. Малко е изтъркано да напиша - иди на психолог, но може и да е полезно.

# 278
  • Мнения: 15 254
Авторката пак лъже. Одеве той решавал, сега тя решавала. Преди това за възрастта си излъга. Поне това призна. Друго? Не че ми трябва отговор, ама за времето , в което пише един пост пространни плювки и оправдания, щеше да си обере четката за зъби, да върне ключа и да приключи. Драма куин.

# 279
  • Мнения: 10 076
Нарциса, а ти защо толкова се дразниш, че авторката е пуснала тема, та дори и за чесане на езици? Че 2/3 от темите в този подфорум са такива. И пак са полезни, пак има какво да отсееш и вземеш за себе си.

# 280
  • Мнения: 21 739
Скрит текст:
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела. Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви? Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.

Не бих казала, че всички мъже са в крайности.
Всъщност мъжете са си психически доста раними, но го крият.
За мен е изключително привлекателно точно ако някой мъж е привидно непукист, силен, но на мен ми споделя, разкрива си душата.Така ме спечели моят.

Също може да е чист, но не чак толкова конте, да си купува дрехи постоянно.За мен това също е малко женска черта.
Скрит текст:
По-скоро не ти трябва Алфа мъжкар, а нормален мъж с мъжко поведение.
Психолозите доколкото съм чела казват, че е добре всеки да има комбинация от “Мъжка и женска енергия”, жената  също.

Женска черта ще е, ако си купува женски дрехи. Иначе не виждам как ще е женска черта. Най-малкото аз не си купувам постоянно дрехи, мъж ли съм?

Просто трябва да отвикнем от доста стереотипи вече.

Иначе на въпроса на авторката - естествено, че хората не са в крайности, и сама го знаеш. Но понеже вече веднъж си се опарила, пък явно си податлива към така наречените мъжкари, дето вдигат тежко, сега може би ти е некомфортно че пак те влече към такива. Но има и хора по средата, както има и жени, които обичат мъжете да ги доминират. Може пък да си от тях.

# 281
  • Мнения: 5 375
Скрит текст:
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела.
Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви?
Скрит текст:
Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.
Да, срещали сме. И на някои жени със сигурност им допада. Е, и? Каква полза за теб от това?

# 282
  • Мнения: 46
Авторката пак лъже. Одеве той решавал, сега тя решавала. Преди това за възрастта си излъга. Поне това призна. Друго? Не че ми трябва отговор, ама за времето , в което пише един пост пространни плювки и оправдания, щеше да си обере четката за зъби, да върне ключа и да приключи. Драма куин.
За възрастта, мисля че ясно казах защо!!!
А за решенията казах, че аз трябва да взимам повечето и то по-големите, а за картички и такива дребни - той!
Не знам защо се хващаш за всяка моя дума и защо се гледа под лупа?! Защо според теб да лъжа за каквото и да било?!
Очевидно драма кралицата не съм аз Wink
Скрит текст:
Еми намери си по-разтропан, де. Всеки с вкуса си.

 
Разбери, че по този начин не ни убеждаваш, че този човек генерално не става, каквото потвърждение май търсиш. За друга си става и много даже.

Ще си намериш друг, който да ти отговаря повече на  изискванията.
Темата не беше за това да убеждавам хората колко не става той, аз решението съм си го взела.
Един единствен въпрос имах - срещали ли сте такива мъже и допадат ли ви?
Скрит текст:
Разбира се, че явно за много други става, поне на теория. Simple Smile
Не съм обиждала никого, не съм подклаждала спорове, замислих се дали повечето хора (в случая мъже) не са на двете крайности, макар да знам, че не са. Просто напоследък забелязвам тези две крайности - алфа мъжкари с тежки комплекси, избиващи върху жените или в случая другата крайност - по-раним, чувствителен и изнежен мъж, което не го прави лош или негоден.
Да, срещали сме. И на някои жени със сигурност им допада. Е, и? Каква полза за теб от това?
Чисто любопитство? И какво?

# 283
  • Мнения: 58
Аз пък не разбирам конкретно за пазаруването през сайтове. Защо да  е мъжко или женско?
За мен е просто прагматично.Не се съобразяваш с работното време на магазина, не е необходимо физическото ти присъствие там, можеш да го правиш по всяко време на денонощието...
Това е съвременната реалност, както социалните мрежи, интернета и т.н
Че те , хората, вече почнаха да правят онлайн интервюта, обучения, а вие изкарвате нещо прагматично и улеснено като не знам какво си...

Едно е пазаруване през сайтове.
Друго да се абонираш за нюзлетъра на Фешън Дейс, Модиво, Ансуеър и т.н и през ден да преглеждаш какво има да си купиш.
(Аз го правя… виновата)

Не съм много съгласна:) Всеки според интересите си. Ако мъж през ден преглежда сайтове за рибарски принадлежности примерно?
Каква е разликата?
Този преглежда сайтове с харесвани от него дрехи. И?

Ами лично усещане, просто като си представя мъж, който само пазарува дрехи и обувки и се конти ми е малко… непривлекателно.
Рибарски принадлежности, компютри, коли, голф, спорт - друго нещо.
Това не значи, че е лошо, просто не е моето.

Зависи Simple Smile
Аз нещата ги разглеждам малко в по-друг контекст. Би ме дразнило, например , ако имаме ограничени средства, а мъжът си купува глезотийки свързани с хоби, дрехи, часовници и т.н. Същото важи и за жената. "Финансова култура" му казвам.
На мен например ми е странно (да не използвам по-остра дума) като мъж(да речем) си сменя телефона през година, при положение, че настоящият му работи перфектно.За мен в случая дали че е телефон или ненужна дреха/аксесоар-няма значение.
Ама като парите са негови и си ги е изкарал сам, да си купува каквото го влече:)

# 284
  • Мнения: 58
Нито съм в мъжка енергия, нито пък се опитвам да изкарам положителните качества в недостатъци. Обаче някои тук упорито се опитат да ме диагностицират, то чак вече ми е смешно...
Споделям какво в него не приемам за мъжко. Разбира се, че е в плюс да е подреден, мил, грижовен, с внимание към външния вид, просто при него е в повече. И околните също го забелязват, не съм си го измислила, защото така ми е удобно.
Нормално да ми излизат още неща в съзнанието, не мога да обобщя целия му характер в две изречения и не го правя, за да го обиждам, а да се добие по-ясна представа.
Когато на главата си имам да свърша една камара неща, няма как да не се напрегна, когато някой мъж ми каже, че е изморен, защото за целия ден е трябвало да изхвърли един стар диван. Пък вие ме наричайте каквато пожелаете Simple Smile
Аз не мога да се проявя като нежната половинка, защото никой не ме оставя да бъда такава. Аз трябва да взимам решенията кога, как и защо, но пък картичките да ги избира той ...Трябва да оценявам, че е съгласен с всичко, че си променя едва ли не живота и навиците, неща, които дори не съм изисквала от него. Да, явно харесвам по-разтропани мъже, които ще дойдат, ще вдигнат нещо тежко, ще ти помогнат физически, ще ти позволят да се облегнеш вечерта на тяхното рамо, да се отпуснеш като жена в мъжки обятия, а не обратното. Не да ми се казва, че не се чувства комфортно в новата си кухня, защото там не му идвало да си приготви нещо ... А тя да е нова, функционална и за мен е лигавщина да я правиш наново, защото не я УСЕЩАШ! Е, съжалявам, но други неща как ги усещаш....

Simple Smile Ами, ето виждаш, не си дава само парите за дрехи, купува и нови кухненски уреди...многократно.. Simple Smile
Ако този човек се чуди къде да си похарчи парите, да ти дам моята банкова сметка. Така всички ще са доволни. Аз- с повече пари. Той-дал ги е някъде. Ти-не прави излишни харчове за " женски" неща:)
А за да се свържеш с женската си енергия, влизаш в кухнята му и му спретваш 5 звездно меню Simple Smile
Шегувам се, не се засягай. Ама и няма смисъл да го черниш повече. Разбрахме, че в твоите очи той не е идеала ти за партньор. ПОжелавам ти да си намериш достоен такъв и да си щастлива.
Но и ти разбери, че това, което ти не харесваш , е привлекателно за друга.
Просто сте различни- това е

Общи условия

Активация на акаунт