Стереотипите и връзките

  • 4 902
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 390
А ей това ?


Просто реклама от бг мамата. Към кои се причислява това нещо от снимката - онзи начервосания или излъсканото епилирано конте под него?
Това за мен е съвсем нормално изглеждащ младеж. Като порасне още малко, вероятно ще стане и по-хубав.
Ако става дума за облеклото, предполагам, на всички е ясно, че това е рекламна снимка на дрехи, които не са ежедневни. Макар че и в ежедневието си да се носи така, на мен не би ми пукало особено.

# 151
  • Мнения: 2 052
Не знам кой може да си изкриви душата, че един спретнат мъж не е радост за окото. Радост е и винаги ще бъде. Обаче, и тук искам дебело да подчертая, поддръжката и разкрасяването при двата пола имат съвсем различни цели, ориентирани към подчертаването на половия диморфизъм, в противен случай всяко усилие е отишло по дяволите.

# 152
  • Мнения: 5 390
Темата дотук е е обсъждане почти само на стереотипите по отношение на мъжете. Ами жените?

# 153
  • Мнения: 15 320
Кефи ме, че коментираме манекена, ама не и цените на Андрюс Trollface

# 154
  • France
  • Мнения: 13 469
Важното е РФ (и колегите му) да се почувства сигурен в своето мъжество. Няма да се плашиш, всичко е наред Wink

# 155
  • Мнения: 2 226
Темата дотук е е обсъждане почти само на стереотипите по отношение на мъжете. Ами жените?

Добре казано.
Как гледат мъжете на жена, която не си бръсне краката и не се облича секси, а с мъжки дрехи примерно.

По филмите все тези са без гаджета и трябва да им правят "пълна промяна".

Но пък в живота познавам такива с гаджета и никакви проблеми в това отношение.

# 156
  • Мнения: 5 390
Забелязала съм, че предимно на хора от по-старото поколение им прави лошо впечатление, ако видят жена да пуши, обаче ако е мъж, не се възмущават.

# 157
  • France
  • Мнения: 13 469
Мъжествеността (а и женствеността) имат невероятно много фасети. И това няма нищо общо с сексуалната или транс идентичността. Пример - Дейвид Бауи Heart Всичко опира до личните вкусове и тези на партньора. Въпросът е до колко е морално (и интелектуално) тези неща да се обсъждат от трети хора? Особено с принизителен и подигравски тон. Thinking

# 158
  • Мнения: 6 320
Като стана дума, Дейвид Бауи е бисексуален, имал е и мъже любовници, единия е бил и на жена му, правили са си би тройки.
Иначе и навремето имаше такива наконтени женствени момченце, но тогава не беше срамно да ги наречеш пе****си.

# 159
  • France
  • Мнения: 13 469
И като ги наричаш така по-хубаво ли ти става? Някак по-мъжествено? Wink
И пак между другото, едното око на ДБ, с което толкова е известен, е така от сбиване. Мммм колко мъжествено според някои.

# 160
  • Мнения: 6 320
Дейвид Бауи е готин, нищо че беше такъв. То едното не изключва другото, и моята налита на бой като изтеряса, ама си е супер женствена и нежна жена.

# 161
  • France
  • Мнения: 13 469
Ох, добре сте се намерили Joy

# 162
  • София
  • Мнения: 1 140
Много е мъжествено да се определят хората така, да. Въобще не издава комплекси. 'Глейте го тоя, п*д*л, аз не съм като него!' , придружено с тупане в гърдите, разбира се, за да се подчертае мъжествеността. 🤭

# 163
  • Мнения: 6 320
Ми така си е, не всеки би ни търпял и двамата

# 164
  • София
  • Мнения: 1 140
Не е добре да ти налитат на бой, нищо, че си мъж. Въобще не е ок, даже.

Общи условия

Активация на акаунт