На мен никога няма да ми се случи

  • 4 007
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 400
Понеже коментирате къща/село, с ръка на сърцето си признавам, че това няма как да ми се случи, сигурна съм. Толкова да не ме влече такъв живот.
И в града не искам да живея в къща, но в село - абсурд!

Аз така си виках - Да правя трушии, лютеници, наденици - не само няма да стане, а ги мразя домашните неща от дъното на душата си и ПРАС - Алергично до ушите дете!! Не само алергично, ами и капризно. Ела да видиш как Дорис прави зимнини, прави кетчуп от цвекло, защото безценното не ядяло чушки! Ама няма не може - няма как да ходя от лекар на лекар и да му давам купешки боклуци.
Скоро и на мъжа ми това му обяснявах - толкова не харесвам живот в къща и на село, ама като гледам как живота иска да ме изгаври сигурно ще се наложи и да гледам зарзават за внуците и ще има с него да копаме някоя градина, ей така дето се чудим на всеки любител на селския живот и градини.

На мен нникога няма да ми се случи да стана по-млада Simple Smile
И ТРЯС склероза, в която си мислиш, че си на 20, а децата ти са чичо ти и леля ти ... Просто не знаеш колко е изобретателен и ехиден оня горе с тефтера ...

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 761

На мен нникога няма да ми се случи да стана по-млада Simple Smile
И ТРЯС склероза, в която си мислиш, че си на 20, а децата ти са чичо ти и леля ти ... Просто не знаеш колко е изобретателен и ехиден оня горе с тефтера ...
Истински млада, на килограмите и здравето на 20-25 години.

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Много отдавна се похвалих, че никога нищо не чупя, толкова съм внимателна, което си беше самата истина до момента. И като ми се отвори една ръка, колко неща изпотроших, не е истина просто.

# 33
  • Мнения: 24 449
На мен нникога няма да ми се случи да стана по-млада Simple Smile
Първата ми мисъл беше, че ще ти се падне снаха пластичен хирург Innocent

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 761
На мен нникога няма да ми се случи да стана по-млада Simple Smile
Първата ми мисъл беше, че ще ти се падне снаха пластичен хирург Innocent
Няма лошо, дай боже, да опне някоя бръчка Simple Smile

# 35
  • Мнения: 7 943
На младини се озовах в едно морско градче и си казах, че това е много смотан град и съжалявах нещастните (тоест глупави) хора, живеещи в него.
А сега търся парцел точно там Sunglasses
Колко сме "възхитително" наивни и по младежки арогантни в категоричните си оценки за живота Joy

# 36
  • Мнения: 637
Няколко месеца след моето “на мен няма да ми се случи никога”, срещнах партньора си, който “никога” не бих избрала. И към днешна дата това е най-правилният човек за мен!

# 37
  • Мнения: 1 400
На мен никога няма да ми се случи да ходя самостоятелно и да имам деца. С ДЦП съм, на 46 години. Това, че нямам деца, не ми тежи, но че не мога да ходя - тежи, и често се питам: „Какъв ли щеше да бъде животът ми, ако бях здрава“.

Така че наистина има неща, които дори да искаш - никога не ти се случват. Познавам незрящи хора - някои от тях се раждат такива и умират такива, т. е. живеят на този свят, без да могат да го видят.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 17:23 от Radilena

Общи условия

Активация на акаунт