Новият EFFACLAR DUO+M за тройна корекция срещу несъвършенствата

  • 7 344
  • 363
  •   1
Отговори
# 60
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Ползвала съм периодично в годините доста от продуктите Ефаклар. Фаворити са ми измивния гел и тонирания крем. С удоволствие бих изпробвала и най-новото попълнение в серията.

# 61
  • Мнения: 1 237
Бих опитала новия продукт. Дано да се бори ефективно и с белезите след завяхването на пъпките.

# 62
  • Г. О.
  • Мнения: 1 732
Няма акне, но имам проблеми с кожата. Имам черни точки и запушени пори, разни пъпчици, петна по кожата - като цяло имам доста несъвършенства. С удоволствие бих пробвала продукта за да видя дали ще ми се отрази добре.

# 63
  • Мнения: 301
Да, страдам от акне и бих искала да пробвам този продукт.

# 64
  • Мнения: 13 605
Имам кожа, склона към акне. С удоволствие бих пробвала продукта за да видя дали ще ми се отрази добре.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 189
Да, дъщеря ми страда от акне, въпреки редовните посещения при козметик и съответната козметика.

# 66
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Ще се радвам да тествам продукта. Не използвам никаква козметика в момента и ще знам, че положителеният/отрицателеният ефект ще е 100% резултат от тестването на този продукт Simple Smile

# 67
  • Мнения: 579
Имам проблем с акне, като с напредването на възрастта все по-трудна задача е заличаването на несъвършенствата вследствие на него. В момента използвам Effackar duo +, като съм доволна от резултата. Бих се радвала да имам възможност да тествам duo+m.

# 68
  • Мнения: 669
Въпреки че съм вече на 30 години, все още страдам от акне. Появяват ми се болезнени пъпки.

# 69
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Големият ми син, на 17г., има сериозни проблеми с кожата на лицето - акне. С удоволствие би пробвал EFFACLAR DUO+M!

# 70
  • sofia
  • Мнения: 1 949
За съжаление въпреки,че отдавна минах тийнеиджърските си години все още страдам от акне. Бих искала да опитам този продукт за да пробвам да залича белезите си от акне.

# 71
  • Мнения: 1 339
Детето страда от акне, така че с удоволствие бихме го пробвали.

# 72
  • Мнения: 1 365
Да, дъщеря ми. С удоволствие бихме изпробвали продукта.

# 73
  • Мнения: 137
Аз съм с акнетична и като цяло проблемна кожа, с удоволствие ще изпробвам новия Effaclar Duo+M , надявам се да ми повлияе добре .

# 74
  • Мнения: 685
Имам проблемна кожа с белези и несъвършенства цял живот. Ползвала съм измивания гел и съм доволна. Бих пробвала и най-новия продукт от серията.

Общи условия

Активация на акаунт