🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 1

  • 40 224
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 469
RAngelova❤️,здраве на ръцете ти,за темата.

Аз съм си фен и журито ми е ок,и участниците😃.

Сега.
В петък в епизода имаше култово попадение.
Нарязани тиквички на кубчета,фърлени на фурната,те се наводниха,😃 ,Убачи накрая в сърце плейтнати,от салатка и чери томатенца,🙂
Коментара на Кустев"- Не го готви това на твоя човек !"- казва всичко.
Харесаха ми рокерите от Перник,от този епизод.
И бабата с Галушките, където ударението е важно!😃


Вчера-
Момчето с многото техники,с десерта,бананови неща и още куп изненади в чинията.

Футболистчета/, че и двама!/
Бре перке зарязахте Тобито 😃
Я кви гьози извъртя,кви 🍿

# 61
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Този паниран кашкавал ми събра очите на мен. Но беше култово, че бащата на детето й , вече е гадже със сестра  ѝ. Софи Маринова ряпа да яде !

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 17:07 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 62
  • Мнения: 2 617
Посъбраха и сега обичайните типажи - миската на токчета, майката, спортиста, един двама по-възрастни участници да готвят традиционни гозби... Не може и без малко драма покрай готвенето.
Интересно ми е дали пак ще има мастър класове и какви ще бъдат.

# 63
  • Мнения: 3 745
Журито на гости на Тази сутрин преди два дни - 08.09.2023 г.
Таралежков е с нова визия.

https://masterchef.btv.bg/extra-video/kakvo-da-ochakvame-v-novij … -masterchef.html#

# 64
  • София
  • Мнения: 20 180
RAngelova, благодаря за новата тема!

Изгледах и втория епизод и смятам, че започнаха да се отпускат журито, поразчупиха се, шегуват се, ще ги бъде. Като цяло ми се струва, че ще се държат по-свойски и шеговито с участниците, по-лежерно от старото жури.
Таралежков ми е най-симпатичен засега. Кустев в някои моменти още се превзема, в други се държи по-естествено.
Малко ме притесняваше нивото на явилите се на кастинга, но в тази серия се появиха обнадеждаващи чинии. Надявам се в следващите да има още по-добри кулинари.

Пупитка, съвсем сериозно, за съжаление. То може би е възможно да се видят старите публикации, не зная как е във Фейсбук, понеже не ползвам.

Може би ви е направило впечатление, че на всеки участник двама души от журито му опитват от храната (не трима) и ги дават един по един как опитват.
Това, че дават само двама да опитват, не означава, че не опитват и тримата всяко ястие. Как иначе после ще обсъдят и ще изберат най-добрата чиния? Просто не дават всичко, защото трябва да се вместят в определено време.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 21:50 от Reinа

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Много смешна тая със златното яйце, на 5 години готви телешки стек. Че си и вярва. Най- добрата й приятелка била, да я съжалиш направо.

# 66
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 129
Това със сестрата и мен ме шокира. 😆

# 67
  • Мнения: 2 418
Благодаря за новата тема! Днес изгледах епизода и направо ще изкрещя - НАМАЛЕТЕ МУЗИКАТА! Знам, че ни четат - да се постараят следващите епизоди, или да сложат субтитри /почти нищо не се разбира от разговорите/.
Все още не ми се коментират участниците, но като цяло слабо представяне до момента. Друго искам да кажа - много ме дразнят режисираните коментари на журито, всичко е много изкуствено. И този сексизъм няма място в това предаване. От журито най-много ми допада Сарафов - премерен, интелигентен, човек с финес. Таралежков е симпатяга. За Кустов написах - петле.

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря за темата!

Журито избира между тези, които са се явили. Надявам се с напредването на състезанието да бъдат по-креативни. Искрено се зарадвах за момчето с бъркотията около себе си.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 707
  Дано имаме интересен сезон. Засега ми харесаха ( не запомних имена, простете,моля) :
- профитеролите,
- бургерът,
- кашк. в гьоза и пуканки от лютеница,
- последният, получил престилка ( шоколатиерът ).
 Любителите на месо се наричаме мръвкояди. Simple Smile

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
При първият подбор пак ли същите ястия приготвят?
Някои са много зле откъм замисъл и визия.
Чудно ми е защо изобщо са ги допуснали 🤔

# 71
  • Мнения: 10 693
Това със сестрата и мен ме шокира. 😆
Е, нали каза, че той е избрал да остане в семейството! Можел е да иде в друго Joy

# 72
  • Мнения: 1 010
А тази участничка Соня, която отпадна е била и в други сезони , нали ?

# 73
  • Мнения: 2 617
Не, Соня беше в Кухнята на ада.
Много беше зле и там, държеше се много лигаво и непрофесионално и си връзваше кърпата като котешки уши.
Не и беше мястото и там, иначе като блогър може и да е добра, не я следя.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 951
Еее, каква е тая *пийп* визия на Таралежков? Какъв хубав си беше с кокче...

Общи условия

Активация на акаунт