🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 1

  • 40 284
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 152
Еее, каква е тая *пийп* визия на Таралежков? Какъв хубав си беше с кокче...

Пускал е косата, за да я дари за перуки за деца, които имат нужда (това разбрах от инстаграм профила му). Русото... явно екстравагантност някаква.

# 76
  • Мнения: 11 472
А тази участничка Соня, която отпадна е била и в други сезони , нали ?
Беще в Хелс Китчън, после участва и в Черешката
Таралежков? Какъв хубав си беше с кокче...
Предполагам, че се шегуваш

# 77
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 202
Соня беше много неприятна в Хелса и там придаваше същите чалъми при критика като вчера - все нещо се оправдаваше, все едно арогатно се държеше и минаваше между капките с лигавото си поведение.. Хареса ми как й натриха носа вчера, защото нямаше да ми е кеф да я гледам отново поне половин сезон.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 22:44 от Pupitka

# 78
  • на село
  • Мнения: 3 967
На мен ми харесва Мастъра.
Любимо реалити Grinning и като пропуснахме някой сезон- с кеф си го гледам.
За звука- само аз ли не съм забелязала такава разлика, слушам си съвсем нормално репликите и озвучаването не ми е над тях.

Таралежков го мернах рус- не ми хареса, дори не го разпознах. Адмирации за дарената коса, ама защо русо  ?!

# 79
  • Мнения: 11 472
Май зависело дали се гледа на стерео телевизор. При предни сезони пак имаше подобен проблем и масово се оплакваха във ФБ за баланса в звука.
Но беше култово, че бащата на детето й , вече е гадже със сестра  ѝ. Софи Маринова ряпа да яде !
А няколко дни по-рано във Фермата един Георги във визитката си каза "Жена ми ми изневери с мъжа на сестра ми"

# 80
  • на село
  • Мнения: 3 967
За звука, може би тези с долби съраунд имат проблем, аз гледам да едно просто LED Neo

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 21:44 от НелиСА

# 81
  • София
  • Мнения: 3 955
А тази участничка Соня, която отпадна е била и в други сезони , нали ?
Беще в Хелс Китчън, после участва и в Черешката
Таралежков? Какъв хубав си беше с кокче...
Предполагам, че се шегуваш


Хич не се шегувам. Повече ми харесваше, отколкото рус сега.

# 82
  • Мнения: 14 464
И на мен Таралежков повече ми харесваше тъмнокос с кокче,не че има значение,де.

# 83
  • Мнения: 575
За звука, може би тези с долби съраунд имат проблем, аз гледам да едно просто LED Neo
Предполагам има значение какво, как, къде🙈 Аз пък се дзверя на телефон🤣 Стар при това😉 И чувам също без проблем💪

# 84
  • Мнения: 2 385
Благодаря за темата!
Сарафов ми е най-приятен.
Таралежков флиртува като хлапак, който си вярва на неустоимия сексапил. Не че няма, ама и не блика като фонтан
Кустев ме дразни.

# 85
  • Мнения: 7 271
От журито само Кустев ме подразва в някои случаи. Не гледам Фермата, не ми е познат от преди и в този смисъл не съм предубедена. Имаше доста моменти, в които нищо не коментира след дегустация. Ако мисли, че мълчанието му е показателно и така е по-интересен, не, не е. Искам да чуя аргументирано мнение, дори и с няколко думи.
Другите двама винаги намират какво да кажат.

# 86
  • Мнения: 3 784
Аз също много се дразня, когато член на журито не коментира нищо след дегустация. За мен това означава, че нямаш мнение и другите от журито да вземат решението, което пък съвсем не е ок. Или пък тогава, като се съберат тримата, мълчаливеца вече си казва дали одобрява, или не. Да, ама ние това не го чуваме. А е много важно зрителят да бъде уважен!

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 09:55 от #RAngelova

# 87
  • София
  • Мнения: 23 128
Благодаря за темата! Много ми харесва поведението на журито за сега.

# 88
  • Мнения: 7 271
Аз също като цяло съм доволна. Журито е ок, епизодите са ми интересни. На този кастинг етап не очаквам някакви чудеса от участниците. Нали тепърва ще показват умения и ще учат, ще израстват, ще надграждат.

# 89
  • Мнения: 9 016
Кустев във Фермата беше много хлъзгав. Голям фукльо на приказки, но като станеше въпрос да се свърши нещо на практика, голяма скатавка и минаване между капките.

Аз нямам против липсата на коментар. Създава се лек съспенс така.

Общи условия

Активация на акаунт