Студът чука на вратата, ЮЛСКО бебче в коремчето се мята

  • 13 129
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • sf
  • Мнения: 10 204
Цитат
в една нормална държава например, аборт в 15сед е позволен само по мед причини
цял ден эа това си мисля- как така се маха бебе в тоэи период ? какви са тези хап4ета? кой ги продава? ох ужас! това си е направо убийство!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 559
Като гледам доста групичка сме се събрали онлайн, нещо необичайно за следобедните часове. Аз лично не се надявам на щестлив край на тази история, колкото и да ми се иска. Предполагам че и едно такова хапче нанася непоправими вреди на малкото човече.
donsyy права си, ами то си е вече цяло човече и то никак не е малко, даже мисля че вече чуват в тази седмица, ама много е гадно, а мислех да изляза от форума и да не се измъчвам четейки, но не мога.

Момичета погалете си коремчетата от мен.

# 77
  • Мнения: 616
Аз просто нямам думи  от това което е написала tajnax,  не искам да бъда лоша но после да не плачеш за детенце просто не си струва заради един мухльо извинявам се за израза да убиваш детето си.

# 78
  • София
  • Мнения: 568
И аз сега влизам да видя доли има развитие по въпроса, но да ви призная, момичета, не очаквам да има такова. Не мисля че tajnax ще се обади повече.
Много ми е тъжно.
r0ksi, честито ти за малкия мъж. Да си призная, надявам се моето да бъде момиченце.

# 79
  • Мнения: 133
Момичета, много ми е неудобно, че на фона на трагедията на Tajnax ви занимавам с моите притеснения, но вчера ми излязоха резултатите от кръв и урина. Аз съм в началото на 4-ти месец. АГ ми каза, че нивото на хормона лактоген е изключително ниско. Разрових се в една книга и чета, че голямото количество на този хормон е добър знак за правилното функциониране на плацентата, а при мен е много, много нисъко. И много се притесних. Знаете ли нещо по въпроса, може ли този хормон да е показател за нещо лошо?
 

# 80
  • Мнения: 493
Боже,ужасна трагедия.И аз влизам постоянно да виждам дали има промяна.Моля се момичето да размисли,това е ужасно тъжно.
Tajnax помисли момиче.Аз се молих за бебе около 5 години и все не ставаше.Помисли после като поискаш,дали Господ ще те дари с рожба.Помисли мила и не убивай малкото детенце

# 81
  • USA
  • Мнения: 559
Чета и не мога да повярвам на очите си какви драми се разиграват. Тук всички трепериме непрекъснато дали всичко е наред. Някои от нас чакаме с години да станем майки. Не ми се коментира...

Стефани, лекаря ти как обясни това ниско ниво. За първи път чувам за този лактоген. Успокой се доколкото можеш и говори с лекаря си как се процедира в такива случаи. Може ли да се види с доплер дали кръвоснабдяването към бебето е нормално? Въобще, разпитай по-подробно. Моля те, не се шашкай и пиши как се развиват нещата.  Hug

# 82
  • sf
  • Мнения: 10 204
да си призная честно, малко ме е яд на tajnax. пусна ни мухата тука да се ядосваме и да я мислим, а не иска да драсне поне някой ред, та да приключим темата.
честито на тези, които вече знаят пола. аз нямам търпение, много искам да е момиче и искам да знам по-скоро. не че има 100 % гаранция преди да се роди.
усмивки!   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 1 244
Направо ми се прииска да не бях отваряла форума!
Разревах се, като прочетох поста на таняХ.Не заради нея.
Просто главата ми не може да го проумее, по никакъв начин.
Не мога дори да си го представя!Себе си бих убила, ако бебето ми ще живее по този начин (извинявам се за крайността, но това е най-добрия пример да обясня...)
Наистина не мога още да го повярвам.

И аз по принцип не съм против аборта, но който веднъж е видял бебето си в тази фаза.... та на снимката ми от ехографа преди две седмици се вижда дори нослето, по дяволите, това вече е човек, не някакви си клетки...

# 84
  • София
  • Мнения: 7 242
Не се разтройвайте толкова, де. Може и изобщо да не е вярно. Знаете ли колко драми и трагедии е имало във форума, колко сълзи са се изплакали и накрая всичко се е оказвало измама. Който пише по-отдаван, няма начин да не помни случая На-на. От тогава не си слагам на сърцето такива неща. Може и изобщо да не са истина. Все пак това е форум - всеки може да се представи за всеки и да пише каквото иска.

Днес съм на консултация. Няма как да не отида, защото трябва да си взема болничния. Някой знае ли дали консултациите работят?

# 85
  • sf
  • Мнения: 10 204
аз лично смятам да приключа със случая Tajnax. не сикам повече да чета , да мисля и да се натоварвам излишно. все пак тази тема тук би трябвало да ни кара да се усмихваме когато я четем. точка

как сте момичета? аз напоследък въобще не мога да спя. въртя се , ходя по няколко пъти до тоалетна, абе кофти работа. а тоя дъжд ме депресира.
успешен ден днес!   bouquet

# 86
  • Мнения: 384
Здравейте,мили момичета!Нека верно се настроим позитивно,защото тъй или инъче ние всички сме едни щастливи бременни жени-нали така!Страхотно е да носиш живот в себе си!Вчера и аз бях на доки,имах среща с бебчо,който е пораснал и според моята гинеколожка ще е 99% момче!Така се зарадвах и се моля наистна да е момченце,както чувствам и искам!Искам да питам Рокси и всички мами с момченца видяха ли нещото,по което се разпознава?Защото на мен доки ми го показа и аз наистина видях,дори толкова рано.Е,верно апарата и е много добър!Хубав ден от нас и само позитивни мисли пожелавам!Аз лично помисля ли си за бебо и нещо в стомаха и гърдите ме гъделичка-знам,че това е щастието!

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 559
Ianamama 

видяхме и двата пъти, първо края на декември гадахме и после отново сега през януари. И таткото ни е станал голям експерт, и двата пъти той започва темата за пола, и прави прогнози за пола  Laughing
Вторият път беше смешно, защото първата прогноза беше в 12г.с. и не беше съвсем сигурно, и сега през янари мъжът ми казва на лекарката ми - обаче там май пак се вижда нещо - и тя - ами вижда се то си е там, няма как да изчезне. Беше и смешно.
Обаче, знам от лекар, че в началото и момичета са с толкова развити полови органи, че неспециалист лесно може да помисли че бебето е момче. Така че това коетовиждаме ние естествено е относително.
Обаче май ще си заформим клуб на мъжките майки  Grinning, момичетата са малцинство засега - за съжаление.
А при нас има промяна в името - Кристиян отпадна, сега мислим ново  Shocked но никак не е лесно
Лек ден на всички   Hug

# 88
  • Мнения: 766
здравейте момичета!  bouquet
За tajnax и аз мен случая е приключен. Гадно нещо.............
Ianamama и всички дето знаете пола как ви завиждам. Мойто чааве ни беше згърбило на последния преглед и при всичките му въртелки не си показа какво е   newsm78 Май е много срамежливо  Joy
Лекси аз ходих в понеделник  / в Тина Киркова/ и си работеха. Ни ако знаеш телефон звънни за всеки случай  Peace
Е хайде връщам се към работа, че като за петък сега ще се почне едно .............. Whistling

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 10:25 от Там-там

# 89
  • sf
  • Мнения: 10 204
 и аз завиждам благородно на знаещите пола.
аз имам име за момиче, но ако е момче ще му мисля като се роди. може на мене да го кръстя, щот нали съм гадна, а свеки не харесвала това име. хахахаха  цял живот ще й бъркам в здравето  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт