За мъжете и жените

  • 7 577
  • 210
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 898
Ами работя, като всички хора. Но авторът и много мъже си мислят, че след като аз се глезя сама и съм си поставила някакви стандарти в този живот, те просто няма как да ги покрият или поне, някъде в далечно бъдеще, да се включат наравно.

# 46
  • Мнения: 46 587
Почети малко история и ще видиш що е то материализъм. Днешното не е нищо.
Не ти е там проблемът.

# 47
  • Мнения: 17 643
по-скоро не искат а не че не могат. силните жени не са оферта за масовката. нещо като много умна жена - евало си е бгмамата

# 48
  • Мнения: 1 635
Я да избухна аз! От позицията на жена, която е абсолютно самостоятелна в момента, че и на децата джобни давам, че и за 15.09 съм надиплила некой лев.
Повечето мъже са смотани, дребни стисльовци. Само като ми видят масата с козметика, изпадат в паника. Умът им не побира как се издържа такава жена и какви са й изискванията. Ами сама, благодаря.
Ако това са ме черпиш вечеря, вино или уикенд, ще ти скъса джобчето със стотинки, бегай да си играеш сам.

Много вярно! Те искат срещу минимум усилия, да получат всичко!

# 49
  • Мнения: 3 841
Аз например някога когато ползвах за кратко тиндър, ако видех някой да пише "тей като" и "тей нататък", вече не ме интересуваше какво пише и как изглежда изобщо.
Не знам защо:)
Виж към фитнес тела предпочитания нямам, даже изобщо.

И аз във форума така Simple Smile Каква е тази дума "тей" бе, от къде се взе, че така масово се използва? Или "е" вместо "я" - "тази рокля ще си Е купя"?!
Ами ... вместо да учат, от малки мислят само за гаджета...
И с мисленето ще си останат…

# 50
  • София
  • Мнения: 35 297
Това са диалектни фрази, прехвърлени и в писмената комуникация.

# 51
  • Мнения: 2 218
Аз затова никога не искам да завися от мъж да ме издържа.Обичам да харча и не искам да се обяснявам за какво.


Усилия винаги ли са равни на пари?
За мен усилие е да ме познава, да ми помага в домакинството, да ме изслушва, да ме слага като приоритет и да прекарваме време заедно.
Няма нужда да ме черпи.

Крайно стиснати хора обаче много напрягат.
Искаш да отидеш някъде, на тях и за себе си им се свиди да платят.
На кафе не, щото е скъпо, по-добре вкъщи
Тази крайност съм я изживяла, голяма досада.

# 52
  • Мнения: 17 643
то май и тези неща не трябва да са 'усилие'. /дано 'помага в домакинството' скоро да еволюира в 'общо домакинство' в главите на жените

# 53
  • София
  • Мнения: 38 898
Олеле, кога превъртяхте
 бързо до общо домакинство!
Човека от темата още на среща се бори да излезе...

# 54
  • София
  • Мнения: 480
Оставам с впечатлението ,че автора има много сериозни проблеми и комплекси. Няколко пъти споменава дължина на член ,няколко пъти ,че не му дават шанс .
Ами и аз да съм жена няма да ти дам шанс. Слабо грамотен си,комплексиран, жените ти виновни,хленчиш и се обясняваш ,като киртак(за тези ,дето незнаят-новобранец в казармата ) и т.н.
И освен това оставам с впечатление ,че не познаваш жените щом си мислиш,че размера има кой знае какво значение . Не им пука особено дали ти е голям или малък (стига да не е миниатюрен де:)

# 55
  • Мнения: 2 218
Оставам с впечатлението ,че автора има много сериозни проблеми и комплекси. Няколко пъти споменава дължина на член ,няколко пъти ,че не му дават шанс .
Ами и аз да съм жена няма да ти дам шанс. Слабо грамотен си,комплексиран, жените ти виновни,хленчиш и се обясняваш ,като киртак(за тези ,дето незнаят-новобранец в казармата ) и т.н.
И освен това оставам с впечатление ,че не познаваш жените щом си мислиш,че размера има значение . Не им пука особено дали ти е голям или малък (стига да не е миниатюрен де:)

В живота си не съм се замисляла, колко голям е на този и онзи с който съм била.

Не съм чувала някоя приятелка да се оплаче от много малък размер, но пък много се оплакват от отношението на мъжете.

# 56
  • Мнения: 489
А авторът дали ще даде шанс на дебелата леля Цура чистачката, с две деца от друг мъж?
Не?
Я да видим - леля Цура дебела, авторът също дебел.
Леля Цура бедна, авторът също беден.
Лела Цура мрънкя, вместо да си подобри живота - авторът също.
Ама иначе авторът не би искал леля Цура за жена.
Е по същия начин и жените не искат авторът.
Напълно нормално е.

# 57
  • Мнения: 7 527
Общо домакинство се прави с човек, който не само може да покрие твоя стандарт, а и да предложи по- добър. Което, не означава, че жената няма да се включва и надгражда.
Но, мъж да се стиска за кафенце и ресторант е жалко, защото и сами можем да си ги покрием, жените не са за едната манджа.

# 58
  • Мнения: 1 635
А авторът дали ще даде шанс на дебелата леля Цура чистачката, с две деца от друг мъж?
Не?
Я да видим - леля Цура дебела, авторът също дебел.
Леля Цура бедна, авторът също беден.
Лела Цура мрънкя, вместо да си подобри живота - авторът също.
Ама иначе авторът не би искал леля Цура за жена.
Е по същия начин и жените не искат авторът.
Напълно нормално е.

Да, ама леля Цура може да направи компромис с всичко, докато автора със сигурност има доста по-големи изисквания и очаквания от дамата до него. Със сигурност няма да избере нея, а някоя красива и глупава, да не бере срам да го видят с първата 😄

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 23:20 от Karina-88

# 59
  • Мнения: 3 467
А авторът дали ще даде шанс на дебелата леля Цура чистачката, с две деца от друг мъж?
Не?
Я да видим - леля Цура дебела, авторът също дебел.
Леля Цура бедна, авторът също беден.
Лела Цура мрънкя, вместо да си подобри живота - авторът също.
Ама иначе авторът не би искал леля Цура за жена.
Е по същия начин и жените не искат авторът.
Напълно нормално е.

Разбира се, че няма да даде шанс на леля Цура. Мъж като автора никога няма да даде шанс на такава жена. Той ще си иска лъскавата играчка и ще се тръшка, че не може да си я плати.

Общи условия

Активация на акаунт