ClinSin Med - вашият надежден спътник в грижата за дишането

  • 4 004
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
Често имам проблеми с носа, защото от малка имам алергии. Като прибавим и няколко настинки и вирусни инфекции положението става трагично.
Справям се със спрей с морсска вода, спрей или капки за нос, различни медикаменти и
и добавки, като: Цинабсин, Синопред, Ибупром Синус, Геломиртол Форте.
Дъщеря ми е на 7 и често говори "носово", но не съм се престрашавала да й правя такива промивки.
Приятелка ми е хвалила ClinSin Med, но все още не сме го ползвали.

# 61
  • София
  • Мнения: 941
Целогодишно страдам от запушен нос и сухота. Пръскам спрейове хипертоничен разтвор.

# 62
  • Мнения: 385
Страдам от запушен нос и сухота. Пръскам спрейове с морска вода и физиологичен разтвор.

# 63
  • Мнения: 1 972
Да, наистина често имам запушен нос, защото съм алергична и с изкривена носна преграда. Имам доста опит с различни препарати.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Да, доста често при това. И аз самата не знам как се справям, имам синузит, който е хроничен, така и не успях да се преборя с него.

# 65
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат
Страдате ли често от проблеми със синусите, запушен нос, сухота или друг назален дискомфорт? Как се справяте?
Да, страдам от хроничен синузит. Особено нощем е ужасно! За съжаление не се справям никак. Будя се, разхождам се, пия вода.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 701
През есенно-зимния период често ми се случва да страдам или от запушен, или от течащ нос, което е наистина неприятно. За да се справя, използвам капки за нос или инхалации. Иска ми се да мога по-бързо да се справям с това. А със започването на детето ми на детска ясла, боя се, че ни очакват доста от тези ситуации.

# 67
  • Мнения: 4 624
При смяна на сезоните страдаме от запушен нос, а през зимата по-често. Използвам инхалатор за справяне с проблема.

# 68
  • София
  • Мнения: 134
Страдам от хроничен синузит поради чести алергии. Справям се с промиване с различни изотонични разтвори, но точно ClinSin Med не съм пробвала. При прекалено запушен нос прибягвам до отпушващи носа капки, но избягвам честата им употреба заради страничните ефекти.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 292
Да - при настинки. Справямe се със спрей за нос.

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 716
С настъпването на м. Октомври,  сякаш откривам сезона на страданието! То не е задушени нос, дразнене, възпаление лигавиците и постоянно капки, спрейчета и салфетки. Така си изкарвам всички есенни и зимни празници, чаааак до Великден.

# 71
  • Мнения: 1 589
Имам синузит от години. Зимата се обостря, стана хроничен. Вчера се чудих какво да купувам за предстоящия зимен сезон. Сега чувам за тази марка....то май само това не съм ползвала.

# 72
  • Мнения: 1 029
Нямам синузит, но хремата е вечният проблем вкъщи при мен и малкия. Ползваме спрей за нос, понякога ефективно, понякога не

# 73
  • Мнения: 464
Аз лично не страдам толкова често, но децата - да, особено есенно-зимният период. Промивам им носа редовно със солена вода, но често стигаме и до антибиотични капки.

# 74
  • Мнения: 5 728
Да, най-редовно съм си с хрема или запушен нос.
Използвам капки или спрей за нос! 🍀

Общи условия

Активация на акаунт