ClinSin Med - вашият надежден спътник в грижата за дишането

  • 4 046
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 355
Синът ми и мъжа ми страдатот алергии и запушен нос, и у дома постоянно се купуват медикаменти за целта под формата на спрей.

# 76
  • Мнения: 611
Да страдам.И за да реша проблема ползвам спрей за нос.

# 77
  • Мнения: 293
Постоянно съм на спрей за нос. Явно ми е вече изсушена лигавицата.

# 78
  • Мнения: 940
В есеннозимния /преходен сезон сутрин се събуждам със запушен нос. Като цяло смяната на температурата веднага оказва влияние на спокойното ми дишане в ранните часове. А през отоплителния сезон през нощта срещам този проблем.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 107
Страдамe постоянно, заради алергия.

# 80
  • Мнения: 721
Аз лично не страдам толкова често, но детето  да. Промивам носа редовно с физиологичен ратвор или спрей за нос.

# 81
  • Мнения: 75
Използвам физиологичен разтвор за промивки и в краен случай спрей за нос.

# 82
  • Мнения: 254
Като дете имах синузит, но бе излекуван с барокамера (по случайност). Сега когато е студено имам проблеми със запушване от време на време. Правя инхалации и се успокояват нещата.

# 83
  • Мнения: 1 944
Често страдам от запушен нос. Справям се с проблема с капки и спрейове за нос.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 470
При мен в зимните месеци ми се запушва носа, но рядко. Проблема с носа, сополите, алергичния ринит и хремите е при моето 3 годишно детенце. Често е с хрема и му правя промивки с физ.разтвор, виброцил и в тежките случай капки с ксиламетазолин.

# 85
  • Мнения: 3 408
Страдате ли често от проблеми със синусите, запушен нос, сухота или друг назален дискомфорт? Как се справяте?
Често страдам от запушен нос. Обикновено ползвам ментов спрей за нос.

# 86
  • Мнения: 862
Страдате ли често от проблеми със синусите, запушен нос, сухота или друг назален дискомфорт?
Да , особено през есенно-зимния период. Доста е неприятно, особено вечер.

Как се справяте?
Правя чай с масла, с които дишам парата, а след това изпивам. Опитваме се да използвам по-пречистени продукти. В крайна сметка стигам до спрей за нос.

# 87
  • Мнения: 364
Страдам  заради алергия. Слагам капки, правя инхалации.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Имам алергичен ринит и сега в този сезон доста се обостря. Справям се с капки като гледам да редувам различни, защото спират да действат в един момент и ставам като зависима от тях Simple Smile.

# 89
  • Монтана
  • Мнения: 696
Да, често страдам от сухота в носа и затруднено дишане. Използвам спрейове с морска вода.

Общи условия

Активация на акаунт