Little Britain - тема 5

  • 20 392
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 117
Набързо вклЮчване и от мен. В понеделник се наложи мъйа ми да си смени смените и сега цяла седмица е свободен. Вчера беше страхотно време и си направихме разходка из центъра на Бирмингам. Но днес ще сме си в къщи. След малко почваме да слагаме тапети в стаята на Ели. Само не ми се мисли как ще стане това и  с малката помагачка, но  няма на кого да я оставим.
Аз точно щях да ви питам за билети за България. Но явно тези дето мъж ми ги е намерил са най-евтини - 150 паунда за мен и Ели за 26 Юни и връщане на 1 август. Той ще се присъедини последните две седмици. Аз още мисля, ама той настоява да купуваме вече. И като ви слушам за цени, май днес утре вече ще сме уредени с билети.
Браво на тези дето са се заели с фитнес. Аз вече се отказах да отслабвам, не става и не става. Даже и няколко съвсем нови дрехи дадох на зълва ми. Няма смисъл да стоят в гардероба и да заемат място.
Дидалекс и на мен по три пъти ми пращат писма за ваксини. Аз и затова наскоро питах какви са тези последните. Те тук хич не могат да се оправят.
Хайде чао, че тапетите ме чакат.  

# 76
  • Мнения: 1 959
miravmbd Правим основен ремонт на къщата едната спалня ще стане баня строим още две спални кухнята минава отзад на къщата стълбите се местят в друга стая и още и още каквото може да си помислиш ние го правим.
Иначе за фитнеса нямах проблеми то нали се редува и не се изморих много сега имам малко мусколна треска ама ще ми мине като на къче.За пулса нищо не ми каза каза другиа път щял да ми направи програма и аз си мислех да съчетавам 1-час фитнес,1-час някакъв курс и така 3 пъти в едмицата че имам едни 10-15кила които искам да разкарам за лятото.
 trollipen Ако наистина си бремена по добре говори с лекара си той най-добре ще ти каже какво можеш и какво не да спортуваш.
За билетите още не съм гледала то освен от Балкан холидейс нямам от къде другаде да си купя,но аз трябва да изчакам да свършим със строежа и да си получ документите за двойно гражданство и така ше си отида че да им направя сефтето.
Поздрави аз сега отивам в парка да разходя торбата с бълхи

# 77
  • Мнения: 577
мами имам проблем.абонат съм на O2(по точно мьжа ми) и искам да блокирам всички входящи обажания от Бьлгария.на някои много му харесва да ме тьрси на неговия номер непрекьснато(5,6 пьти на ден)и капакьт беше когато GSMa се разваня в 3ам ooooh!
направо не знам какво да правя,в кьщи сме на нож!тои си мисли че някое гадже ме тьрси,а аз нямам идея кои се обажда.
знам че има някакьв код които набираш и блокираш обажданията Thinking.
моля ви помогнете ако можете  bouquet че вече не се търпи #Cussing out

# 78
  • Мнения: 948
Ани, не мисля, че това може да стане; виж долу какво им пише на страницата

http://www.o2.co.uk/help/nuisancecalls/faqs

при всички случаи - обади се на О2 да провериш какво може да се направи; късмет!

# 79
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Я, как сме се разбъбрали, много е хубаво така  Heart Eyes
anan, без да поназнайват английски, не знам каква работа могат да си намерят  Rolling Eyes но някои хора са оптимисти...
Diorella, браво за гимнастиката! Аз утре пак съм на фитнес. Ходя за по 1 час 2 пъти седмично, а Ели я гледат в яслата към спортния център. Горката още не е свикнала. Последния път, само като видя вратата на яслата, се разплака и ме прегърна  Cry Персоналът е много точен, има нон стоп леличка с нея, която я гушка и говори, поне не плаче, докато ме няма  Hug
arliin, извинявай, снощи не дадох писмото на половинката Embarassed Аз бях се побъркала да търся билети, накрая намерих с Алиталия от Хитроу, за 330 поунда за мен и двете деца  Crazy Ама колко време ми отне!!! Всякакави варианти гледах, директни, с прекачване, не само от Лондон и не само за София, Атина също беше опция. След като ги купих, той заседна пред компа да работи, а аз си легнах. Пълно разминаване!
trollipen, и моят сега обмисля, как да си вземе една седмица отпуска, за да бъде с нас в България Laughing На мен основно зорът ми беше да се развея из Атина  Flutter Били знае от кога съм замърморила, че искам да видя Гърция. Сега той като е командировка е много изгодно, защото няма да имаме разходи за хотел и храна. А хотелът му бил точно на централната улица и е с изглед към Акропола, как да не се затръшка човек  Twisted Evil
За фитнеса може да се ходи, ако си бременна, но ти трябва инструктор, за да ти обясни какво и как да правиш. Има разни класове, пилатес, йога, плуване, за бременни и скоро родили. Не се отказвай!  Peace Сауната и стиим рума са доста натоварващи за сърцето, не мисля че са подходящи.
aniji, вие нова къща ли строите  Laughing
Моля те, питай за пулса! Четох, че било много важно да е в определени граници, когато тренираш. Така не натоварваш излишно сърцето и най-ефективно изразходваш калории. Аз се сблъсках с няколко коренно различни мнения по въпроса и съвсем се обърках.

# 80
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Aз исках само да запитам - за този сайт с бг стоки, понеже не видях да е написано в раздел "Доставки", че не доставят в чужбина - вие дали имате представа например в ДЕ дали няма да можем и ние да облажим малко Rolling Eyes Rolling Eyes Тук няма никакви бг стоки, много неприятно...

  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 959
Ти в кoй град си в Германия там по турските магазини е пълно с такива стоки,а в "Пени"даже навремето копувх и БГ кисело мляко.

# 82
  • Мнения: 948
Моля те, питай за пулса! Четох, че било много важно да е в определени граници

Ето тази страничка обяснява за пулса, има и калкулатор. По принцип на уредите за бягане и велоергометрите има автоматични. Оптималният пулс зависи от човека, и в каква физическа форма си, и с каква цел тренираш.

На атлетите "resting heart rate" им е много нисък; нетрениран простосмъртен може да си го вдигне с три завъртания на педалите.

http://www.brianmac.demon.co.uk/hrm1.htm

А така ме мързи да спортувам; на теорията съм добра  Crazy

# 83
  • Мнения: 1 363
Didi добре се завърнала. То мина месец,но как изкарахте на почивката?

Аниджи, как не ви мързи да правите такъв основен ремонт CrazyЕнтусиасти Simple Smile Но ако мъжа ти обича да се занимава с DIY , тогава вече е друго.

К'ъв е този наплив за билети до България бе... та да са изкупени евтинииските билетите. На мен направо не ми се дават 900- 1000 лири за 10тина дена (за семейството ни от 3ма). Още не мога да реша, какво и как да го съчетаем. (включвам цените до Лондон с влак, автобус. И така както го умуваме времето си лети, с тях билетите. Компромисен вариант, който обсъждаме е аз да отида до Б-я за 10тина дни с детето, пък после семейно на истинска почивка някъде из европата, където ще цената ще ни излезе една трета от цитираната по- горе.  ooooh! ooooh!
честно казано, само като си помисля за юруша, стреса, напрежението и ми се отщява да се прибирам, но заради Алекс и майка ми ще трябва да го направя.
Ега си мазохизма. Да плащам такава сума за стрес и напрежение Rolling Eyes

Доколкото знам, телефонни обаждания не могат да се бар-ват. Поне при Ориндж не може.
Има два варианта - или ти се обаждаш на номера, който се изписва или си сменяте номера.
Сигурна ли си, че е от България обаждането? Спомням си как на нас от Пакистан ни се обаждаха  и то все по никое време (часова разлика).Говорих на скоро с някого и на тях са им се обаждали от Пакистан по същия начин.  Crazy Как намират мобилните ни номера ми е малко мистъри, но в днешно време всичко е възможно, предполагам.

Анан, я не се ядосвай за тази твойта позната. Кажи как е Елена. Какво стана с хернията?

# 84
  • Мнения: 577
Ани, не мисля, че това може да стане; виж долу какво им пише на страницата

http://www.o2.co.uk/help/nuisancecalls/faqs

при всички случаи - обади се на О2 да провериш какво може да се направи; късмет!
[/quotе]

сега още повече се отчаях.
благодаря ти за отговора мила.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 23:29 от ani metcalf

# 85
  • Мнения: 1 959
Didi добре се завърнала. То мина месец,но как изкарахте на почивката?

Аниджи, как не ви мързи да правите такъв основен ремонт CrazyЕнтусиасти Simple Smile Но ако мъжа ти обича да се занимава с DIY , тогава вече е друго.

К'ъв е този наплив за билети до България бе... та да са изкупени евтинииските билетите. На мен направо не ми се дават 900- 1000 лири за 10тина дена (за семейството ни от 3ма). Още не мога да реша, какво и как да го съчетаем. (включвам цените до Лондон с влак, автобус. И така както го умуваме времето си лети, с тях билетите. Компромисен вариант, който обсъждаме е аз да отида до Б-я за 10тина дни с детето, пък после семейно на истинска почивка някъде из европата, където ще цената ще ни излезе една трета от цитираната по- горе.  ooooh! ooooh!
честно казано, само като си помисля за юруша, стреса, напрежението и ми се отщява да се прибирам, но заради Алекс и майка ми ще трябва да го направя.
Ега си мазохизма. Да плащам такава сума за стрес и напрежение Rolling Eyes

Доколкото знам, телефонни обаждания не могат да се бар-ват. Поне при Ориндж не може.
Има два варианта - или ти се обаждаш на номера, който се изписва или си сменяте номера.
Сигурна ли си, че е от България обаждането? Спомням си как на нас от Пакистан ни се обаждаха  и то все по никое време (часова разлика).Говорих на скоро с някого и на тях са им се обаждали от Пакистан по същия начин.  Crazy Как намират мобилните ни номера ми е малко мистъри, но в днешно време всичко е възможно, предполагам.

Анан, я не се ядосвай за тази твойта позната. Кажи как е Елена. Какво стана с хернията?

Какво да обича това му е бизнеса с това се занимаваме няма как.
За телефоните нямаше ли опция да блокираш даден номер Ани с какъв телефон си

# 86
  • Мнения: 577
Didi добре се завърнала. То мина месец,но как изкарахте на почивката?

Аниджи, как не ви мързи да правите такъв основен ремонт CrazyЕнтусиасти Simple Smile Но ако мъжа ти обича да се занимава с DIY , тогава вече е друго.

К'ъв е този наплив за билети до България бе... та да са изкупени евтинииските билетите. На мен направо не ми се дават 900- 1000 лири за 10тина дена (за семейството ни от 3ма). Още не мога да реша, какво и как да го съчетаем. (включвам цените до Лондон с влак, автобус. И така както го умуваме времето си лети, с тях билетите. Компромисен вариант, който обсъждаме е аз да отида до Б-я за 10тина дни с детето, пък после семейно на истинска почивка някъде из европата, където ще цената ще ни излезе една трета от цитираната по- горе.  ooooh! ooooh!
честно казано, само като си помисля за юруша, стреса, напрежението и ми се отщява да се прибирам, но заради Алекс и майка ми ще трябва да го направя.
Ега си мазохизма. Да плащам такава сума за стрес и напрежение Rolling Eyes

Доколкото знам, телефонни обаждания не могат да се бар-ват. Поне при Ориндж не може.
Има два варианта - или ти се обаждаш на номера, който се изписва или си сменяте номера.
Сигурна ли си, че е от България обаждането? Спомням си как на нас от Пакистан ни се обаждаха  и то все по никое време (часова разлика).Говорих на скоро с някого и на тях са им се обаждали от Пакистан по същия начин.  Crazy Как намират мобилните ни номера ми е малко мистъри, но в днешно време всичко е възможно, предполагам.

Анан, я не се ядосвай за тази твойта позната. Кажи как е Елена. Какво стана с хернията?

Какво да обича това му е бизнеса с това се занимаваме няма как.
За телефоните нямаше ли опция да блокираш даден номер Ани с какъв телефон си
аз сьм с нокиа,обаче не сьм чувала за такава опция.ако може да обясниш Praynig  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 959
Ще погледнателефона на моичкия и ако намеря ще ти пиша но съм сигурна че има опция за блокиране на номера.

# 88
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
misholina, мерси за сайта! Пулсът ми се ускорява много, явно се дължи на това, че не съм тренирана. Дано след време вляза в нормите.
Ани, погледни в менюто на телефона. Моят тел. не е Нокия, но в настройките (settings) имам подобна опция.

# 89
  • Мнения: 713
Мира, няколко дена след като се изплаках тук, бучицата се появяваше, и оттогава няма. Дано да не се появи повече. Докторът каза, че всички деца имали там някакво слабо местенце, което при момчетата служи като канал за тестисите да паднат надолу, но при момичетата е за нищо. Като им позаякнели коремните мускули и кухинката изчезвала, той затова искаше да види дали ще прогресира или ще се оправи от само себе си. Да чукам на дърво.
Аз не се ядосах на познатата, която ми е дългогодишна приятелка, ами на това, че не мога да помогна и даже обясненията, които и дадох като че ли и звучаха неубедително. Идвали хора без да знаят език и пробивали Shocked. Как пробиват, с мучене ли,как?Кой им ги разправя тези неща не знам. И ми е мъчно за тях защото са много свестни хора, а пък са в безизходица.
Как върви ученето на български с Алекс? Елена онзи ден ме пита - "Mam, are you comming from a far away country?" Shocked
Арлийн, и ние минахме през същите гадости, само че на два пъти - първият път беше повръщане и разстройство, вторият път - висока температура и сополи Twisted Evil. Казвам и ние защото аз винаги хващам от Елена. Първият път се наложи антибиотик, втория само калпол. Аз за разстройството давах един пухкав ориз от Ноланд анд Барет. Дано да се оправите скоро.
Поздрави от нас.

Общи условия

Активация на акаунт