"Клетката" - нов български сериал, от 29 септември в 22:00 по NOVA

  • 35 607
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 167
Имам чувството, че повечето български сериали са със сходна мрачна музика, в случая много близка с тази във "Братя". Краси Ванков, освен автор на идеята, вероятно е автор на същата музика, икономисал е от идеи.
И онзи патос в актьорската игра, който е типичен за театъра, е пренесен и във филма.

# 61
  • Мнения: 2 177
Хубав е сериалът, поне на мен ми харесва за сега.
Малко на съдби на кръстопът ми бие, ама заснемането е страхотно.

# 62
  • Мнения: 478
Не е първа положителна роля на Блатечки, в Ягодова луна играеше шеф на пожарна и баща на Боршош, също положителен герой, някой спомена, че държанието на Марто като баща не беше толкова загрижено, на мен същото впечетление ми остави, четеше си вестника, някак неглижираше, да не му беше ок, ама като че ли има нешо, или характера му е мек, друготл не му е биологична дъщеря, ако реално беше притеснен , щеше да вика, тя майката мн глези момичето, на първо време можеше да й направи забележка, че не се пие и кара едновременно, какво остава за целуване докато шофира, притеснена беше ама то затова момичето е нямала самоконтрол, мн освободена, а богаташа успя да си излезе невинен

# 63
  • Мнения: 752
И аз се записвам, много ми хареса първия епизод.Само в петък ли ще се излъчва?

# 64
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Май да.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И на мен ми хареса пилотния епизод. Честно казано, очаквах повече от Алеята, който ме разочарова.
В очакване съм и за втория сезон на Дяволското гърло.
И аз съм убедена, че Партньорът инсценира убийството си и е избягал с парите.

# 66
  • Мнения: 14 837
Яд ме е, че ще е само в петък.
Така ми хареса и бг сериала"Вина" даван по БНТ. И него го даваха един път седмично.
Сега нямам търпение до другия петък.

# 67
  • Мнения: 9 486
Имам чувството, че повечето български сериали са със сходна мрачна музика, в случая много близка с тази във "Братя". Краси Ванков, освен автор на идеята, вероятно е автор на същата музика, икономисал е от идеи.
И онзи патос в актьорската игра, който е типичен за театъра, е пренесен и във филма.

Музиката на е на Марио Балтаджиев, който пишеше и на Братя.
На мен музиката много ми допада и в двата сериала.

Алеята не ме разочарова чак, но аз и нямах много големи очаквания за този сериал. След Откраднат живот Нова не успяха да пуснат добър сериал в праймтайма.

Докато тук се надявам на нивото на Братя и засега съм доволна от първия епизод, грабна ми интереса.
Историята е добра и за съжаление напълно реална, каста е добър, няма преиграване и излишно разтягане на локуми.

Не схващам нещо обаче - ако Валери си е инсценирал смъртта и е изчезнал, за какви отпечатъци по оръжие говореха в промото?
За да я обвинят в убийство, нали трябва да има труп…

# 68
  • Мнения: 9 451
Много ми хареса сериалчето, за разлика от другия, който върви от предните дни - Алея на славата.
Малко са изпуснали някои подробности и аз като НЕюрист ги забелязах, но няма да отдаваме значение на тях. Пропуснаха факта, че момичето е непълнолетно и законът предвижда по-леко наказание. Ама това да му е кусура.

# 69
  • Мнения: 7 167
Напротив, Кристал, казаха, че момичето е непълнолетно и поради това ще има по-лека присъда - май прокурът го каза, който агитираше тя да направи признание - това вече беше много странно, какво признание в случая...

# 70
  • Мнения: 274
Мартин честно казано повече ми харесваше във Братя като Радо имаше по силна роля тук поне засега малко като мекотело ми се държи дъщеря му и жена му може да отидат в затвора той лежерно си седи на дивана и чете вестник сериозно ли освен ако не е замесен би било доста интересна хрумка !!!!

# 71
  • Мнения: 32 050
Дръпнах един епизод, ще му дам шанс.

# 72
  • Мнения: 9 486
И на мен ми направи впечатление незаинтересоваността на бащата.
Със сигурност ще изскочи някой заек там.

Могло е малко да му прошарят косата, да не изглежда толкова млад. 😁

# 73
  • Мнения: 19 523
И на мен ми хареса първия епизод, ще му дам шанс. Майката някак си много ми напомня на Ани Пападопулу, все едно й е сестра. За пръв път я виждам. А дъщеря й ми се струва много по- зряла за 17 годишна.
Точно това щях да напиша. Щерката им е като майка на родителите. Нямаше ли някой с по-младежка външност? Аз съм с колебания за сериала, ще гледам още няколко епизода, да видим. Иначе харесвам продукциите на Краси Ванков.

# 74
  • Мнения: 7 228
И аз съм доволна от първи епизод, изненадващо ми дойде след слабата Алея.
Дано не стане като с Братя. Ударно начало и разочароващо продължение.

Общи условия

Активация на акаунт