"Клетката" - нов български сериал, от 29 септември в 22:00 по NOVA

  • 36 250
  • 712
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз тръгнах да го гледам заради Мартин Simple Smile
Много ми хареса началото-можеше да е двоен епизод пилотният.
Валери не ми беше читав и реших,че е драснал с 10млн.,но ...после какви отпечатъци по оръжие-трябва да има труп?
Сега трябва да чакам една седмица,пфу.
Аз само не разбрах на Валери професията-откъде вади тези контакти с управляващи?

# 76
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Нали е някакъв в телевизията?
И аз заради Мартин.
И Блатечки. Heart

# 77
  • Мнения: 7 266
Аз го почнах въпреки Мартин и Блатечки 😃 не са ми любимци и двамата. Както и главната актриса.
Но добро начало. Стегнато, динамично, грабващо вниманието.

# 78
  • Viena
  • Мнения: 3 611
Ще му дам шанс.😁

# 79
  • Мнения: 2 214
Baлери бил водил дневно шоу по телевизия. Някакъв артист по професия.

# 80
  • Мнения: 1 980
И на мен ми беше по интересно от Алеята. Актрисата играеща майката прави силни роли, поне такива са моите впечатления.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 241
Гергана Данданова направи уникална роля в Дървото на живота, от там ми е откровено противна, което е показателно, че е много талантлива и добра актриса. Радва ме, че са я избрали за главна роля тук и й дават шанс в гледано време и национален ефир.
На мен Братя ми хареса, може би само 3 сезон ми се видя по-слаб, но после дръпнаха и ми беше интересно до финала, макар невинаги да гледах във времето на излъчване. От сериала станах фен и на Владо Михайлов и Йоанна Темелкова, гледах два пъти представлението с тях това лято. Определено Краси Ванков и екипът му имат добри идеи за сериалите си и го потвърждават и с пилотния епизод от снощи. Не ме дразни, че почти няма разлика във възрастта на родители и деца, а ме радва, че виждам добри актьори, не толкова преекспонирани и определено ме спечелиха. Едва ли всяка петък вечер ще съм пред тв, но със сигурност ще чакам с нетърпение да изгледам пореден епизод онлайн в събота. Такъв сериал е за прайм тайм, Алеята и мен не ме впечатли, а бяха големи премиери и гръмки заявки там. Но може пък точно това, че епизодите са 12 и не трябва да протакат действието, да е всъщност ключа за успеха.

# 82
  • Мнения: 14 840
Аааа, дали турчина изобщо не е такъв наивник какъвто го изкарва Валери и той да е спретнал номера с убийството. Или двамата с Валери да играят заедно и просто да са използвали бокерката Гадая си просто.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 954
И аз ще му дам шанс...дано не е боза Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 1 891
Джоли,
За първото предположение-да.
За второто-няма логика,защото турчинът дава все пак едни пари...

# 85
  • Мнения: 14 464
Кой е случаят Семерджиев,за който споменавате?

# 86
  • Мнения: 9 472
Според мен турчинът е поръчителя на атентата.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 40 954
Май нещо съм проспала...

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 26 624
Кой е случаят Семерджиев,за който споменавате?
Дрогираният шофьор убиец на двете момичета мин.год.на бул.Черни връх 🤬

# 89
  • Мнения: 321
Според мен Валери е инсценирал всичко за да избяга със парите пролича си че е алчен и безкрупулен човек !!!

Общи условия

Активация на акаунт