"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 62

  • 38 431
  • 853
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 075
Добре де, защо не използвате предпазни средства като изневерявате? На въпроса - по-скоро не. За всеки случай можете да направите ДНК тест след раждането.

# 601
  • Мнения: 412
Здравейте! Чувствам се много неудобно от въпроса си ,но съм много притеснена и бременноста ми всеки ден минава през огромен за мен стрес! Бременна съм и последният ми цикъл беше на 12.07 ! Била съм в цикъл до към 16 ти юли и с мъжът ми бяхме в лош период за нас! Направих грешка и преспах с друг мъж на 17 и 18 ти и повече не се случи! От 19 ти до ден днешен съм само със съпруга ми ! Направих си тест на 15.08 и беше положителен! Въпроса ми е може ли да съм забременяла тези 2 дни след цикъла? Блгодаря
Едва ли си забременяла тогава. Според мен шансът е минимален и то само ако си имала ранна овулация. Предполагам, че не е свършил вътре все поне малко те е пазил. Съгласна съм за предпазните средства при подобна ситуация, но станалото станало. Просто си избии тази мисъл от главата и забрави за този случай. Гледай си семейството и се пази!

# 602
  • Мнения: 5




Какво смятате ? Положителен или отрицатвлен е - 2 дни преди МЦ Simple Smile направен в 19 вечерта Simple Smile ???

# 603
  • Мнения: 5
[quote author=Mkyorova link= благодаря ви за отговора! Притеснена съм по-скоро,защото бебето ми върви с 6 дни напред и незнам това дали не значи,че съм забременяла по-рано

# 604
  • Мнения: 412
Цитат на: Mkyorova link= благодаря ви за отговора! Притеснена съм по-скоро,защото бебето ми върви с 6 дни напред и незнам това дали не значи,че съм забременяла по-рано
[/quote
Ами то реално може да сте имала по-ранна овулация, но едва ли е била на 5 6 ден след спиране на кървенето. Честно казано трябва да сметнете хубаво. А с мъжа си кога сте правили секс? Вътре ли е свършил вие как го усещате? Има ли вероятност да е от грешката или чувствате, че е от мъжа ви? То има значение колко дни ви е цикъла, редовен ли е, колко дни продължава. Някога дали сте следила овулация или не, дали правите опити, ако се замислите за тези неща ще навържете нещата, но определено трябва да сте спокойна и да се пазите, още по-малко всичко това личи и накрая да не стане така че да си е от мъжа ви, а да си развалите семейството. Останете насаме със себе си и си пресметне тези неща

# 605
  • Мнения: 5
[quote author=Mkyorova -Ние много искахме да имаме бебе и правихме много опити и не се случваше! На 16 ти ми свърши от 19 ти сме правили секс с мъжът ми почти всеки ден и не сме се пазили! Бебето е много желано и чакано ! Просто тези дни от първият цикъл до 17 ти ме притесняват! Незнам как го чувствам.с цялото си сърце и душа искам да си е от него

# 606
  • Мнения: 5



Здравейте мили дами, според вас положителен или отрицателен е 2 дни преди МЦ, направен вечер - шурчек писалка 🙂 ?

# 607
  • Мнения: 1 050
На какъв интервал Ви идва обичайно цикъла?
[quote author=Mkyorova -Ние много искахме да имаме бебе и правихме много опити и не се случваше! На 16 ти ми свърши от 19 ти сме правили секс с мъжът ми почти всеки ден и не сме се пазили! Бебето е много желано и чакано ! Просто тези дни от първият цикъл до 17 ти ме притесняват! Незнам как го чувствам.с цялото си сърце и душа искам да си е от него

# 608
  • Мнения: 5
[quote author=Yvka мисля ,че на 28 дни не съм сигурна

# 609
  • Мнения: 1 050
Значи е твърде вероятно бебето да е от съпруга Ви.
Цитат на: Yvka мисля ,че на 28 дни не съм сигурна
[/quote

# 610
  • Мнения: 13
Здравейте, цикълът ми е средно 26 - 28 дни. На 11ти декември беше първият ден на последната ми менструация и свърши на 16ти. Според ненадеждното календарче на телефона, овулацията ми е била на 24ти. С приятеля ми правихме секс на 22ри и 23ти, като и двата дни свърши в мен. От тогава съм много притеснена, защото страшно много искам дете. Преди да изчета всички теми във форума, правих 5 теста. Логично все отрицателни, тъй като е прекалено рано. Имам още 7 дни до цикъл. Сутринта отново направих тест, отново отрицателен. Вече се запознах с процеса на зачеване и знам, че трябва да чакам до закъснение, но предполагам знаете какво е да нямаш търпение. Моето даже става психоза. Не търся съвет, нито гадателски способности, за да ми кажете може ли да съм забременяла. Просто имам нужда да споделя Simple Smile Давате ми кураж и надежда. Успех на всички и дано се сбъдне най-голямото ни желание

# 611
  • Мнения: 817
Има и тестове, които отчитат и 4 дни преди М. Успех! Simple Smile

# 612
  • София
  • Мнения: 1 725
Напълно възможно е тестът да отчита нова бременност, както има вероятност да има остатъчно ЧХГ от предишната. Най-добре направете кръвен, веднага след НГ, за да разберете. Също така е хубаво да ви види лекар ако не е, дали всичко от преди е изчистено. 
Този тест е категорично положителен, но няма как да е от сегашна бременност, ако сте имала овулация на 27ми.
Ако имате на предвид моя пост, понеже не е цитиран и не съм сигурна.
Предполагаема овулация на 19-ти, а предполагаема имплантация на 26-ти срещу 27-ми.
Бебеправене на 17-ти, 20-ти и 24-ти декември.
Имам съмнение, че са се наслагали хормоните от тази бременност и остатъчните от предната.
Не ми се вярва, че при помятане в 6-та седмица, почти 4 седмици след това ще имам такава черта, като 2 дена след помятането беше малко по-бледа. Няма логика да се насища, вместо да изсветлява, ако няма нова бременност.

# 613
  • Мнения: 122
Здравейте, цикълът ми е средно 26 - 28 дни. На 11ти декември беше първият ден на последната ми менструация и свърши на 16ти. Според ненадеждното календарче на телефона, овулацията ми е била на 24ти. С приятеля ми правихме секс на 22ри и 23ти, като и двата дни свърши в мен. От тогава съм много притеснена, защото страшно много искам дете. Преди да изчета всички теми във форума, правих 5 теста. Логично все отрицателни, тъй като е прекалено рано. Имам още 7 дни до цикъл. Сутринта отново направих тест, отново отрицателен. Вече се запознах с процеса на зачеване и знам, че трябва да чакам до закъснение, но предполагам знаете какво е да нямаш търпение. Моето даже става психоза. Не търся съвет, нито гадателски способности, за да ми кажете може ли да съм забременяла. Просто имам нужда да споделя Simple Smile Давате ми кураж и надежда. Успех на всички и дано се сбъдне най-голямото ни желание

Мисля, че най-важното е да се опиташ да не мислиш за това, трябва да се успокоиш. Колкото повече човек го мисли, толкова шансът да стане е по-малък. Може да си забременяла, но сега най-важното е да се опиташ да се успокоиш.

# 614
  • Мнения: 1 447
Leylah , понякога отнема месеци преди да забременеем, рядко се случва от първия месец. Моят съвет е да бъдеш по-спокойна и  ако нямаш някакви здравословни проблеми да правиш тестове около датата на цикъла. Защото, ако ти отнеме 5-6 месеца например е супер натоварващо и разочароващо да започнеш тестовете седмица преди цикъл и да са все отрицателни.

Общи условия

Активация на акаунт