"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 62

  • 36 387
  • 853
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 48
Здравейте дами! Искам да ви питам при овулация на 19.12  правене на опит за бебе и след това още два пъти правене на опит, може ли да има бременност днес като се събудих ме болеше много кръста в дясната страна,и продължава да си ме боли,а снощи ми стана зле гадене и повърнах може ли да има бременност или не .. !

# 586
  • Мнения: 1 401
М. М. според мен е отрицателен.

Mimi889i , възможно е, но гадене и болки в кръста може да имате и от предстоящ цикъл. Повръщането може да е от вирус. По принцип тези симптоми идват поне седмица след закъснение на цикъла,но винаги има изключения. Направете тест около датата на цикъла, защото на 10-ти ден след овулация няма да покаже точен резултат, освен ако не направите кръвен тест.

# 587
  • Мнения: 121
Здравейте дами! Искам да ви питам при овулация на 19.12  правене на опит за бебе и след това още два пъти правене на опит, може ли да има бременност днес като се събудих ме болеше много кръста в дясната страна,и продължава да си ме боли,а снощи ми стана зле гадене и повърнах може ли да има бременност или не .. !
Аз предният път имах гадене един ден преди да трябваше да ми дойде. За това си превих ден по-рано тестът и беше положителен. Но също така може и някакъв вирус да е, защото сега всички са болни.

Момичета, тази снимка ми е от първата минута от теста, почна да се появява още докато течността се качваше.
Въпросът ми е, понеже на 4-ти декември пометнах в 6-та гестационна седмица, а на тестовете престо пише, че може да дадат фалшивоположителен резултат до 8 седмици след раждане или аборт, възможно ли е да е фалшивоположителен, при условие, че 2 дни след помятането пак правих тест и чертичката му беше по-бледа от на този.
Предполагаема овулация на 19-ти и предполагаема имплантация на 26-ти срещу 27-ми декември (тогава почувствах лек дискомфорт, като лека болка в матката).
От 2 дни ми се повдига, разболях се около 16-ти декември, още имам хрема и кашлица, но не съм повръщала и не ми се е гадило дори в първите дни на заболяването.



Снимка на 4-тата минута от теста

# 588
  • Мнения: 5 473
Този тест е категорично положителен, но няма как да е от сегашна бременност, ако сте имала овулация на 27ми.

# 589
  • Мнения: 121
Този тест е категорично положителен, но няма как да е от сегашна бременност, ако сте имала овулация на 27ми.
Ако имате на предвид моя пост, понеже не е цитиран и не съм сигурна.
Предполагаема овулация на 19-ти, а предполагаема имплантация на 26-ти срещу 27-ми.
Бебеправене на 17-ти, 20-ти и 24-ти декември.
Имам съмнение, че са се наслагали хормоните от тази бременност и остатъчните от предната.
Не ми се вярва, че при помятане в 6-та седмица, почти 4 седмици след това ще имам такава черта, като 2 дена след помятането беше малко по-бледа. Няма логика да се насища, вместо да изсветлява, ако няма нова бременност.

# 590
  • Мнения: 48
Mimi889i , възможно е, но гадене и болки в кръста може да имате и от предстоящ цикъл. Повръщането може да е от вирус. По принцип тези симптоми идват поне седмица след закъснение на цикъла,но винаги има изключения. Направете тест около датата на цикъла, защото на 10-ти ден след овулация няма да покаже точен резултат, освен ако не направите кръвен тест.
 
Здравейте кръстът си ме боли още и то много чак немога да се завъртя, незнам цикъла по календарът където има един съм го свалила и ми се пада на 2ри да ми дойде страшно много искам да е станало бебче, но ме е страх да направя тест да не бъде - отрицателен затова се допитвам с вас вие по знаете .. който знае моля нека да ми каже ..

# 591
  • Мнения: 5 473
Силвия, не мисля, че е възможно и при това положение. чхг започва да се синтезира 6 до 9 дни след зачеване. Освен, ако не сте забременяла по - рано..

# 592
  • Мнения: 121
Силвия, не мисля, че е възможно и при това положение. чхг започва да се синтезира 6 до 9 дни след зачеване. Освен, ако не сте забременяла по - рано..
От предполагаемата овулация има 10 дни, а от симптомите, които е възможно да са имплантация са минали 2 дни и половина.
Не вярвам, че е толкова наситена само от остатъчните хормони, съмнявам се, че са се сумирали и хормоните от зачеването.
48 часа след помятането, тестът беше с по-бледа черта, няма логика сега да е по-насотена, ако няма нова бременност+остатъчните хормони.

# 593
  • Мнения: 5 473
Ами дано да е нова бременност, пожелавам ви го! И ви чакаме при септемврийките Grinning

# 594
  • Мнения: 398
Силвия, не мисля, че е възможно и при това положение. чхг започва да се синтезира 6 до 9 дни след зачеване. Освен, ако не сте забременяла по - рано..
От предполагаемата овулация има 10 дни, а от симптомите, които е възможно да са имплантация са минали 2 дни и половина.
Не вярвам, че е толкова наситена само от остатъчните хормони, съмнявам се, че са се сумирали и хормоните от зачеването.
48 часа след помятането, тестът беше с по-бледа черта, няма логика сега да е по-насотена, ако няма нова бременност+остатъчните хормони.
аз не очаквах, че така ще се случи. Правих тест 12 дни след аборта и беше -, правих на 25 дни след аборта и беше -, и вече след още седмица бяха +. Принципно когато е в ранна седмица аборта, хормона не е толкова висок и реално се изчиства бързо от организма. Задължително ще трябва да направите кръвен тест, за да видите какво се случва. Ако сте в София има доста лаборатории работещи утре

# 595
  • Мнения: 2 084
Mimi889i , възможно е, но гадене и болки в кръста може да имате и от предстоящ цикъл. Повръщането може да е от вирус. По принцип тези симптоми идват поне седмица след закъснение на цикъла,но винаги има изключения. Направете тест около датата на цикъла, защото на 10-ти ден след овулация няма да покаже точен резултат, освен ако не направите кръвен тест.
 
Здравейте кръстът си ме боли още и то много чак немога да се завъртя, незнам цикъла по календарът където има един съм го свалила и ми се пада на 2ри да ми дойде страшно много искам да е станало бебче, но ме е страх да направя тест да не бъде - отрицателен затова се допитвам с вас вие по знаете .. който знае моля нека да ми каже ..

Прекалено рано е за симптоми  дори и да има бременност.

# 596
  • Мнения: 21



Момичета според вас валиден ли е ? Доста късно ми отчете на 20-30 минута .. Цикъла ми е 35 дни още нямам закъснение днес е 28 ден от последен цикъл благодаря за мненията Simple Smile успех на всички Simple Smile

# 597
  • Мнения: 599
Ако линията се появила след 20-30 мин е по-скоро невалиден.

# 598
  • Мнения: 21
Ако линията се появила след 20-30 мин е по-скоро невалиден.

В началото беше доста бледа после потъмня повечко

# 599
  • Мнения: 5
Здравейте! Чувствам се много неудобно от въпроса си ,но съм много притеснена и бременноста ми всеки ден минава през огромен за мен стрес! Бременна съм и последният ми цикъл беше на 12.07 ! Била съм в цикъл до към 16 ти юли и с мъжът ми бяхме в лош период за нас! Направих грешка и преспах с друг мъж на 17 и 18 ти и повече не се случи! От 19 ти до ден днешен съм само със съпруга ми ! Направих си тест на 15.08 и беше положителен! Въпроса ми е може ли да съм забременяла тези 2 дни след цикъла? Блгодаря

Общи условия

Активация на акаунт