Магазин Sinsay - тема 8

  • 73 331
  • 772
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 8 754
Къде може да носи такова сако? Клубче, дискотека? Аз понеже отдаааавна не съм излизала Grin Та, ми стана интересно
Колежката ми има черно с пайети по раменете и леко към лактите. Носи го понякога на концерти. Заради децата си ходи поне един всяка седмица. И ако останалите дрехи са семпли, стои добре.
В работата ни си правим разни събирания с клиенти и понякога тогава се обличаме по-атрактивно, макар да работим със семейства, с жени...т.е. не са някакви официални приеми Laughing и бизнес клиенти. просто ние обичаме да си слагаме лъскаво и да ни е забавно.
Бляскавото и леопардът са ни любимите "цветове" Satisfied
С приятелки излизаме на вечеря(много ни се спи за клубове) и също си се гласим...много пък важно, че е в индийски ресторант или Мистър Пица.

# 376
  • Мнения: 2 755
Ауу, завидях! Аз нямам такива приятелки! Ако ме поканите, ще се опитам да се впиша с един кожен клин, с който не смея да се пусна навън иии...тигрова блузка да речем Hug Добре, че са от Ремикс, че да не не е яд за парите Simple Smile

# 377
  • Мнения: 7 390
Поръчка до магазин може ли да бъде взета от друг (мм)?

# 378
  • Мнения: 1 858
Какво ви е мнението за маратонките на Синсей? Трябват ми най-обикновени за тренировки/бягане.

# 379
  • Пеликания
  • Мнения: 2 501
Поръчка до магазин може ли да бъде взета от друг (мм)?
Да. Само трябва да има номера на поръчката и да се кажат последните 3 цифри на мобилния номер, от който е правена поръчката.

# 380
  • София
  • Мнения: 8 754
Аз си бях купувала маратонки/кецове от Синсей миналата година...някъде лятото. Нося barefoot обувки от години и нямам класически(е, освен 2 чифта токчета, които не нося), а карах шофьорски курсове. исках да видя дали ще изпускам съединителя с обикновени Satisfied  Та ги носих точно 1 час и хич не ми харесаха(и за шофиране). Не толкова, че подметката беше твърда, а ми бяха тесни и ми прежулиха крака отстрани. Дадох ги на майка ми, да им намери собственик на село.
Но ако е някой човек, който е свикнал на тесни обувки, може би ще му е добре.

# 381
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 920
И според мен са за тесни крака. Кецовете им са ми ок, ама маратонките като са кожени и по-твърди ми идват тесни на ходилото.

# 382
  • Мнения: 1 138
Има ли в момента активен код?

# 383
  • Мнения: 69
Здравейте, намаленията за 8ми март важат ли и във физическите магазини?

# 384
# 385
  • София
  • Мнения: 3 900
Очаквах повече от Sinsay за 8 март.

# 386
  • Мнения: 37 002
При мен даже сайтът не работи както трябва - едва се зареди и продуктите се разглеждат трудно.

# 387
  • Мнения: 41
може ли мнение за този сутиен
75с - размер М ли ще е
https://www.sinsay.com/bg/bg/sutien-bralet-4752z-99x

# 388
  • Мнения: 360
може ли мнение за този сутиен
75с - размер М ли ще е
https://www.sinsay.com/bg/bg/sutien-bralet-4752z-99x

Според мен описанието на сутиена с размери S,M,L не е точно.
Да не казвам некоректно.
Разгледах други сайтове със сутиени тип "Бралет".
Дават обиколката под гърдите, чашката и др., или както е стандартизирано при сутиените.
/Между другото за избор за сутиен е добре да се избира един или два размера по-малки.
Гледах клипове в YouTube, в които установих, че е препоръчително един или два размера по-малки
./

В сайта на Sinsay видях, че имат таблици за размери https://www.sinsay.com/bg/bg/size-guide
Размери S,M,L се отнасят за спортните сутиени, но дали е приложимо за сутиени тип "Бралет"??
Не зная.

Спортни сутиени
Размер   Обхват под гърдите (см)
XS      63-67        
S      68-72
M      73-77
L      78-82  
XL       83-87

# 389
  • София, България
  • Мнения: 632
Здравейте момичета,
Моля, за малко съдействие, има ли някакъв действащ код в момента за ненамалени?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт