Магазин Sinsay - тема 8

  • 69 730
  • 709
  •   4
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 189
Ами не пишеше подобно нещо .Кода е от тях,няй-отгоре на сайта SUN20 мисля беше..Ще има предвид. Благодаря.

# 586
  • София
  • Мнения: 13 283
Ами не пишеше подобно нещо .Кода е от тях,няй-отгоре на сайта SUN20 мисля беше..Ще има предвид. Благодаря.
Със сигурност е за 2 продукта. Отвори сайта и виж ситните букви на банера. Wink

# 587
  • Мнения: 36
Здравейте, бих искала да попитам колко време отнема обработка и доставка с куриер на Спиди?

# 588
  • Пазарджик
  • Мнения: 776
Здравейте, бих искала да попитам колко време отнема обработка и доставка с куриер на Спиди?
Различно. Около седмица е най-добрия вариант , за да си получите поръчката.

# 589
  • Мнения: 2 778
https://www.sinsay.com/bg/bg/dankovi-kasi-pantaloni-810bk-59j
Не бях поръчвала от година, но съм очарована от тези панталонки, взех ги в два цвята, отговарят на номера, много хубава кройка и цвят.

# 590
  • Мнения: 3 281
Изглеждат много висока талия, такава ли е действително?

# 591
  • Мнения: 2 778
Висока е, но при мен леко падат и  така стоят с прилична дължина.

# 592
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Код sun20 ми излиза все още активен, но не виждам банер, който да ме отведе до продуктите за тази промоция.

# 593
  • Намусен дракон
  • Мнения: 76
Здравейте, за първи път ще поръчвам от Sinsay, досега нищо тяхно не съм си купувала и ме притесняват размерите. От HM нося 42-ри за къси панталони, като аз обичам да са по мен, не широки. Та, да приема ли, че размерите биха отговаряли на тези от HM?

# 594
  • Мнения: 908
Здравейте, за първи път ще поръчвам от Sinsay, досега нищо тяхно не съм си купувала и ме притесняват размерите. От HM нося 42-ри за къси панталони, като аз обичам да са по мен, не широки. Та, да приема ли, че размерите биха отговаряли на тези от HM?
Аз от НМ нося панталони 38 номер. От Синсей понякога се налага да взема 40. Но много зависи от модел до модел. От последната ми поръчка, всички панталони бяха 1 номер, но стояха съвсем различно.

# 595
  • Мнения: 36 917
И аз мисля, че се различават. Последните ми дънки от тях - 42 са много широки (до степен да ми казват хората, че са ми големи и е трябвало да ги върна), а в същото време имам дънки 42, които са по мен. Панталоните от плат, в размер Л са ми точни.

# 596
  • Мнения: 2 987
За колко време възстановяват парите при върната поръчка?

# 597
  • Мнения: 2 858
При мен около 14 календарни дни.

# 598
  • Мнения: 36 917
Днес получих последната поръчка. Много си харесвам кутиите, гласувах за тях, когато имаше такава опция в приложението и чаках да ги пуснат за продажба:


Жалко, че няма малко по-големички, примерно с по 3 чекмеджета.

# 599
  • Мнения: 15 257
Момичета, какво става с опцията за отзиви? Реших да оставя и не я намирам.

Общи условия

Активация на акаунт