🎁Абонаментни кутии в България - Тема 29

  • 61 952
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
Хах, значи и моите пъпки може би се дължат на нощния крем.. никога от никой крем или серум не са ми излизали, а кожата на лицето ми понася каквото и да й сложа Rolling Eyes

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 353
За това ли говорите.

Ако видя тази марка в кутия бягам на далеч Laughing Имах два техни серума, които така лепнеха, че не ги издържах и отидоха за ръце. Същата съдба последва и един около очен крем, който не попиваше, ама въобще. Лющеше се. За ръце отиде и един крем, който мирише на свинска мас. Ако си търсите крем за ръце тази марка е идеална Laughing

# 62
  • Мнения: 1 026
В Англия има Сефора,преди се наричаха Feel Unique

# 63
  • Мнения: 2 219
Много ми е смешно, че нямат сайт в БГ
Такава голяма фирма, пари ли не им се дават, не знам.
Бизнеси без сайт в наши дни са плачевно нещо.

# 64
  • INFJ
  • Мнения: 9 490
Те сайтове и магазини си имат доста, просто към този момент не са решили, че ние сме им достатъчно добър таргет, и че си заслужава инвестицията.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Моля  ако ви дойдат bellebox и bgbox снимайте. Интересно ми е какво има.

# 66
  • Мнения: 5
Моля  ако ви дойдат bellebox и bgbox снимайте. Интересно ми е какво има.

Някой беше качил снимка на стената им


Освен обявените и тази четка и пудра, мисля, че трябва да има това:

# 67
  • Washington,USA
  • Мнения: 938
Много ми е смешно, че нямат сайт в БГ
Такава голяма фирма, пари ли не им се дават, не знам.
Бизнеси без сайт в наши дни са плачевно нещо.

Май от Румъния нещо са ни саботирали.

# 68
  • Мнения: 23 297
https://bg-mam.ma/p/1534042/46947331

Цитирам мнението на Танчитка, която ми подари ружа, за което благодаря.
Моето мнение съвпада с нейното.Ужасно сух продукт, разпрашава се силно, пигментацията не е равномерна, но е силна и трябва много внимателно да се нанася, защото става на петна.Не го препоръчвам.

Последна редакция: пн, 02 окт 2023, 15:00 от ДХ3

# 69
  • Мнения: 1 026
Продуктите на Хюгенс са хубави,аз съм имала измивния гел за лице,сега имам и нощната им възстановяваща терапия,би трябвало и този продукт да е хубав.Иначе като цяло кутията е хубава,много по-хубава от това,което видях в октомврийския Глосибокс например

# 70
  • Мнения: 131


Това е премиум кутията от BgBox, интересна бих казала. Аз поръчах заради крема на Shimani.

# 71
  • Мнения: 762
Ще може ли да дадеш отзив за парфюма и лосиона на MRZMA? От няколко дни много агресивно ми се натикват техни реклами във фейсбук фийда, а сега ги виждам и в кутията ти. Някак не можеше да не ми стане интересно, въпреки че не съм им точно в таргета.

# 72
  • Мнения: 2 219
И мен са ми интересни тези как миришат
Защото май се водят унисекс или?

# 73
  • Мнения: 1 347
Момичета, някои може ли да сподели съдържанието на кутия you are worth it box като я получи

# 74
  • Варна
  • Мнения: 523
Много ми е смешно, че нямат сайт в БГ
Такава голяма фирма, пари ли не им се дават, не знам.
Бизнеси без сайт в наши дни са плачевно нещо.

Сефора си е франчайз и изцяло зависи от човека, който е взе франчайза как ще го менажира. Те и доста продукти от американската не стигат до нас, но какво да се прави. Аз пазарувам рядко оттам, онлайн има други ритейлъри, които доставят без проблем до България и често предлагат дори по-добри намаления.

Общи условия

Активация на акаунт