През ЯНУАРИ радостта ми е голяма - станах вече мама!

  • 10 697
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 289

Айиде бе , няма ли някой да се похвали със секс Whistling


ТТТТТццццц,нема такива екстри... luvbed

# 271
  • София
  • Мнения: 6 810
Е нали се похвалихме вече? Laughing

# 272
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ае стига с тоя секс, че как ми спират лохиите smile3538
Възможно ли е да сем във втория скок в растежа newsm78 Днес ни се събират 2 часа сън, през другото време будуваме и цицаме прес час. Моля се поне през нощта да спи, че  е т'ва го докарвам smile3557

# 273
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес съм майка на най-добрия Шош!  Mr. Green Ако не греша, открихме НАШЕТО средство -  хомеопатично - срещу колики: Хамомил, но не знам в к'ва потенция. Ако обаче кажете в аптеката "за колики" мисля, че ще Ви го спретнат.  Heart Eyes

За къпането: ние се къпем през ден. Аз го къпя, но е борба.  ooooh!

Кой каза кекс?  #Crazy  Mr. Green

# 274
  • София
  • Мнения: 542
А шоколад изяждам по два на ден - с Алекс ядях Милка с ягоди, сега с Никола ям Своге фин млечен/Саше,ако помниш,веднъж на училище ми стана лошо и ти ми даде един такъв, и оттогава не мога да се спра Mr. Green не съм забравила,ще си ти го върна Mr. Green Mr. Green Mr. Green/
magnoliamm, ще ти напомня за шоко-то  Mr. Green
A kак ти завиждам  Wink.......... Аз пък от два дни заради пъпките на малката не хапвам даже банан...Сладкото при мен се свежда до обикновени бисквити  Joy
Но.....намаляват пустите й пъпчици  Praynig

# 275
  • Мнения: 385
Днес съм майка на най-добрия Шош!  Mr. Green Ако не греша, открихме НАШЕТО средство -  хомеопатично - срещу колики: Хамомил, но не знам в к'ва потенция. Ако обаче кажете в аптеката "за колики" мисля, че ще Ви го спретнат.  Heart Eyes

Душко, кажи от къде го купи туй чудо Simple Smile

# 276
  • Мнения: 3 405
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ДАНИ (dani barabani).
РОДИЛА СЕ Е ДНЕС
3,150 КГ, 50 СМ

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!


 
   bouquet     bouquet     bouquet

# 277
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
днес Liliana_R роди своето мом4енце Свилен . 3 кг и 50 см. раждала е секцио.казва 4е много я боли ,но щом е видяла ли4ицето на малкия и е минало.  Laughingда и е живо и здраво детенцето и бързо възстановяване на мама. newsm51

# 278
  • Мнения: 871
А такааааа май и последните бебоци - Февруарски Януарчета се родиха ( с малки изключения де)
Честито на Дани и на Liliana_R
Абе как така никой не е писал снощи newsm78 Последни публикации в 21.34....
Ивонска, докладвай бързо за това хомеопатично чудо, че ние сме го закъсали...Аксиния има колики почти нон стоп - от 17ч чак до полунощ Sick Много ми се мъчи мишлето и се чудя и аз вече какво да и давам...

# 279
  • Мнения: 3 405
Дани успя да се отчете през януари Heart Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 3 099
Дочакахме и Дани, и Liliana_R! Хайде честито и бързо да Ви посрещнем пак сред нас!   bouquet  bouquet  bouquet

Хамомила ми го забърка моя личен хомеопат, но го правят в някаква аптека на Чаталджа, щом завиете от Дондуков....
Ще гледам днес да Ви пусна и телефон да им звъннете и да уточнят локацията. Но мисля, че става дума за 10-та потенция, и мисля също така, че и най-близката хомеопатична аптека ще ви свърши работа!

# 281
  • София
  • Мнения: 542
ЧЕСТИТО НА dani_barabani и Liliana_R!!!    bouquet  bouquet  bouquet

ivonska, още днес отивам до първата аптека.
И да ви се похваля - нашите пъпчици избледняват и намаляват  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 871
Дани успя да се отчете през януари Heart Eyes

Ох да, ами липсата на някои неща води до слаба концентация ooooh!

Ивонска, казваш че това помага много и Шошкин няма вече толкова силни колики ли? Ако кажа в аптеката Хамомила ще ми го забъркат ли без рецепта?

# 283
  • София
  • Мнения: 3 099

Ивонска, казваш че това помага много и Шошкин няма вече толкова силни колики ли? Ако кажа в аптеката Хамомила ще ми го забъркат ли без рецепта?

Да. Това е хомеопатия. И Шош е чисто нов!

Тел. на аптеката, за която съм сигурна, че го приготвя (ключова дума: колики): 944 53 79

# 284
  • София
  • Мнения: 6 810
Къде точно на Чаталджа, мила? Мъж ми след малко отива към Оборище, да го запътя натам.

Общи условия

Активация на акаунт