През ЯНУАРИ радостта ми е голяма - станах вече мама!

  • 10 693
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 099
Къде точно на Чаталджа, мила? Мъж ми след малко отива към Оборище, да го запътя натам.


Звънни им, не знам точно, така и не стигнах до тях... моят док ми го спретна

# 286
  • Мнения: 333
Ехо, ние сме добре, нахранихме се и сега се приспиваме. Като цяло се справяме отлично, снощи се къпахме с мама и тати и бяхме много послушни, но през нощта не ни се спеше много и имаше 3 часа носене на ръце докато заспим. Добре че беше тати, че мама беше много изморена.

# 287
  • София
  • Мнения: 3 099
Хм, това е 15-та страница...  newsm78 Май като ни сложат катинара ще трябва да местим към Родени 2007...  Whistling

И ние с коледния Шош идваме с вас пък....  Crossing Arms

# 288
  • София
  • Мнения: 6 810
 Laughing
Черпя ви виртуално с кой, к'вото яде и пие, че сте специални с тези кърмачески режими и не мога да ви науча диетите - моя малък мъж става на 40 дни! Снощи го теглихме и мерихме импровизирано - сложил е 6см и е долу-горе 5кг /измерен на обикновен "човешки" кантар.

# 289
  • Мнения: 333
Естествено, за къде без вас бе Ивонска!

И аз смятам днес да направим престой на терасата, времето е хубаво. Мисля, че доста я калих, защото постоянно отварям прозореца в стаята й да се проветрява, заради грипа от който вече се оправям, но продължавам да ходя при нея с маска. Леле, момичета какви притеснения бяха, направо бях откачила. Молих се да не се разболее и Господ я опази малката душичка. Толкова е сладка, че ми се къса сърцето. По-късно ще кача снимки, че сега се сетих за албума.

# 290
  • София
  • Мнения: 3 099

Къде е добавил 6-тте см?????????


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Майтап, бе.........

# 291
  • София
  • Мнения: 3 099
Саша, не мога да се свържа с теб - телефонът ти работи ли?  newsm78 Кажи как пребори пъпките? Но не ми казвай да спра шоколада................  Naughty Че нашите бузки станаха чак твърди от тия пъпчици...

Клеми, честит 40-дневен мъж! Мъжкият ви отбор да слуша и обича женския във вашето семейство!!!!  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 6 810

Къде е добавил 6-тте см?????????


Joy hahaha Joy

Е, точно ти ли питаш, да се бяха включили Саша, Стиляна, Цвета, Галя...те да питат, ти ...к'во? Ще им мерим п**ките ли?  Mr. Green

# 293
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Ехооо,май пак се почнаха горещите теми hahahaНие снощи с тати успяхме да се наспим,бебата не се е будила от 1 до 8 часа тази сутрин,а аз тъкмо това чакам да я откажа от нощното хранене smile3504,иначе увеличих количеството АМ според възраста.Днес пак ще има разходки по терасата,за сега поне докато не отмине малко тоя грип.

# 294
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние пък вчера плакахме до 1 и щях да я пречукам, та се изпокарахме с таткото. Нервите ми са приключили чак се оплаших от себе си. После цяла нощ ядохме на час и половина. Знаех си аз, че не ставам за тая работа. Отивам си изпия кафето и като се събуди я извличам на терасата

# 295
  • София
  • Мнения: 542
Клеми, честит ви празник!  bouquet
Да растете здрави и все така да слагате по някой и друг сантим, където трябва.... Mr. Green Mr. Green

# 296
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Честито на новите ни мами и бебета  bouquet  bouquet  bouquet Здраве,здраве и никакви колоки - ей тва пожелавам Mr. Green Mr. Green

Клеми,честити 40 дена на малкият голям мъж  bouquet Вече е официално приет в нашият земен свят  bouquet Да отидете на църква при първа възможност,да му прочетат молитвата за 40 ден,чу ли  Grinning Grinning Grinning


Ние снощи имахме пак колики, и за първи път Никсън спа върху мама Crazy Crazy Crazy

Искам да ходя навън, да миткам, на шопинг, на ресторант, на кино, на масаж,искааамммм...Естествено с Никсън,ама ми е раничко, а така ми се ходиииииии... 2 не виждам #Crazy #Crazy #Crazy/ 1 - 3, 1- 3 Mr. Green Mr. Green Mr. Green/

Тъжничко ми ,че трябва да се местим..... Sad Sad А трябва ли да се местим в 2007 newsm78 Тука сме си специални, само ние сме си , а там ще сме,едни от многото,дето са родени 2007......те сега като се почнат бебоците на февруярки newsm78  Ми тъжно ми е,кво да направя   Sad   Cry Sad Cry Sad

# 297
  • Мнения: 871
И на мен не ми се мести в 2007, защото групата много ще се разводни... А ако си останем тук, поне докато не се появят нови Януарски мами???

# 298
  • София
  • Мнения: 3 099
Ние пък вчера плакахме до 1 и щях да я пречукам, та се изпокарахме с таткото. Нервите ми са приключили чак се оплаших от себе си. После цяла нощ ядохме на час и половина. Знаех си аз, че не ставам за тая работа. Отивам си изпия кафето и като се събуди я извличам на терасата

Този филм съм го гледала! Само кафе дето не пия....  Mr. Green

И аз искам тук! Да оползотворим и другата темичка на мими81, а?  newsm78

# 299
  • Мнения: 871
И аз искам тук! Да оползотворим и другата темичка на мими81, а?  newsm78

Аз съм за, все пак Мими се е постарала да направи хубава тема, затова отивам да я сефтосам, докато не са ни я заключили

Общи условия

Активация на акаунт